Jump to content

ερωτηση


dodo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

υπάρχει αυτό

Αστρική προβολή

αν σε βολεύει...

 

και αυτό

Αστρική προβολή 2

 

θα κλείσω με ένα τραγούδι του Καβαδία..

 

"εγώ θα πρότεινα κάτι άλλο να αγοράσεις..

πόσο έχει? μονο φράγκα 7!

ε αφού το θέλεις πάρτο.."

Edited by dimulator
Link to comment
Share on other sites

θέλω να πω οτι πρώτα τρέφουμε το νου και χειριζόμαστε το σώμα και την ψυχή και έπειτα όλα τα αλλά...υπάρχουν στάδια

Link to comment
Share on other sites

Ασχολούμαι περίπου 3 μήνες και ακόμα δεν έχω καταφέρει την αστρική προβολή.

Φτάνω μέχρι ένα σημείο "νιρβάνας" και ξαφνικά προσγειώνομαι ( η απλά ξυπνάω αν με πάρει ο ύπνος :P :P) είναι δυσκολάκι dodo ...

Πάντως σε συμβουλεύω να μην βιαστείς ( σκόνταψα αρκετές φορές λόγω βιασύνης με τη μαγεία....)

 

Θα χρειαστεί να έχεις υπομονή μέχρι αηδίας...

Link to comment
Share on other sites

θελω να πετιχω αστρικη προβλη και θελω να βρω την προετιμασια

 

Ωραία, επειδή όμως αυτό το θέλεις εδώ και μερικές ώρες, δε μας εξηγείς, όπως σε ρώτησε κι ο dimulator τι θέλεις πραγματικά;

Link to comment
Share on other sites

το μονο που θελω ειναι αν μπορειτε κι εσεις να μου βριτε καποιες σελιδες ή βιβλιοα σχετικα με αυτο...

Δείχνεις ότι τα θέλεις έτοιμα όλα στο πιάτο!

Βιβλιογραφία προτεινόμενη υπάρχει, θέματα στο φόρουμ υπάρχουν. Εάν όντως το είχες ψάξει δε θα είχες αυτές τις ερωτήσεις. Μπες στο ίντερνετ, βρες βιβλία που έχουν προταθεί και ψάξε λεπτομέρειες να δεις ποιο ταιριάζει σε εσένα! Ή αν είσαι Αθήνα-Θεσσαλονίκη πήγαινε σε βιβλιοπωλείο και ψάξε εκεί! Όλοι περάσαμε από αυτό το στάδιο αλλά τα βρήκαμε μόνοι μας. Δεν είναι σχολείο εδώ να σου δώσουμε ύλη και τα sos..

Link to comment
Share on other sites

σαμπρινα δεν ειμαι υποχρεωμενος να σου πω τι εχω περασει με το να ψαχνω ετσι????????

 

αν δεν θες μην βοηθας........ και μην περνεις αυτο το υφακι οκ?

Link to comment
Share on other sites

σαμπρινα δεν ειμαι υποχρεωμενος να σου πω τι εχω περασει με το να ψαχνω ετσι????????

 

αν δεν θες μην βοηθας........ και μην περνεις αυτο το υφακι οκ?

 

Δε σου ζήτησα να μου πεις άλλωστε.

Και δε παίρνω κανένα υφάκι. Εάν εσύ το λαμβάνεις ως "υφάκι" τι να κάνουμε, ο τρόπος γραφής μου είναι.

Και δεν είπα ότι δε θέλω να βοηθήσω, αλλά βλέπω τί σου έχουν πει όλα τα παιδιά, βλέπω τις απαντήσεις σου και απαντώ αναλόγως..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν...

 

Ένας άντρας μέσα σε ένα αερόστατο συνειδητοποιεί ότι έχει χαθεί. Μειώνει ύψος και βλέπει έναν άντρα από κάτω. Κατεβαίνει κι άλλο και φωνάζει:

- Συγγνώμη, μπορείτε να με βοηθήσετε; Υποσχέθηκα σε ένα φίλο ότι θα τον συναντούσα εδώ και μια ώρα, αλλά δεν ξέρω που είμαι.

Ο άντρας από κάτω του απαντάει:

- Είσαι σε ένα αερόστατο ζεστού αέρα σε ύψος περίπου δεκαπέντε μέτρων. Βρίσκεσαι στις 38 μοίρες ανατολικά γεωγραφικό μήκος και στις 23 μοίρες βόρεια γεωγραφικό πλάτος.

- Μήπως είσαι κομπιουτεράς; ρωτάει ο αιωρούμενος.

- Ναι, είμαι, λέει εκείνος στο έδαφος, πώς το κατάλαβες;

- Κοίτα, ό,τι μου είπες είναι τεχνικά σωστό, αλλά δεν έχω ιδέα τι να κάνω με την πληροφορία που μου έδωσες, και το γεγονός παραμένει ότι είμαι ακόμα χαμένος. Ειλικρινά, δε με βοήθησες και πολύ ως τώρα.

Ο από κάτω λέει:

- Εσύ πρέπει να είσαι manager.

- Πράγματι. Εσύ πώς το κατάλαβες;

- Κοίτα, δεν ξέρεις που είσαι, ούτε που πας. Έχεις ανέλθει στο ύψος σου χάρις σε μια μεγάλη φούσκα. Έδωσες μια υπόσχεση που δε γνωρίζεις πώς να την κρατήσεις, και περιμένεις από τους από κάτω σου να λύσουν τα προβλήματά σου. Το θέμα είναι ότι βρίσκεσαι ακριβώς στην ίδια κατάσταση όπου βρισκόσουν πριν με ρωτήσεις, αλλά, κατά κάποιο τρόπο, τώρα είναι δικό μου σφάλμα!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα έχω να πω μετά απο όλα.....Αγορίνα μου στρώσε ποπό και διάβασε....αν τα θέλεις όλα στο πιάτο κάνε ένα τσιγαριλίκι να μπαφιάσεις να σου πω εγώ μετά αστρικές προβολές..μια και δύο?όπως είπε και η sabrina δεν είναι βιβλία με ύλη και σελίδες....και δηλαδη ο,τι διαβάσαμε εμέισ ποιος μας τα πε?θεία επιφώτηση?πάρε τα ποδαράκια σου άντε σε κανα βιβλιοπωλείο,μπες στο google και εσυ που ξερεις τι ψαχνεις θα το βρεις...αμαν πια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...