Jump to content

!!!!!! sOS !!!! Πρως συντονιστες!!


 Share

Recommended Posts

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:offtopic: Onirodamasth βάζε στο word αυτά που γράφεις να τα διορθώνει από εκεί πριν τα γράψεις εδώ :offtopic:

Ρε παίδια πως ακριβος τα διορ8ονει το word? Αφτόματα?

Link to comment
Share on other sites

Η φάση είναι ότι η τύπισσα (η Μανωλιάσσα) όχι μόνο φαίνεται να χρησιμοποιεί το φόρουμ ως "κράχτη" για το μαγαζί της (εντάξει, αυτό δεν είναι και πολύ άσχημο) αλλά ετοιμάζει και βιβλίο με τέτοιες πληροφορίες... φαντάζεστε να δούμε κανα άρθρο μας δημοσιευμένο στο βιβλίο?! :018bleh:

 

Ααααχ και είναι και γιαννιώτισσα... <_<

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδια πως ακριβος τα διορ8ονει το word? Αφτόματα?

 

έχει ένα tick και δείχνει από πάνω τα γράμματα ΑΒC, ή στο μενού λέει spelling and grammar.

Link to comment
Share on other sites

Γιαννιώτης!

Το κακό είναι πως συνστίνωνται από το άτομο αυτό άθλια πράγματα στους υποστηρικτές του (?)

Και μάλλον απ'ότι έχω καταλάβει δεν είναι εραστής της Τέχνης αλλά να βγάλει φράγκα πάει

Link to comment
Share on other sites

Oneirodamasth,

 

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.

 

Έστειλα μήνυμα στην Διαχείρηση του εν λόγω φόρουμ.

 

 

 

 

Υ.Γ. ~ Εάν προσέξετε, οι τίτλοι των μελών τους ακολουθούν περίπου την ίδια λογική με τους δικούς μας (π.χ. βαπτισμένος, αρχιερέας, κλπ)... αλλά γι'αυτό δεν μπορώ να κάνω κάτι, μιας και δεν υπάρχει σχετική νομική προστασία).

Link to comment
Share on other sites

Ααααχ... η αντιγραφή είναι ένας έμμεσος τρόπος κολακείας. Αλλά μάλλον θα προτιμούσα τα γκαφρά.

 

Απορία: ανεβήκανε λέει στην όγδοη θέση των κοινοτήτων της Ελλάδας... με βάση ποια στοιχεία; :whistling:

Link to comment
Share on other sites

ελεος. το ειχα δει παλια αυτο το σαιτ αλλα δεν ειδα τα copy paste :015annoyed: πως γινεται ενα σαιτ τυπου οι μαγισσες της σμυρνης να ειναι 8ο στην ελλαδα;;; ελεος και ντροπη. εμεις σε ποια θεση ειμαστε;;;

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα σωστη :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: αν και θα επρεπε να ειμαστε στην πρωτη 5αδα κατα τη γνωμη μου

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα θα 'μαστε, εδώ έχουμε δημοσιεύσει άρθρα που όμοιά τους δεν έχουν υπάρξει (ούτε υπάρχουν) στο ελληνικό διαδίκτυο. :angel:

Link to comment
Share on other sites

Μπά, ότι "ανοίγει" για τους πολλούς και γίνεται μόδα μαζεύει όλο το κατακάθι...

 

(με τρώει τώρα το χεράκι μου να γράψω κανα δύο παραδείγματα αλλα .....)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Oneirodamasth,

 

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.

 

Έστειλα μήνυμα στην Διαχείρηση του εν λόγω φόρουμ.

 

 

 

 

Υ.Γ. ~ Εάν προσέξετε, οι τίτλοι των μελών τους ακολουθούν περίπου την ίδια λογική με τους δικούς μας (π.χ. βαπτισμένος, αρχιερέας, κλπ)... αλλά γι'αυτό δεν μπορώ να κάνω κάτι, μιας και δεν υπάρχει σχετική νομική προστασία).

Δε νομίζω να άλλαξε κάτι. Το μεγαλύτερο κομμάτι για το ΒτΣ είναι παρμένο από το Αβάπτιστο - κι ούτε μια κουβέντα για πηγές...

Νομίζω χρειάζεται κάποια πιο συντονισμένη "δράση". Όπως π.χ. κάποια "παρέμβαση" στο φόρουμ μαζική...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...