Jump to content

ερωτηση


dodo
 Share

Recommended Posts

Αφου διαβαζα για καιρο το φορουμ αποφασισα να μπω.... Και αρχιζω (δυστηχως) με ερωτηση.

 

Απο ποιο σημειο και μετα ενας μπορει να ονομαστει μυστης ?

 

Τι πρεπει να κανει για λεγεται ετσι?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χαχαχα....Λοιπόοοοοον μύστης λέγεται όταν συμπληρώσει ένα αριθμό ποστ....και είναι απλά ένας χαζός ονοματισμός του μέλους γιατί καμία σχέση δεν έχει με ''μύστη'' καθώς πολλοί απλά συμπληρώνουν χαζά ποστ για να ανεβαίνουν κατηγορίες(βαπτισμένος,μύστης,κτλλλλλλ). Ελ΄πιζω να σου έλυσα την απορία

Link to comment
Share on other sites

Εγω πρεπει να σκασω στα γελια... ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 

ΡΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! δεν ενοω για το φορουμ. ποτε ενας λεγεται πια μυημενος.

 

:23_29_119[1]::shootface: :4_14_202[1]: :4_14_202[1]:

 

 

πηγες να το παιξεις εξυπνη..................................

Link to comment
Share on other sites

ΟΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚ σκότωσέ με.............αμάαααανννννν πιαααααααααααααααααα.....ωραία ωραία για να ονομαστείς μύστης...χμμμ ειναι μια μακρά διαδικασία μάθησης που όσο μαθαίνεις τόσο θα βρίσκεσαι στην αρχή....κατάλαβες?καλύτερα τώρα?μυημένος σημαίνει να ξέρεις πλέον τη δομή των πραγμάτων..πιστεύεις πως μπορείς?αν ναι...αυτό είναι ο μύστης

Link to comment
Share on other sites

Μάθησης...διάβασε....φιλοσοφία,ιστορία,γενικές μυθολογίες λαών,θρησκείες....διάβασε,μάθε,κατανόησε...όταν θα είσαι στον κόσμο και δεν θα υπάρχει τίποτε άλλο να μάθεις τότε μπορείς να αρχίσεις να λέγεσαι μύστης..:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Το να μαθαίνεις θα πρεπε να σε κάνει να χαρείς...μάθηση=σοφία και τα βιβλία γύρω μας κρύβουν πάμπολλη...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε ρωτάς κατευθείαν ένα μύστη;

 

Για να το διατυπώσω αλλιώς, τι σε κάνει να πιστεύεις πως μπορούμε να σου απαντήσουμε σε αυτό;

 

(Να αρχίσω να κοκκορεύομαι ή όχι; )

Link to comment
Share on other sites

απλος λεω αν καποιος μπορει να μου δωσει απαντηση ας μου δωσει.για να ξερω απο που θα ξεκινησω , και τι διαδρομη πρεπει να κανω.

Link to comment
Share on other sites

ή αν δεν μπορειτε να μ απαντησετε να μ απαντησετε σε αυτο...

 

 

Δεν ξέρω σε τι επίπεδο ικανότητας στην μαγεία βρίσκεσαι αλλά αυτό που θες να κάνεις είναι από τα δύσκολα...

 

ειναι απο αλλο ποστ....

 

πως μπορω να ξερω ή να μαθω σε τι επίπεδο ικανότητας στην μαγεία βρίσκομαι. και οχι μ ονο για τωρα αλλα γενικα να ξερω.

Link to comment
Share on other sites

άποψη μου είναι ότι ήδη όλοι μας είμαστε μύστες στο μυστήριο εξέλιξης των ψυχών μας που λέγεται ζωή.

 

προσπάθησε να αποκτήσεις συνείδηση αυτού του απλού γεγονότος, δεν είναι εύκολη υπόθεση πίστεψε με...

Link to comment
Share on other sites

βασικά καλώς ήρθες...

 

αν διάβασες το φόρουμ θα είδες ότι υπάρχουν πολλά άρθρα για βιβλία και πηγές στο ίντερνετ...

 

το θέμα είναι να βρεις τι σε ενδιαφέρει...

εσένα π.χ. τι σε ενδιαφέρεις ας πούμε...

Link to comment
Share on other sites

κοιτα εγω εχω ψαξει πολυ.

 

και δυστηχως εντυπωσιαστηκα απο πολλα ... πχ εψαξα για τους κρυσταλλους για αστρικες προβολες για την μαγεια και αλλα πολλα.

 

αλλα λεω να ασχολιθω με μαγεια διαλεξα και πηρα κι ενα βιβλιο απο αυτο που εχει στην σελιδα ως προτεινομενα.

 

 

ΑΑααα και πιστεψεμε εγω απο ψαξιμο αλλο τπτ. συνεχεια ψαχνω αλλα δεν βρισκο τπτ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...