Jump to content

Σπουδες!


tigerrrr
 Share

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:hello: Εχετε σπουδασει?Αν ναι τι??????  :004trompetangel:  :004ballon:  :004flute:

2528[/snapback]

:blink: ... πού κολλάει αυτή η ερώτηση;;;

Link to comment
Share on other sites

:hello: Εχετε σπουδασει?Αν ναι τι??????  :004trompetangel:  :004ballon:  :004flute:

2528[/snapback]

:blink: ... πού κολλάει αυτή η ερώτηση;;;

2548[/snapback]

 

Η δικη σου απαντηση που κολλαει στο θεμα.....!? :shocked:

Link to comment
Share on other sites

:hello: Εχετε σπουδασει?Αν ναι τι??????  :004trompetangel:  :004ballon:  :004flute:

2528[/snapback]

:blink: ... πού κολλάει αυτή η ερώτηση;;;

2548[/snapback]

 

Η δικη σου απαντηση που κολλαει στο θεμα.....!? :shocked:

2569[/snapback]

 

 

:063laugh:

Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΕΣ, ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΣΠΟΥΔΕΣ... ταπεινές και πολύ κατώτερές σας.

Γιατί έτσι πρέπει να είναι οι σπουδές. Να σε κατεβάζουν στο επίπεδο των άλλων...

 

Γροικάτε μωρέ σεις νεραϊδόπουλα, ήντα σας ελέω; Ε, γροικάτε; Μάθε τε μωρέ να μιλάτε αλλιώς!!! Να σκέφτεστε αλλιώς κι όχι ετσά όπως σας εμάθανε τα γράμματα, μας όπως σας ελέει ο Νους σας!

 

 Εάν ταις γλώσσαις των Αγγέλων λαλώ? (Απόστολος Παύλος)

«εν τω συν/ και εν τω πλην/ και μαγνήτης είσαι συ, που πατάς απάν στη Γη/, εν μαγνήτης ειν? κι Αυτή/, και το Σύμπαν ολοκληρώνει/, τη ψυχή σου διορθώνει» (Ναταλία)

 

 και αν ταις γλώσσαις των ανθρώπων γιγνώσκω ? (Απόστολος Παύλος)

«Βιομαγνητική Θεραπεία: Η θεραπευτική του μέλλοντος;» (Κίρκη Κουβαρά)

«Ολιστική Θεραπευτική» (Ιωάννης Σιταράς)

 

 

 Αγάπην δε, μη έχω ? Γέγονα χαλκός και κύμβαλον αλλαλάζον (Απόστολος Παύλος)

«που ακουμπάς, να αγαπάς/, ν΄ αποβάλλεις αρνητικόν/, να μην προκαλείς κακόν» (Ναταλία)

 

 

Εμένα, η δική μου Δασκάλα, μιλά τη γλώσσα των Αγγέλων. Τα άρθρα που ακολουθούν είναι για όσους δεν την καταλαβαίνουν αυτή τη γλώσσα. Ούτε κι εγώ την καταλάβαινα.

Τώρα που μου τη Δίδαξε, απορώ πώς νόμιζα ότι καταλάβαινα τη γλώσσα των ανθρώπων. Διαβάστε τα άρθρα -κυκλοφορούν και στο διαδίκτυο- και πείτε μου τι θα θυμάστε. Δοκιμάστε, με μία φορά που θα τα διαβάσετε, να τα πείτε, να τα εξηγήσετε σε κάποιον. Πάντως, χρήσιμα είναι.

 

Τώρα που μου τη Δίδαξε, γνωρίζω, ότι όλα μου τα έμαθε. Εγώ με καθυστέρησα. Και, τελικά, όλα τα θυμάμαι. «Η εξήγηση η επιστημονική/, είναι χρήσιμη κι αυτή/ είν? ανάγκη ανθρωπινή/ και γι΄ αυτό/, Δόξα, Δόξα τω Θεώ/, να χωνεύει το μυαλό».

 

Πήρα όμως, Αποδεικτικό Σπουδών Αγγέλων. Ποιάς τάξης, δε γνωρίζω ακριβώς, αλλά δεν έχει και τόσο σημασία αφού «γηράσκω αεί διδασκόμενη». Κι αυτό το Πτυχίο δεν γράφεται σε χαρτί, δεν μπαίνει σε κορνίζα, δε βγαίνει φωτοτυπία και δεν κρεμιέται σε τοίχο.

 

Είν? γραφτόν στον Ουρανόν/ πρωτότυπο μοναδικόν / με τα Γράμματα Χρυσά/ και αντίγραφο εισ? εσύ/ η δική σου κεφαλή/ περπατάς και τριγωνίζει, με τα πόδια σου στη Γη/ Και κορνίζα έχει η Καρδιά/, να φχαριστείται η Ψυχή/ που Εκεί Ψηλά Κρατεί.

(κάπως έτσι το θυμάμαι?.)

 

Σ΄ ευχαριστώ Δασκάλα μου.

Χαρούλα

 

 

Υ.Γ.1: για όσους ρωτάνε το χρόνο αποφοίτησης: ο Χρόνος είναι αιώνιος

Υ.Γ.2: για όσους ρωτάνε το κόστος διδάκτρων: υπομονή και υπακοή

Υ.Γ.3: για όσους ρωτάνε πού να εγγραφούν: Εντός τους

Υ.Γ.4: για Πληροφορίες 24ώρες το 24ωρο: απευθυνθείτε στο Θεό. Ακούει. Σε όλα τα Ονόματα που του έχουμε δώσει, σε όλες τις αποχρώσεις και θρησκείες, σε όλες τις γλώσσες. Ακούει και μουγκούς ακόμα...

Υ.Γ.5: για εξήγηση Πληροφορίας Θεού, όσοι δεν καταλάβουν: Ναταλία.-

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λογιστική. Δυστηχώς. Δε μου αρέσουν τα οικονομικά και δεν χρειάζεται να χρησιμοποιείς καθόλου την φαντασία σου. Ακόμα και αν έχεις μπόλικη τείνει να εξαφανιστεί.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λογιστική. Δυστηχώς. Δε  μου αρέσουν τα οικονομικά και δεν χρειάζεται να χρησιμοποιείς καθόλου την φαντασία σου. Ακόμα και αν έχεις μπόλικη τείνει να εξαφανιστεί.

2600[/snapback]

 

χμμμ... μήπως στραβοκατάλαβες την εσωτερική σου πληροφορία;.... Μήπως ήθελες να είσαι μέσα στους αριθμούς;... Μήπως είσαι δηλαδή Πυθαγόρειος...;...

Υπάρχει και το Ναι, και το Οχι. Σκέψη έκανα. Αστην μέσα σου και θα το βρεις...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λογιστική. Δυστηχώς. Δε  μου αρέσουν τα οικονομικά και δεν χρειάζεται να χρησιμοποιείς καθόλου την φαντασία σου. Ακόμα και αν έχεις μπόλικη τείνει να εξαφανιστεί.

2600[/snapback]

 

χμμμ... μήπως στραβοκατάλαβες την εσωτερική σου πληροφορία;.... Μήπως ήθελες να είσαι μέσα στους αριθμούς;... Μήπως είσαι δηλαδή Πυθαγόρειος...;...

Υπάρχει και το Ναι, και το Οχι. Σκέψη έκανα. Αστην μέσα σου και θα το βρεις...

2603[/snapback]

 

ΤΣ.. Δηλαδή όχι. Γιατί ευτυχώς παρότι εργάζομαι σε λογιστήριο έχω αναλάβει τμήμα με πολύ επικοινωνία και περισσότερο δημιουργική δουλειά.

 

Πάντως κάποια στιγμη σκέφτηκα, βλέποντας κάποια νούμερα να επειμένουν και να τα βλέπω συνεχώς μπροστά μου τυχαία, να κάτσω να τα αναλύσω και να ερμηνεύσω την επιμονή τους ή ίσως κάποιο μυστικό που κρύβουν. Σκεφτήτε για παράδειγμα ότι για κάποιο έσοδο της εταιρείας μου ασχολούνται μπορεί να και περισσότεροι από 1000 άνθρωποι μέσα στην επιχείρηση. Σίγουρα αυτά να νούμερα κρύβουν μία άλλη δυναμική. Ελα όμως που δεν έχω ιδέα απο τους μεταφυσικούς συμβολισμούς των αριθμών.

Link to comment
Share on other sites

Εγω Αισθητικος ^_^  :004cheerleader:  :kaobath:

2613[/snapback]

 

Nα και κάτι χρήσιμο, επιτέλους!!!

Η αισθητικός μου, και αντιπρόεδρος των αισθητικών Ελλάδος, είναι Μάστερ Ρέικι. Ούτε που φαντάζεσαι απόλαυση που είναι να είσαι στα χέρια της!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω Αισθητικος ^_^  :004cheerleader:  :kaobath:

2613[/snapback]

 

Nα και κάτι χρήσιμο, επιτέλους!!!

Η αισθητικός μου, και αντιπρόεδρος των αισθητικών Ελλάδος, είναι Μάστερ Ρέικι. Ούτε που φαντάζεσαι απόλαυση που είναι να είσαι στα χέρια της!!!

2614[/snapback]

 

ΜΜ...ΣΙΓΑ!!!!!!! :018bleh: :evilbl: ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΜΑΣΑΖ,ΜΑΚΙΓΙΑΖ(θεατρικο,βραδινο,καθημερινο και για νυφες),ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΣΩΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΟΥ,ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑ...BODY PAINTING

 

:hello: :004wishing:

Link to comment
Share on other sites

ΜΜ...ΣΙΓΑ!!!!!!! :018bleh:  :evilbl: ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΜΑΣΑΖ,ΜΑΚΙΓΙΑΖ(θεατρικο,βραδινο,καθημερινο και για νυφες),ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΣΩΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΟΥ,ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑ...BODY PAINTING

 

:hello:  :004wishing:

2617[/snapback]

 

Μωλό μου!!! και πλησιάζουν Απόκριες!!! Πωπωωωωωωωωωω να με bodypaint Neraida!!! Mε αστρόσκονη κι έτσι εεεεε.... μμμμ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΜ...ΣΙΓΑ!!!!!!! :018bleh:  :evilbl: ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΜΑΣΑΖ,ΜΑΚΙΓΙΑΖ(θεατρικο,βραδινο,καθημερινο και για νυφες),ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΣΩΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΟΥ,ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑ...BODY PAINTING

 

:hello:  :004wishing:

2617[/snapback]

 

Μωλό μου!!! και πλησιάζουν Απόκριες!!! Πωπωωωωωωωωωω να με bodypaint Neraida!!! Mε αστρόσκονη κι έτσι εεεεε.... μμμμ!!!!

2623[/snapback]

 

 

χιχι!Ναι ναι!Με χρυσοσκονες και ετσι!Κοιτα πως θα σε κανω.. :004happyfae: Ετσι!!Μ. :angelfaery: Περσι στις αποκριες ειχα βαψει πολλες φιλες!Και τον εαυτο μου και να μην το παινευτω ολοι συνχαρητηρια δινανε!ακομα και αγνωστοι στον δρομο! :irule:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...