Jump to content

ερωτηση


dodo
 Share

Recommended Posts

τι δεν βρίσκεις; ας πούμε θες να αποκτήσεις τηλεπάθεια επειδή διάβασες Ντιον Φόρτουν; κάτι τέτοιο να καταλάβω... :mellow:

 

(συγνώμη αλλά μην με θεωρείς απότομο απλά δεν σε καταλαβαίνω, τι ψάχνεις στα βιβλία...)

Edited by dimulator
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

να ρωτήσω κάτι γιατί δεν σε καταλαβαίνω...κανονικά αν έχεις διαβάσει αρκετά βιβλία θα έχεις καταλάβει πως πρέπει να κινηθείς και να αυτοεκπαιδευτείς ωστόσο...

 

τι σε προβληματίζει; ψάχνεις να βρεις θεωρεία ή πρακτική;

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι γιατί δεν σε καταλαβαίνω...κανονικά αν έχεις διαβάσει αρκετά βιβλία θα έχεις καταλάβει πως πρέπει να κινηθείς και να αυτοεκπαιδευτείς ωστόσο...

 

τι σε προβληματίζει; ψάχνεις να βρεις θεωρεία ή πρακτική;

 

 

και εμενα αυτα τα ερωτηματα μου δημιουργουν τα ποστ σου. τι ακριβως δεν καταλαβαινεις;;;; αν νιωθεις μπερδεμενος μην ανησυχεις στην αρχη ολοι μπερδεμενοι ειμαστε. διαβασμα κατανοηση και παρ'το αργα σταθερα και επιμονα.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

π.χ. το βιβλιο η εκπεδευση και το εργο ενος μυημενου ... κλεινει προς την μαγεια σωστα???

Link to comment
Share on other sites

κοιταξε εγω στην αρχη εψαξα το θεμα περι αστρικες προβολες και τα σχετικα. αλλα απο οτι μου εχουν πει ολοι μου ελεγαν χιλια 2 πραγματα για να μην το κανω και οτι ειναι επικινδυνο και πολυ δυσκολο. μετα ειδα λιγο την μαγεια και την και κατι για κρυσταλλους......

 

στην πραγματικοτητα ειμαι πολυ μπερδεμενος !!!!!!!!!!!

 

τωρα ψαχνω κατι με καλα παραδειγματα για να αρχισω . αλλα θελω παραδιγματα απο καποιον για να μην την πατησω παλι.

Link to comment
Share on other sites

τωρα σκεφτομαι με ενα φιλο μου να παρουμε κατι βιβλιο ... και βλεπω τωρα ποιο να διαλεξω απο τα παρακατω.

 

 

 

ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΙ ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΔΥΝΑΜΗΣ

ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΤΟΥΣ

 

 

 

 

7 ΒΙΒΛΙΑ ΜΑΓΕΙΑΣ ΦΥΛΑΚΤΑ ΣΟΛΟΜΩΝΙΚΗΣ, ΡΟΥΝΟΙ,

ΜΑΓΙΚΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ, ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΤΟΥ ΕΝΩΧ, ΒΙΒΛΙΟ

ΤΩΝ ΣΚΙΩΝ, ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΣΚΟΠΙΑ, ΝΕΚΡΟΝΟΜΙΚΟΝ

 

 

 

 

Η Βιβλος των Αγγελων

 

 

Η Γλωσσα του σωματος.

 

και ολα ειναι διαφορετικης κατηγοριας . Γι αυτο προσπαθω να διαλεξω που θα κινηθω , για να διαλεξω το αντιστιχο βιβλιο

Link to comment
Share on other sites

ρε συ ντοντο μην πας να τα κάνεις όλα μαζί και πελαγώνεις...

 

ένα ένα φίλε μου.

 

για αρχή

 

1) μάθε να χαλαρώνεις είναι βασικό για την ανάπτυξη κάθε είδους χαρίσματος και πνευματικής δραστηριότητας.

 

2) μάθε για τον διαλογισμό,

3) τα κεριά

4) και τα αρώματα.

5) κάνε μια ωραία ατμόσφαιρα σπίτι σου

6) και μετά την δουλειά αφιέρωσε τουλάχιστον ένα 30λεπτο στην χαλάρωση.

 

7) ταυτόχρονα διάβασε ένα θέμα που σε ενδιαφέρει π.χ. αστρική προβολή χαλαρά, χωρίς να ξεκινήσεις εφαρμογή, απλά ενημερώσου.

ψάξε στο ίντερνετ για μεθόδους έχει πολλές, και στο φόρουμ εδώ έχει

http://www.artofwise.gr/forum/index.php?sh...%F4%F1%E9%EA%DE

http://www.paganlibrary.com/reference/monroe_techniques.php

http://en.wikipedia.org/wiki/Astral_projection

 

 

σε λίγο διάστημα θα δεις βελτίωση στον ύπνο και στα όνειρα λόγω της χαλάρωσης.

 

8) εφόσον τα έχεις κάνει όλα αυτά δοκίμασε μια τεχνική αστρικής προβολής αλλιώς δύσκολα θα καταφέρεις κάτι

 

πάνω κάτω πριν κάνεις οτιδήποτε συγκέντρωσε όσες περισσότερες πληροφορίες μπορείς

και το βασικό βήμα διώξε ότι σε φοβίζει αλλιώς μην το κάνεις

Link to comment
Share on other sites

τωρα σκεφτομαι με ενα φιλο μου να παρουμε κατι βιβλιο ... και βλεπω τωρα ποιο να διαλεξω απο τα παρακατω.

 

 

 

ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΙ ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΔΥΝΑΜΗΣ

ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΤΟΥΣ

 

 

 

 

7 ΒΙΒΛΙΑ ΜΑΓΕΙΑΣ ΦΥΛΑΚΤΑ ΣΟΛΟΜΩΝΙΚΗΣ, ΡΟΥΝΟΙ,

ΜΑΓΙΚΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ, ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΤΟΥ ΕΝΩΧ, ΒΙΒΛΙΟ

ΤΩΝ ΣΚΙΩΝ, ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΣΚΟΠΙΑ, ΝΕΚΡΟΝΟΜΙΚΟΝ

 

 

 

 

Η Βιβλος των Αγγελων

 

 

Η Γλωσσα του σωματος.

 

και ολα ειναι διαφορετικης κατηγοριας . Γι αυτο προσπαθω να διαλεξω που θα κινηθω , για να διαλεξω το αντιστιχο βιβλιο

 

απέφυγε ότι έχει βία, δλδ εξουσιασμός πνευμάτων, εκβιασμοί πνευμάτων, σολομονική κτλ στο λέω καθαρά είναι μπούρδες!

αν θες διάβασε τα για ενημέρωση αλλά γιατί δεν ξεκινάς με κάτι πιο χαλαρό π.χ. κεριά και θυμιάματα δες το προηγούμενο ποστ μου..

Link to comment
Share on other sites

το αποφασησα...................................

 

 

αρχισω με την αστρικη προβολη....

 

και τωρα αν ξερεις κι εσυ βεβαια. πες μου περιπου πως να ξεκεινισω π.χ. να παρω ενα βιβλιο?(ποια)

Link to comment
Share on other sites

απέφυγε ότι έχει βία, δλδ εξουσιασμός πνευμάτων, εκβιασμοί πνευμάτων, σολομονική κτλ στο λέω καθαρά είναι μπούρδες!

αν θες διάβασε τα για ενημέρωση αλλά γιατί δεν ξεκινάς με κάτι πιο χαλαρό π.χ. κεριά και θυμιάματα δες το προηγούμενο ποστ μου..

 

 

στα κερια κι αυτο ειναι και η (προετοιμασια ) για αστρικη προβολη ???? ετσι?

Link to comment
Share on other sites

εχω δει στα προτεινομενα βιβλια της σελιδας καποια αλλα δεν ξερω ποια ειναι για την προετημασια της αστρικης προβολης

Link to comment
Share on other sites

ναι περίμενε σαν τη Σοφία του κόμικ την αστρική προβολή...μάθε πρώτα να ελέγχεις τον εαυτό σου, να καλλιεργήσεις το νου σου και μετά δες και την αστρική

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...