Jump to content

ερωτηση


dodo
 Share

Recommended Posts

ακου..όποιος βαριέται να ζυμώσει 10 μέρες κοσκινίζει..αν ήθελες θα βρισκες και δεν θα περίμενςς μασημένη τροφή..δηλαδή εμείς πώς βρήκαμε ο΄,τι βρήκαμε?ο dimulator, η sabrina και όσοι τόοοοοσο ευγενικά σε βοηθάνε και τους απορρίπτεις. Τι έχουν την έκτη αίσθηση και βλέπουν τα βιβλία στον ύπνο τους σε οράματα?έψαξαν!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν φανταζεσε τι ψαξιμο εχω ριξει!!!!!!!!!!!!!!!! με 0 αποτελεσματα.

 

Συγνώμη κιόλας αλλά ή δεν ψάχνεις καλά ή δεν είσαι ευχαριστημένος με τίποτε ή περιμένεις αμεσότατα αποτελέσματα (το οποίο δε γίνεται).. Γιατί δεν είναι δυνατόν αυτό που λες..

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ακουστε τι κανει κι εμενα με πρηζει ολη την ωρα για το πως θα κανει αστρεικη προβολη...

 

 

απο οτι εχω καταλαβει... γιατι ειναι και λιγο δυσκολο να καταλαβεις τι λεει.

 

θελει μαλλον τα βηματα ωστε μετα απο καιρο να καταφερει να κανει στρικη προβολη....

 

 

ολη μερα ψαχνει αλλα δεν ψαχνει σωστα!!!! αν εχω καταλαβει θελει να βρει μια σελιδα ή ενα βιβλιο

 

που να του λεει ξερω γω οτι εχετε πει εσεις ποιο πανω π.χ. να λεει : κεφαλαιο ενα εεεε..... θεωρια του διαλογισμου . κεφαλεο 2 η θεωρια της χαλαρωσης και μετα πρακτικη.. (λε εγω τωρα) οπως εινα η εκπεδευση και το εργο ενος μηυμενου , .... το πηρα και του το εδωσα να το διαβασει .... μαλλον κατι τετοιο ψαχνει

 

 

 

ΑΑΑΑΑ και σταματα να λες μην βοηθας και μην βοηθας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :nono: :nono: :063baby:

:063baby:

Link to comment
Share on other sites

Dodo, τα παιδιά έχουν δίκιο. Πρώτον, όντως από τις ερωτήσεις σου φαίνεσαι εντελώς ψάρι έξω απ' το νερό.

Η Sabrina έχει τεράστιο δίκιο σε όσα γράφει, και ο τρόπος σου είναι λιγουλάκι απότομος. Μοιάζεις να θες να σου πούμε

(π.χ....) 1) άναψε θυμίαμα 2) ξάπλωσε 3) να μην έχεις φάει πριν πολλά σουβλάκια 4) και Α! πρέπει να έχεις φτιάξει σε χρυσό σταυρό το βάρος της ύπνωσής σου και να το σκαλίσεις γύρω γύρω(!) 5)...

Άντε και καλά ταξίδια!

Αυτό δε γίνεται! Εδώ δεν ήξερες τι είναι μύστης, τι τις θες τις αστρικές προβολές; ΟΙ ΠΡΟΒΟΛΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΡΧΑΡΙΟΥΣ (και συγνώμη, αλλά το ύφος δασκάλας). Μια φίλη μου που είναι επαγγελματίας, πάνω σε αστρική έπαθε έμφραγμα! Και έκανε πέντε ώρες χειρουργείο για μπαλονάκι! Και είναι μία από τις μεγαλύτερες μάγισσες στην Ελλάδα! Τι θες λοιπόν; Να σου πούμε άντε προχώρα! Διάβασε πρώτα ή βρες έναν μέντορα.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα.

 

Επικίνδυνα είναι πολλά πράγματα. Ας πούμε το ποδήλατο. Αν δεν έχεις ανέβει ποτέ σε ποδήλατο και δεν έχεις μάθει καλά καλά να στέκεσαι στις δυο ρόδες, ε, δεν ξεκινάς να μαθαίνεις από τα κόλπα με BMX...

Link to comment
Share on other sites

τι θες να πεις ???

 

ειναι πολυ επικινδυνο/??/????

 

να το παρατησω τοτε

 

 

κοιτα συμφωνω με την χρυσηιδα. η σαμπρινα χτυπαει στα αυτια αλλα παντα εχει λογο και το κανει δικαια. σε αυτο ειχε δικιο.

η αστρικη προβολη ειναι προχωρημενη και ακομα και να τα καταφερνες με την πρωτη θα ηξερες τι να κανεις αν ηθελες να γυρισεις;;;

τοτε δεν θα υπηρχε εκει ενα φορουμ να σου πει που ειναι το escape . ψαξε μονος. βρες διαβασε. η μασημενη τροφη δεν θα σε βοηθησει. αν δεν το καταλαβεις αυτο μην περιμενεις να προχωρησεις

Link to comment
Share on other sites

τι θες να πεις ???

 

ειναι πολυ επικινδυνο/??/????

 

να το παρατησω τοτε

 

Α, εντάξει, φυσικά, τόσο καλά...

Αν ακούγεται δύσκολο και δεν κάνει αμέσως ένα εντυπωσιακό "τσουφ!" "τα παρατάμε"...

Από αυτό και μόνο, φαίνονται τρία τρένα πράγματα.

 

Όλοι όσοι μίλησαν είχαν το δίκιο με το καντάρι.

Φυσικά και είναι δύσκολο, φυσικά και είναι επικίνδυνο. Ακόμα κι όταν είναι κάποιος χρόνια εκπαιδευμένος και μπαινοβγαίνει στα πεδία.

 

Εξίσου δύσκολο είναι να κάνεις υπομονή, να ψάχνεις, να βρίσκεις, να συγκρίνεις.

Εξίσου δύσκολο είναι να μάθεις να χαμογελάς, όταν στέκεσαι στην ουρά για το ΙΚΑ, το Κτηματολόγιο, την Εφορία.

Άλλο τόσο δύσκολο είναι να μην διαολοστείλεις το αφεντικό όταν σε περιλούζει άδικα.

Ξέρεις πόσο δύσκολο είναι να κοιτάζεις για 3 λεπτά μια πινέζα στον τοίχο, χωρίς να σκέφτεσαι ΤΙΠΟΤΑ???

 

Τα έχεις καταφέρει όλα τα παραπάνω? Αν όχι, άσε τις αστρικές προβολές για καμιά 10ριά χρόνια αργότερα.

Ελπίζω να μην εκλάβεις και το δικό μου ύφος ως απότομο. Δεν είναι. Λέω απλά τα πράγματα με το όνομά τους. Τίποτα, φυσικά, δεν έχω εναντίον σου. Δεν σε ξέρω! Αλλά μοιάζεις, από τις απαντήσεις σου, σαν να μην ξέρεις κι εσύ ο ίδιος ποιός είσαι και τι ζητάς. Κι αυτά τα δυο συνήθως,, είναι τα πρώτα κενά που καλούμαστε να καλύψουμε. Αυτό κι αν είναι δύσκολο. Παίρνει χρόνια ξέρεις. Και είναι κι επίπονο. Πρέπει να "ξεφλουδίσεις" όλες τις εξωτερικές στρώσεις του εαυτού σου και να φτάσεις όσο πιο κοντά μπορείς στον πυρήνα του.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που απλά ονομάζουμε ωριμότητα, της ψυχής, του μυαλού, του σώματος...

Link to comment
Share on other sites

γεια σου dodo , μηπως παιζεις μπασκετ, μηπως μενεις θεσσαλονικη? μηπως πηγες.. γερμανια φετος?

 

 

αν οχι ειναι απλη συνωνυμια χωρις παρεξηγηση οκ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...