Jump to content

Κάτι έκανε η Τν φέτος και για μας


Recommended Posts

Βλέποντας ένα τρέιλερ στον Σταρ είδα ότι οι μάγισσες ξανάρχισαν επανάληψη κάθε μέρα νωρίς το απόγευμα.

Δυστυχώς δεν συγκράτησα την ακριβή ώρα.... 15.45 - 16.45 δεν θυμάμαι ακριβώς.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Exεις απόλυτα δίκιο. Χθες που το παρακολούθησα είδα ότι έχει προχωρήσει αρκετά.

 

Φυσικά είχα δει σχεδόν όλη την σειρά όταν έπαιζε για πρώτη φορά.

Link to comment
Share on other sites

Χμ.. πάντως ή εγώ έπεσα στην περίπτωση ή η σειρά δε μου αρέσει. Είδα ένα επεισόδιο του Supernatural πριν 3 βδομάδες με έναν...κλόουν και μου φάνηκε πατάτα..!

Link to comment
Share on other sites

ναι όντως αυτό το επεισόδιο το είδα κι εγώ . ήταν λίγο χαλιά αλλά σε άλλα επεισόδια κορυφώνετε και σε άλλα δεν είναι και τόσο καλό! παντως ολη η σειρα ειναι τελεια .

 

 

 

επίσης το charmed ποσοι κυκλοι ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι είναι 6. Αλλά από την στιγμή που τα κακάρωσε η Μπρέντα (εχμ...Πρου) και ο Μπαλνταζορ ( :wub1: ) έπαψε να μου αρέσει. Κατάντησε πολύ Χάρυ Πότερ κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι είναι 6. Αλλά από την στιγμή που τα κακάρωσε η Μπρέντα (εχμ...Πρου) και ο Μπαλνταζορ ( :wub1: ) έπαψε να μου αρέσει. Κατάντησε πολύ Χάρυ Πότερ κατάσταση.

 

Μπρέντα??? Η Μάγισσα που σκότωσε ο Κόουλ στην τρίτη σεζόν???

Η κάτι εννοείς για την Πρου?

Τες πα είναι 8 κύκλοι.Τρεις με την Σάνεν Ντοερτι ως Πρου και Μ.Π(μετά Πρου) πέντε κύκλοι με Ροουζ Μακ Γκόουαν ως Πέητζ.

 

Όσο για τον Κόουλ αντε μη μιλήσω.Ο άνθρωπος εμμ δαίμονας ήταν για τα μπάζα.Τες πα η αλήθεια είναι ότι σιγά σιγά ξέφυγε (στην αρχή έδειχνε πράγματα που "ισχύουν" με ξόρκια λιγότερο Χολυγουντιανά .

Σε κάποια φάση χρησιμοποιύσαν μόνο τη δύναμη του λόγου για τα ξόρκια τους (εκεί άρχισε να χαλάει) και στο τελος αρκούνταν στη χρήση φίλτρων που ανατινάζουν τον "δαίμονα"..

 

Αλλά γ :censored: η σειρά...

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν την ειχα δει ολη , οταν την επαιζε παλια ... αρχισα να την βλεπω απο τοτε με το παραλληλο συμπαν και μετα αλλα μονο για μερικα επισοδεια. και δεν ηξερα οτι αλλαξε η πρου. γι αυτο οταν αρχισε η σειρα τωρα , και δεν μου κολλουσε σε αυτην.

Link to comment
Share on other sites

Όταν ειχε πρωτοβγει την εβλεπα για να περασει η ωρα κ μονο, τωρα βλεπω λιγο ηρακλη που έχει μετα τα καρτουν κ μετα σκαϊ..

Προτιμω το Γινκ Γιάνκ Γιό και το Λαζλο απο ΟΛΑ τα προγράμματα ΕΚΤΟΣ σκαϊ ...

 

Ειδικα σειρες που πιάνονται με τετοια θέματα δεν παρακολουθώ, επειδη εχουν την τάση να χαλάνε ΠΟΛΥ συντομα..

Link to comment
Share on other sites

Μπρέντα??? Η Μάγισσα που σκότωσε ο Κόουλ στην τρίτη σεζόν???

Η κάτι εννοείς για την Πρου?

Τες πα είναι 8 κύκλοι.Τρεις με την Σάνεν Ντοερτι ως Πρου και Μ.Π(μετά Πρου) πέντε κύκλοι με Ροουζ Μακ Γκόουαν ως Πέητζ.

:offtopic: Ax! Δεν την ξέρετε την Μπρέντα η νεα γενιά! Δείτε Beνerly Ηills που το ξαναδειχνει!!! :offtopic:

Link to comment
Share on other sites

:offtopic: Ax! Δεν την ξέρετε την Μπρέντα η νεα γενιά! Δείτε Beνerly Ηills που το ξαναδειχνει!!! :offtopic:

 

Έπαιζε η Σάνεν στον Μπέβερλυ Χιλς? Πρέπει να είναι στα πρώτα -ήντα η κοπέλα.

Btw χθες στο Μέγκα είχε μια καταπληκτική ταινία (Αστυνομικό-Δράμα) στην οποία πρωταγωνιστούσε.

Δεν την είδα όλη αλλά όση είδα ήταν εκπληκτική.

Direct links για Supernatural και Charmed έχει κανένας?

Link to comment
Share on other sites

Έπαιζε η Σάνεν στον Μπέβερλυ Χιλς? Πρέπει να είναι στα πρώτα -ήντα η κοπέλα.

 

Ε καλά όχι και -ήντα! Ούτε στα σαράντα δεν έχει φτάσει η κοπέλα!

Link to comment
Share on other sites

ναι όντως αυτό το επεισόδιο το είδα κι εγώ . ήταν λίγο χαλιά αλλά σε άλλα επεισόδια κορυφώνετε και σε άλλα δεν είναι και τόσο καλό! παντως ολη η σειρα ειναι τελεια .

 

 

 

επίσης το charmed ποσοι κυκλοι ειναι?

 

 

οντως αυτο με τον κλοουν ηταν.... ελεος.

Link to comment
Share on other sites

βασικα ειχε πολλες αναληθειες. στην μυθολογια που ανηκει και στα ινδικα νομιζω επη που εμφανιζονται ειναι δαιμονες που ειναι αορατοι αλλα οταν γινονται ορατοι εχουν απαισια οψη. δεν θυμαμαι περισσοτερες λεπτομερειες που και πως εμφανιζονται μην σας μπερδεψω αλλα η βικιπαιδεια εχει ενα ενδιαφερον αρθρο πανω στο θεμα: http://en.wikipedia.org/wiki/Rakshasha καλυτερα διαβαστε αν θελετε λεπτομερειες :-p

Edited by sevando
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...