Jump to content

paypal


kambou
 Share

Recommended Posts

στο πευ παλ ....

 

οταν ειναι να κανεις εγγραφη : λεει name , e-mail , pass , κλπ. αλλα καπου λεει και address line 1 και address line 2 εδω τι πρεπει να βαλω ??

Link to comment
Share on other sites

στο πευ παλ ....

 

οταν ειναι να κανεις εγγραφη : λεει name , e-mail , pass , κλπ. αλλα καπου λεει και address line 1 και address line 2 εδω τι πρεπει να βαλω ??

 

στο πέη παλ πρέπει να βάλεις τα πραγματικά σου στοιχεία γιατί σε διαφορετική περίπτωση αν γίνει κάτι θα έχεις πρόβλημα με την πιστωτική σου...

οπότε στο name , address line 1 κτλ βάζεις τα πραγματικά σου στοιχεία

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για την παρέμβαση, αλλά δεν είμαστε σε φόρουμ γενικών πληροφοριών και αποριών.

Έχει μία συγκεκριμένη θεματολογία και το θέμα αυτό είναι εντελώς άσχετο με αυτήν.

Link to comment
Share on other sites

ε ρε 'συ !!!!!!!! :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

 

ηρεμισε λιγο σιγα ποια τι εγινε!!!!!!!!!! ουτος ή αλλως γι αυτο ειναι η κατηγορια γενικα ετσι??????

Link to comment
Share on other sites

ε ρε 'συ !!!!!!!! :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

 

ηρεμισε λιγο σιγα ποια τι εγινε!!!!!!!!!! ουτος ή αλλως γι αυτο ειναι η κατηγορια γενικα ετσι??????

 

E ρε και συ! Χρησιμοποίησε λίγο και διορθωτή στο word μας έχεις βγάλει τα μάτια τόσο καιρό!

 

Πάντως αυτό θέμα θα ταίριαζε στην κατηγορία "Τεχνολογία" περισσότερο παρά εδώ.. Η κατηγορία "γενικά" είναι γενικά για "Οτιδήποτε δεν ταιριάζει σε κάποια κατηγορία, μπορείτε να το δημοσιεύσετε ελεύθερα εδώ. " σε σχέση με το κλίμα του φόρουμ. Ο Sucore πώς έβαλε για το usb stick στην τεχνολογία και όχι στα γενικά;

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω... Δεν ξέρεις τί σημαίνει address? Αυτό ρωτάς? :huh:

 

 

οχι ! οχι αλλο ηθελα να μαθω!!!! οκ τωρα μου το ειπαν.. ευχαριστω!!!!

Link to comment
Share on other sites

E ρε και συ! Χρησιμοποίησε λίγο και διορθωτή στο word μας έχεις βγάλει τα μάτια τόσο καιρό!

 

Πάντως αυτό θέμα θα ταίριαζε στην κατηγορία "Τεχνολογία" περισσότερο παρά εδώ.. Η κατηγορία "γενικά" είναι γενικά για "Οτιδήποτε δεν ταιριάζει σε κάποια κατηγορία, μπορείτε να το δημοσιεύσετε ελεύθερα εδώ. " σε σχέση με το κλίμα του φόρουμ. Ο Sucore πώς έβαλε για το usb stick στην τεχνολογία και όχι στα γενικά;

 

 

 

ουτε που θα ασχολιθω μαζι σου !!!!!!!!!

 

 

δεν καταλαβα ετσι προσβαλεις τους παντες με τα ορθογραφικα?????? ελεος , πραγματικα . σιγα το εγκλημα

Link to comment
Share on other sites

ουτε που θα ασχολιθω μαζι σου !!!!!!!!!

 

 

δεν καταλαβα ετσι προσβαλεις τους παντες με τα ορθογραφικα?????? ελεος , πραγματικα . σιγα το εγκλημα

κι ομως Kambou, διχως να θελω να σε προσβαλλω, ειναι ιδιαιτερα ενοχλητικο να διαβαζεις κατι το οποιο εχει ορθογραφικα λαθη, πως να το πω;

Σφιγγεται ο εγκεφαλος σου ρε παιδι μου οταν ασυναισθητα συγκρινεις το πως θα επρεπε να ειναι μια λεξη, και πως την βλεπεις μπροστα σου χωρις να μπορεις να κανεις κατι για να διορθωσεις την κατασταση!

 

Ναι το θεμα ειναι κατι που προφανως ειναι στην Ενοτητα Τεχνολογιας, επισης sabrina δεν εχω βαλει μονο για το usb εκει, αν ψαξεις θα δεις πως εχω αναφερει ΠΟΛΛΑ προβληματακια εκει, και πηρα ΑΜΕΣΑ απαντηση!!

 

Προσπαθουμε να κρατησουμε (ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ) αυτην την σελιδα εναν ΣΟΒΑΡΟ χωρο ανταλλαγης αποψεων, το οποιο επιβαλλει στα μελη του εμεσως να μην χρησιμοποιουν τετοια γλωσσα ( Ε 'ρε συ κ 10 φατσουλες ή / και 10 στιγματα...), και να χρησιμοποιουν οσο το δυνατον πιο κοσμια μορφη επικοινωνιας γινεται.

 

Αυτο γινεται εδω και αρκετα χρονια και παρακαλεισαι να το σεβαστεις οπως και τα υπολοιπα μελη, δεν επιθυμω να σε θιξω με κανεναν τροπο, απλα δεν μου αρεσε η αντίδραση σου προς την σαμπρινα, που το μονο που εκανε ειναι να σου απαντησει με τον ιδιο τροπο οπου εσυ απευθύνθηκες στον Αρχαγγελο

Edited by Sucore
Link to comment
Share on other sites

ουτε που θα ασχολιθω μαζι σου !!!!!!!!!

 

 

δεν καταλαβα ετσι προσβαλεις τους παντες με τα ορθογραφικα?????? ελεος , πραγματικα . σιγα το εγκλημα

 

Kambou, σε έχω κυνηγήσει αρκετά και θα σε κυνηγήσω ακόμα μία φορά.

 

Το ενοχλητικό, ξέρεις, στο ερώτημά σου, δεν είναι τόσο το ίδιο το ερώτημα, όσο η στάση που έχεις δείξει στα εκατόν δέκα τόσα ποστ σου, μέχρι στιγμής: σου μπαίνει μια ιδέα, χωρίς να το σκεφτείς αρχίζεις να την κυνηγάς και, στην πρώτη δυσκολία ζητάς βοήθεια. Είμαι αρκετά σίγουρος πως γι' αυτό το λόγο εισπράττεις τέτοιες απαντήσεις κι από άλλους στην ομήγυρη.

 

Μπορεί να αισθάνεσαι αδικημένος και δεν ξέρω τι άλλο, όμως αυτό είναι αυτό ακριβώς που πρέπει να κάνουμε για να σε βοηθήσουμε πραγματικά.

 

Εσύ, αυτό που πρέπει να κάνεις, είναι να κάτσεις και να αναρωτηθείς: αυτή είναι η στάση που κρατάς πάντα όταν έχεις ένα πρόβλημα; Αρχίζεις τις ερωτήσεις και περιμένεις από κάποιον άλλον να σου βρει τη λύση;

 

Η ενασχόληση με τη μαγεία, φίλε, δεν είναι παίξε γέλασε. Όταν αρχίσεις να κόβεις βόλτες στο αστρικό πεδίο, όπως επιθυμείς, είναι απλώς θέμα χρόνου να βρεις το μπελά σου. Δεν υπάρχει περίπτωση να τη γλυτώσεις, κάποια από τις κακόβουλες οντότητες που κυκλοφορούν εκεί, θα σου την πέσει. Οπωσδήποτε. Τότε τι θα κάνεις; Σε ποιον θα φωνάξεις για βοήθεια; Θα πρέπει να είσαι πολύ, μα πάρα πολύ κωλόφαρδος για να βρεθεί κάποιος να σε βοηθήσει τότε.

 

Η ερώτηση λοιπόν που πρέπει να κάνεις στον εαυτό σου πριν τολμήσεις να ασχοληθείς με τέτοια σπορ είναι : «μπορώ να λύσω τα προβλήματα που δημιουργώ; Μπορώ να συμμαζέψω τους μπελάδες που προκάλεσα μόνος μου;».

 

Και κάτι άλλο: όταν με το καλό περάσεις σε πιο σοβαρά συστήματα μαγείας και μελετήσεις πιο ψαγμένα βιβλία, εκεί θα δεις πως οι συγγραφείς, σκόπιμα, μιλάνε με μισόλογα και υποννοούμενα. Τη συνέχεια των λεγομένων τους πρέπει να τη βρει ο αναγνώστης μόνος του. Εκεί τι θα κάνεις; Θα αρχίσεις πάλι τις ερωτήσεις δεξιά-αριστερά του στυλ «τι θέλει να πει ο ποιητής»; Και θα γκρινιάζεις όταν -πολύ σωστά- δε θα σου απαντάει κανένας; Ένας κανόνας είναι πως οι απαντήσεις, όταν τις έχεις έτοιμες, δεν έχουν καμμία αξία.

 

Γι' αυτό, αν δεν είσαι έτοιμος να λύνεις μόνος σου τα προβλήματα που δημιούργησες κι αν δεν είσαι διατεθειμένος να στίψεις το μυαλό σου, να χτυπηθείς κάτω σαν το χταπόδι μέχρι να βρεις τις απαντήσεις μόνος σου, ε, τότε φίλε είσαι πολύ κακομαθημένος για να ασχοληθείς με την Τέχνη. Και, ακόμα κι αν επιλέξεις να αγνοήσεις αυτήν την πολύ φιλική μου συμβουλή, τότε κακό δικό σου, θα το πληρώσεις πολύ ακριβά, όχι επειδή το λέω εγώ, αλλά επειδή αυτοί είναι οι κανόνες.

 

Και, δυστυχώς, το παραπάνω υφάκι που δείχνεις στο μήνυμα της παραπομπής, δείχνει πως μάλλον είσαι κακομαθημένος.

 

Σκέψου τα καλά όλα αυτά που σου λέω.

Link to comment
Share on other sites

ουτε που θα ασχολιθω μαζι σου !!!!!!!!!

 

 

δεν καταλαβα ετσι προσβαλεις τους παντες με τα ορθογραφικα?????? ελεος , πραγματικα . σιγα το εγκλημα

 

Aχ αχ αχ....! Δε με λυπεί αν ασχοληθείς μαζί μου ή όχι, ελεύθερος άνθρωπος είσαι ότι θέλεις κάνεις..

 

επισης sabrina δεν εχω βαλει μονο για το usb εκει, αν ψαξεις θα δεις πως εχω αναφερει ΠΟΛΛΑ προβληματακια εκει, και πηρα ΑΜΕΣΑ απαντηση!!

 

Το ξέρω βρε, χρησιμοποίησα το πιο πρόσφατο σου παράδειγμα.

Edited by sabrina
Link to comment
Share on other sites

sucore ναι οκ δεν λεω ειναι σπαστικο να βλεπεις ορθογραφικα : αλλα οταν γραφεις γρηγορα και δεν βλεπεις στην οθονη αλλα μονο το πληκτρολογιο οπου και γραφεις, δεν γινετε να το ξανακοιταξεις ολο οσο εχεις γραψει για να δεις αν εχεις ορθογραφικα.

 

δεν με πειραξε που με ειπε οτι εχω λαθη , αλλα με τον τροπο που το ειπε :

 

E ρε και συ! Χρησιμοποίησε λίγο και διορθωτή στο word μας έχεις βγάλει τα μάτια τόσο καιρό!

 

σαν να το απαιτει. και βαζω στοιχημα οτι στα 110 ποστ μου δεν θα βρεις τοσα λαθη που θα πεις την εκφραση : μας έχεις βγάλει τα μάτια τόσο καιρό!

 

ή μαλλον κανω λαθος????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...