Jump to content

Ο αντρας των ονειρων


tigerrrr
 Share

Recommended Posts

Ανάμεσα σε 3 δις γυναικών στον πλανήτη, έστω 5 εκατομμυρίων ελληνίδων, χλωμό το βλέπω να ισχύει αυτό που λες.

7423[/snapback]

Για κάποιους ανθρώπους (όχι ανάμεσα σε 3δισ αλλά πολλούς παραπάνω) εδώ και 2000 χρόνια ένας ήταν ο μεσσίας (για μένα δεν είναι). Δεν τον αλλάζουν με τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

... Μπορεί να βρεθείς εκεί που στέκομαι. Μπορεί από την άλλη, να βρεθείς σε ένα μέρος που δεν είχα υποψιαστεί ποτέ ότι υπάρχει...

7451[/snapback]

 

:clapping::clapping::clapping:

 

 

Ναι, Ιχώρ ... ζήσ'το! Στο κάτω-κάτω της γραφής ... είναι ωραίο συναίσθημα! :)

Link to comment
Share on other sites

Ανάμεσα σε 3 δις γυναικών στον πλανήτη, έστω 5 εκατομμυρίων ελληνίδων, χλωμό το βλέπω να ισχύει αυτό που λες.

7423[/snapback]

Για κάποιους ανθρώπους (όχι ανάμεσα σε 3δισ αλλά πολλούς παραπάνω) εδώ και 2000 χρόνια ένας ήταν ο μεσσίας (για μένα δεν είναι). Δεν τον αλλάζουν με τίποτα...

7453[/snapback]

Δεν υπάρχει λόγος να τσακωθούμε. Ειδικά όταν, ούτε εσύ, ούτε εγώ θεωρούμε καλό παράδειγμα τους εν λόγω. Και μην νομίζεις πως δε σε καταλαβαίνω βρε αδερφέ μου, την άποψή μας λέμε.

 

Φιλικά Panda :smilewink:

Link to comment
Share on other sites

:001almostcry:  :crying:

7512[/snapback]

 

Γιατί καλό μας; Τι είπαμε και σε στεναχωρίσαμε;!

7515[/snapback]

 

Μην με παρετε για σαλεμενη αλλα επειδη εγω νιωθω,δηλαδη ειμαι σιγουρη οτι εχω βρει το αλλο μου μισο θελω ολοι να το βρουν :001almostcry: και να νιωσουν τοσο ευτυχισμενοι οσο και εγω!Ειδα και την απαντηση του Chaotic για τις μονιμες σχεσεις και :crying:

Link to comment
Share on other sites

Καλό μου, όλοι μας έχουμε βρει το άλλο μισό μας (μόνο που χωρίζεται σε πολλ-πολλά τέταρτα στο Kατά Chaotic Ευαγγέλιο, ίσως και στο δικό μου :018bleh: ).

 

Πέρα από την πλάκα που έκανα, τα απόλυτα συναισθήματα τα βιώνουν οι μικρές ηλικίες (μέχρι 25) μετά πέφτουν σε τέλμα όπως εγώ, συμβιβάζονται, και στα 30 τους ή στα 40 τους, τούς έρχεται κατακέφαλα μιά πετριά και δεν κατάλαβαν από που! ΚΑΙ Μ'ΑΡΕΣΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙΕ

 

Οσο και να γκρινιάζουμε ... τα 'χουμε καταφέρει μιά χαρά, και όσα άσπρα μαλλιά και να 'χουμε στο κεφάλι δείχνουμε έτσι : :063baby: ΚΑΙ Μ'ΑΡΕΣΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙ

 

Μάκια! :063dizzy:

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχώς, έχω βρει τον άντρα που πραγματικά γουστάρω, με όλη την έννοια της λέξης αλλά.....φαίνεται ότι αυτός δε με έχει βρει ακόμα...

:crying:

 

Είναι δυνατόν, να βρεις τον άντρα της ζωής σου και ταυτόχρονα να είσαι και για εκείνον, η γυναίκα της ζωής του?! (και αντίστροφα για τα αγοράκια!) :blink:

Ιδού το μέγα ερώτημα!

6141[/snapback]

 

ΓΡΑΨΤΕ Χ!!!!

 

Παιδιά τον βρήκα!! είμαστε ένα μήνα+ μαζί και περνάω υπέροχα! :wub:

Το κυριότερο είναι ότι υπάρχει συνεννόηση, κι επίσης όποτε είμαστε μαζί είμαστε χαρούμενοι και γελάμε συνέχεια με μαλακιούλες! Αυτά τα δύο συστατικά πιστεύω είναι σημαντικά για να πάει καλά μια σχέση...

 

:wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub:

 

p.s. Aislinn μην ακούς κανέναν, ο κάθε άνρθωπος διαφέρει στον τρόπο σκέψης και αντιμετώπισης καταστάσεων! :smilewink:

Link to comment
Share on other sites

ΓΡΑΨΤΕ Χ!!!!

 

Παιδιά τον βρήκα!! είμαστε ένα μήνα+ μαζί και περνάω υπέροχα!  :wub:

Το κυριότερο είναι ότι υπάρχει συνεννόηση, κι επίσης όποτε είμαστε μαζί είμαστε χαρούμενοι και γελάμε συνέχεια με μαλακιούλες! Αυτά τα δύο συστατικά πιστεύω είναι σημαντικά για να πάει καλά μια σχέση...

7795[/snapback]

Για μια καλη σχεση οντως ειναι τα κυρια συστατικα αλλα δεν ειναι για το "αλλο μισο"

( δεν θελω να σε απογοητευσω, μακαρι να ειμαι λαθος)

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το "άλλο μισό", ανοίχτηκε ξεχωριστό thread εδώ, διότι πιστεύω πως αξίζει να το συζητήσουμε και να αναλύσουμε ξεχωριστά.

Link to comment
Share on other sites

Αχ τον άνδρα των ονείρων μου δεν το έχω βρει ακόμα ..

Τον θέλω έξυπνο ,ευαίσθητο ,ρομαντικό ,όμορφο , πιστό, να λατρεύει την φύση και πάνω από όλα να με αγαπάει και να λατρεύει τα παιδάκια ..

Λίγα ζητάω; Αναρωτιέμαι αν τον βρω ποτέ μου? προς τον παρών έχω ένα αγόρι που μου καλύπτει τα αλλά θέλω μου και όχι αυτά που ανέφερα παραπάνω.

:001almostcry:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τον βρήκα!! είμαστε ένα μήνα+ μαζί και περνάω υπέροχα!  :wub:

 

Προσεχε κοριτσι! :o Ειναι νωρις ακομα για να καταλαβεις οτι ειναι ο αντρας της ζωης σου!Παντως σου ευχομαι να ειναι ετσι μεσα απο την καρδια μου!!!!!!!! :kissestou:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Στν αρχή ψιλομελαγχόλησα με αυτά που είδα (βλέπε Ιχωρ) αλλά και επειδή έχω γίνει πολύ κυνική. Ο άντρας της ζωής μου είναι αυτός που θέλω την τάδε δεδομένη στιγμή, που είμαι τώρα ερωτευμένη μαζί του, γιατί τα θέλω μου και αυτά που ζητάω μεταβάλλονται, αλλάζουν. Άλλοτε ζητώ περισσότερα και άλλοτε λιγότερα. Ποτέ δεν είχα ένα σταθερό πρότυπο. Ο κάθε νέος μου σύντροφος είχε κάτι περισσότερο και κάτι λιγότερο από το προηγούμενο. Κανένας δεν ήταν ίδιος με τον άλλον. Μάλλον τελείως διαφορετικοί :019blush: Ο.κ κάποτε νόμιζα ότι τον βρήκα και πίστευε και αυτός το ότι με βρήκε. Τώρα μετά απο 7 χρόνια φαγούρας και πλέον χώρια τα τελευταία 3 δεν ξέρω αν είναι ο άντρας της ζωής μου. Μπορεί ακόμα να τον θεωρώ ανθρωπό μου, να τον αγαπώ και να μπορώ να του το πώ, να επικοινωνούμε και να έχουμε φοβερό γέλιο και κόντρα αλλά δεν μπορώ να με φανταστώ μαζί του σαν ζευγάρι :blink: Ο τωρινός άντρας της ζωής μου, που ευελπιστώ να είναι και για το καλοκαίρι, μου έχει σπάσει τα νεύρα στο msn που όλο μπαινοβγαίνει :headb: Ε... και ενθουσιασμός ακόμα και αν είναι- που είναι :cloud9: - θέλω να το δω λίγο ρομαντικά...και στην τελική ας μην είναι ο ένας και μοναδικός!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...