Jump to content

The Blair Witch Project


tigerrrr
 Share

Recommended Posts

http://www.blairwitch.com/

 

 

Αν εχετε δει την συγκεκριμενη ταινια εξηγηστε λιγο :please: Τι ακριβως συνεβη με την καταραμενη μαγισσα και γενικα την γνωμη σας και τις παρατηρησεις σας μπας και βγαλω ακρη :unsure: .Ειδα το νουμερο 2 και ειμαι καπως προβληματισμενη...αλλα το προβλημα ειναι οτι δεν μπορω να διατυπωσω τον προβληματισμο μου! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αν και δε νομίζω ότι είναι το κατάλληλο τόπικ. To blair witch Project ήταν μια πολύ έξυπνη ιδέα που είχε και πολύ καλή εμπορική επιτυχία. Στηριζόταν στον αυτοσχεδιασμό των ηθοποιών οι οποίοι κινούνταν σε ένα σερναριακό πλαίσιο. Ήταν σκηνοθετιμένο και οι ηθοποιοί ήταν επαγγελματίες (ζουν και βασιλεύουν) όλα τα υπόλοιπα είναι καθαρό markating για να πουλήσει η ταινεία...

Link to comment
Share on other sites

Αν και δε νομίζω ότι είναι το κατάλληλο τόπικ. To blair witch Project ήταν μια πολύ έξυπνη ιδέα που είχε και πολύ καλή εμπορική επιτυχία. Στηριζόταν στον αυτοσχεδιασμό των ηθοποιών οι οποίοι κινούνταν σε ένα σερναριακό πλαίσιο. Ήταν σκηνοθετιμένο και οι ηθοποιοί ήταν επαγγελματίες (ζουν και βασιλεύουν) όλα τα υπόλοιπα είναι καθαρό markating για να πουλήσει η ταινεία...

2277[/snapback]

 

 

Και που στηριζεις την αποψη σου?μ? :angel:

Link to comment
Share on other sites

Παντως ρε παιδια τι να πω !!

Κατα τη διαρκεια της ζωης μου εχω πεταξει πολλα λεφτα σε διαφορες καφριλες (πιατα στα μπουζουκια , λουλουδουδες , κερασματα καφε σε τελειωμενες χαζογκομενες κλπ κλπ) αλλα ποτε δεν το μετανιωσα!!!

 

Τα μονα λεφτα που κλαιω μεχρι σημερα ειναι αυτα που εδωσα στο ταμειο του σινεμα (που να του καει ο προβολεας) για να δω αυτη την αριστουργηματικη μπουρδα.

 

Ευχομαι ποτε ξανα να μην υπαρξει τετοιος πυροβολημενος παραγωγος !!!

 

Που εισαι ρε Σταθη Ψαλτη μαζι με την Καιτη Φινου...

Link to comment
Share on other sites

Παντως ρε παιδια τι να πω !!

Κατα τη διαρκεια της ζωης μου εχω πεταξει πολλα λεφτα σε διαφορες καφριλες (πιατα στα μπουζουκια , λουλουδουδες , κερασματα καφε σε τελειωμενες χαζογκομενες κλπ κλπ) αλλα ποτε δεν το μετανιωσα!!!

 

Τα μονα λεφτα που κλαιω μεχρι σημερα ειναι αυτα που εδωσα στο ταμειο του σινεμα (που να του καει ο προβολεας) για να δω αυτη την αριστουργηματικη μπουρδα.

 

Ευχομαι ποτε ξανα να μην υπαρξει τετοιος πυροβολημενος παραγωγος !!!

 

Που εισαι ρε Σταθη Ψαλτη μαζι με την Καιτη Φινου...

2400[/snapback]

 

:lol: 'που να του καει ο προβολεας' :063laugh:

 

Αλλα εδω θα διαφωνησω!Καλυτερα στην ταινια τα λεφτα, παρα στα μουζουκια,στις λουλουδουδες κτλ.(εν τω μεταξυ η ταινια μαλ.....α)

Link to comment
Share on other sites

Καλη μου θα επρεπε να ξερεις οτι οι ΚΑΦΡΙΛΕΣ που αναφερω (και οσες δεν ανεφερα για λογους λογοκρισιας) ειναι το προπαρασκευαστικο σταδιο για την εισοδο στη Μαγεια της ζωης!!!

 

(μιλω πολυ σοβαρα)

Link to comment
Share on other sites

Καλη μου θα επρεπε να ξερεις οτι οι ΚΑΦΡΙΛΕΣ που αναφερω (και οσες δεν ανεφερα για λογους λογοκρισιας) ειναι το προπαρασκευαστικο σταδιο για την εισοδο στη Μαγεια της ζωης!!!

 

(μιλω πολυ σοβαρα)

2404[/snapback]

 

 

χαχα!Αν ηταν ετσι,θα ακουγα Μαγεια και θα εφευγα αναποδαααααα :evilbl:

Link to comment
Share on other sites

χαχα!Αν ηταν ετσι,θα ακουγα Μαγεια και θα εφευγα αναποδαααααα :evilbl:

2442[/snapback]

 

 

Ακου του Απολλωνιου

τη γνωση και σοφια

γιατι η εμπειρια του

εχει πολυ Μαγεια

Link to comment
Share on other sites

χαχα!Αν ηταν ετσι,θα ακουγα Μαγεια και θα εφευγα αναποδαααααα :evilbl:

2442[/snapback]

 

 

Ακου του Απολλωνιου

τη γνωση και σοφια

γιατι η εμπειρια του

εχει πολυ Μαγεια

2499[/snapback]

 

 

Φτανει ρε σοφε και εμπειρε εσυ!!!! :018bleh:

Link to comment
Share on other sites

Ακου του Απολλωνιου

τη γνωση και σοφια

γιατι η εμπειρια του

εχει πολυ Μαγεια

2499[/snapback]

 

 

Που 'σαι ρε Brave τώρα να τον πεις "παλιόγερο"!!! :063laugh:

 

 

 

...Αλήθεια, που είναι αυτός;; :blink:

Link to comment
Share on other sites

Που 'σαι ρε Brave τώρα να τον πεις "παλιόγερο"!!!  :063laugh:

 

...Αλήθεια, που είναι αυτός;;  :blink:

2516[/snapback]

 

 

:015annoyed: Δεν καταλαβα το υπονοουμενο ? :015annoyed: τι σχεση μπορει να εχει ο ψοφογερος με μενα? :nono:

Αυτος δυο αντε τρια ενσημα θελει ακομα για να παρει συνταξη ,ενω εγω ουτε καν εχω ανοιξει το βιβλιαριο ενσημων του ΙΚΑ !! :blblbl:

 

Ρωτας που ειναι ?

Μα.... Προσπαθει να μπει στο δικτυο αλλα τον βαρεσε τοσο το αλτσχαιμερ που πληκτρολογει στην τοστιερα (την περασε για λαπ-τοπ) και εδω και ενα μηνα προσπαθει να βαλει το φις της τοστιερας στην πριζα του τηλεφωνου..... :evilpc:

 

(Νεφελιτσα τι μου ειχες πει παλια ? Εισαστε συμμαθητες με τον ψοφογερο?) :blblbl: :whistling: :cooldevil:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...