Jump to content

Ο αντρας των ονειρων


tigerrrr
 Share

Recommended Posts

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Κοίτα... επειδή για τρία ολόκληρα χρόνια, έζησα με τον άντρα των ονείρων μου, αλλά στην κυριολεξία, αφού αυτός ο τύπος στον ύπνο μου :sleep: δεν με άφηνε να πάω με κανέναν άλλο, αφού τον έκανα μυθιστόρημα και τον δημοσίευσα σε ηλεκτρονική σελίδα, εεεεεεεεεε, πια θέλω τον άντρα τον πέτσινο, τον ρίαλ!!! Κι όπως θέλει ας είναι, για να είναι εκεί μαζί μου, κάτι καλό θα έχει, να τον τσιμπάω, να του μιλάω, να του μαγειρεύω, να τσακωθούμε, να κάνουμε τέλος πάντων ότι κάνουν οι ζωντανοί άνθρωποι... :kissylove:

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα... επειδή για τρία ολόκληρα χρόνια, έζησα με τον άντρα των ονείρων μου, αλλά στην κυριολεξία, αφού αυτός ο τύπος στον ύπνο μου  :sleep: δεν με άφηνε να πάω με κανέναν άλλο, αφού τον έκανα μυθιστόρημα και τον δημοσίευσα σε ηλεκτρονική σελίδα, εεεεεεεεεε, πια θέλω τον άντρα τον πέτσινο, τον ρίαλ!!! Κι όπως θέλει ας είναι, για να είναι εκεί μαζί μου, κάτι καλό θα έχει, να τον τσιμπάω, να του μιλάω, να του μαγειρεύω, να τσακωθούμε, να κάνουμε τέλος πάντων ότι κάνουν οι ζωντανοί άνθρωποι...  :kissylove:

2529[/snapback]

 

 

Ε ρε Glikos Hlios τι τσιμπημα σε περιμενει.... :lol::018bleh:

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα... επειδή για τρία ολόκληρα χρόνια, έζησα με τον άντρα των ονείρων μου, αλλά στην κυριολεξία, αφού αυτός ο τύπος στον ύπνο μου  :sleep: δεν με άφηνε να πάω με κανέναν άλλο, αφού τον έκανα μυθιστόρημα και τον δημοσίευσα σε ηλεκτρονική σελίδα, εεεεεεεεεε, πια θέλω τον άντρα τον πέτσινο, τον ρίαλ!!! Κι όπως θέλει ας είναι, για να είναι εκεί μαζί μου, κάτι καλό θα έχει, να τον τσιμπάω, να του μιλάω, να του μαγειρεύω, να τσακωθούμε, να κάνουμε τέλος πάντων ότι κάνουν οι ζωντανοί άνθρωποι...  :kissylove:

2529[/snapback]

 

 

Ε ρε Glikos Hlios τι τσιμπημα σε περιμενει.... :lol::018bleh:

2534[/snapback]

 

Μόνο; Αυτόν έβλεπα τρία χρόνια... έχει να τραβήξει... ααααχ....

:004flowers:

Link to comment
Share on other sites

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ  :heart:  :pinkkiss:  :kissestou:

2615[/snapback]

 

ε ρεεεε τι κορίτσι του δίνουμε!!! διαμάντι!!! :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντος ΔΕΝ τον βρήκα στον καθρέυτη... :018bleh:

 

Όσον αφορά την ΓΥΝΑΙΚΑ των ονείρων μου ακόμα ψάχνω... αν και το κόβω πως με την γκαντεμιά που με δέρνει δεν παίζει να πάρει σάρκα και οστά κάποια από τις σχεδιασμένες ηρωίδες μου από το χαρτί... :headb:

 

Ονειρευτής είμαι τελικά η... ονειροαπογοήτευση; :blink:

Link to comment
Share on other sites

Τίποτε απ΄ τα δύο... Απλά υπερβολικά εκλεκτικός σε βαθμό κακουργήματος!! :console:

 

 

Δεν υπάρχει "ο ιππότης πάνω στο λευκό άλογο" ούτε η "πριγκήπισσα του παραμυθιού"... Οι στόχοι μας θα έπρεπε να είναι 3 πολύ απλά πραματάκια:

~ Μπορώ ν΄ ανεχτώ τα ελλατώματά του/της;

~ Μπορώ να τον/την εμπιστευτώ;

~ Μπορούμε να επικοινωνίσουμε;

Αν υπάρχουν αυτά, όλα τ΄ άλλα βρίσκονται! :kissylove:

Link to comment
Share on other sites

~Εχω υπομονή αλλά έως ενός ορίου...

~Με όσα μου'χουν συμβεί; Ποιος θα μπορούσε;

~Εδώ δεν επικοινωνώ με την "γη"... πώς θα επικοινονήσω με την εκάστοτε γυναίκα;;;

 

Είναι προχωρημένη κατάσταση γιατρέ μου; Δεν τα βλέπω καλά πάντως τα πράγματα... :blink:

 

Μωρέ έτσι ---> :wizard: θα καταντήσω... :001almostcry:

Link to comment
Share on other sites

~Εχω υπομονή αλλά έως ενός ορίου...

3224[/snapback]

 

Η υπομονή είναι αρετή... Δάσκαλε που δίδασκες! :018bleh:

 

~Με όσα μου'χουν συμβεί; Ποιος θα μπορούσε;

3224[/snapback]

 

1ον - Ακόμα και στην λάσπη μπορείς να βρεις διαμάντια!

2ον - Περιττεύει (και δεν πρέπει) ν΄ αναλύσω δημόσια την "ρίζα" απ΄ όπου πηγάζουν όλες αυτές οι κακές εμπειρίες...

 

~Εδώ δεν επικοινωνώ με την "γη"... πώς θα επικοινονήσω με την εκάστοτε γυναίκα;;;

3224[/snapback]

 

Σ΄ αυτό το σημείο βγάζεις το ζυγίστικο δραματισμό σου, που δεν έχει καμμία απολύτως βάση!! :018bleh:

 

Είναι προχωρημένη κατάσταση γιατρέ μου; Δεν τα βλέπω καλά πάντως τα πράγματα...  :blink:

3224[/snapback]

 

Είναι, αλλά υπάρχει ακόμα ελπίδα...! :gleam:

 

Μωρέ έτσι --->  :wizard: θα καταντήσω...  :001almostcry:

3224[/snapback]

 

ΜΠΟΥΡΔΕΣ! :018bleh::018bleh::018bleh:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Δυστηχώς, έχω βρει τον άντρα που πραγματικά γουστάρω, με όλη την έννοια της λέξης αλλά.....φαίνεται ότι αυτός δε με έχει βρει ακόμα...

:crying:

 

Είναι δυνατόν, να βρεις τον άντρα της ζωής σου και ταυτόχρονα να είσαι και για εκείνον, η γυναίκα της ζωής του?! (και αντίστροφα για τα αγοράκια!) :blink:

Ιδού το μέγα ερώτημα!

Link to comment
Share on other sites

Είναι δυνατόν, να βρεις τον άντρα της ζωής σου και ταυτόχρονα να είσαι και για εκείνον, η γυναίκα της ζωής του?! (και αντίστροφα για τα αγοράκια!) :blink:

Ιδού το μέγα ερώτημα!

 

Έλα μου ντε...! :huh:

Αλλά και να βρεθούνε..πόσο θα κρατήσει ο μεγάλος έρωτας...; Θα γίνει συνήθεια μετά από μερικά χρόνια. Οπότε γιατί να ψάχνουμε και να έχουμε ένα πρότυπο ανδρά/γυναίκα αφού θα τον/την βαρεθούμε;

Link to comment
Share on other sites

Είναι δυνατόν, να βρεις τον άντρα της ζωής σου και ταυτόχρονα να είσαι και για εκείνον, η γυναίκα της ζωής του?! (και αντίστροφα για τα αγοράκια!) :blink:

Ιδού το μέγα ερώτημα!

 

Έλα μου ντε...! :huh:

Αλλά και να βρεθούνε..πόσο θα κρατήσει ο μεγάλος έρωτας...; Θα γίνει συνήθεια μετά από μερικά χρόνια. Οπότε γιατί να ψάχνουμε και να έχουμε ένα πρότυπο ανδρά/γυναίκα αφού θα τον/την βαρεθούμε;

6146[/snapback]

 

Κι ομως!! :lol: Εγω τον εχω βρει!Συμπληρωνουμε απολυτα ο ενας τον αλλο..

Οταν βρισκεις τον αντρα της ζωης σου(και εισαι σιγουρη για αυτο),και 24 ωρες το 24ωρο να ειστε μαζι, ακομα και στην τουαλετα να πηγαινετε μαζι που λεει ο λογος :063laugh: ,δεν προκειται να βαρεθεις με τιποτα.Ισα ισα,δενεσαι περισσοτερο!

Και τωρα σας μιλαω εγω,που βαριεμαι ευκολα.Βεβαια εξαρταται με το πως ειναι ο αντρας της ζωης σου στο μυαλο σου.Εγω π.χ εκτος απο εμφανιση ηθελα να εχει ΚΥΡΙΩΣ ΜΥΑΛΟ.Και τον βρηκα.Απο εκει που δεν το περιμενα καν.. :wacko:

Γι αυτο,τα ματια σας ανοιχτα :evilbl:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...