Jump to content

Σπουδες!


tigerrrr
 Share

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:hello: Εχετε σπουδασει?Αν ναι τι??????  :004trompetangel:  :004ballon:  :004flute:

2528[/snapback]

 

 

Αιγο εχο σπουδασι Β΄ νιπυαγογηω κε ιμουνα πωλι καλλος μαθιτυς .

Δουλαιβο σαν γραματεας σαι μηα μιγαλι αιτερεια !

Θα σας δικσο ενα διγμα τεις δουλιας μου στον τομαια τις αλυλωγραφυας:

 

tim.jpg

Link to comment
Share on other sites

Απολλώνιε : ΧΑΧΑΧΑΧΑ φανταστικό !!! :drooling2:

 

Tigerrr & Mystictear : Για σοβαρευτείτε. Ω Νέα και τρυφερά πλάσματα, εσείς ...

Ξέρετε τί θα πει να είσαι 37-38 ; Από καρέκλα σε καναπέ και από το κρεβάτι στο P/C ...:sleep:

 

Αφήστε την αυτοσυγράτηση κατάντιας και τον εγωισμό που έχουμε "σπουδάσει" ...

 

Προλάβετε την Απολλώνεια κορμάρα :sun: που δεν έχει φτάσει στα χάλια μου, καθώς και ό,τι είναι το πολύ τριαντάρικο ... :whistling:

 

Την έχω σπουδάσει την κατάστασή μου ...... γι αυτό σας εξηγούμαι ...... :bye: ως εκ του αληθούς (i:suck) ΩΩΩΩΩΧ τα κοκαλάκια μου τα μεσόκοπαααααα ΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

καλά..εγώ που σπουδάζω συντήρηση εργων τέχνης..να αρχίσω να νιώθω μειονεκτικά;;;

:wacko:

2635[/snapback]

 

 

Οχι καλή μου... θα μας φανείς χρήσιμη, μόλις σκάσει ο επιστήθιος εχθρόφιλος του Απολλώνιου, ο Braveheart... Είναι ένα πραγματικό έργο τέχνης, της εποχής των δεινοσαύρων όπως λέει ο Απολλώνιος, που χρειάζεται συντήρηση, στοργή και προδέρμ... :063laugh::063laugh:

 

 

(υπέροχη επιλογή σπουδών) :cheerful:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι νομίζω πως πρέπει να ανοιχθεί μια νέα ενότητα με θέμα: "γ@μημέν@ θέματα από κεκτημένη ταχύτητα..." :063laugh:  :018bleh:  :063laugh:  :018bleh:  :063laugh:  :018bleh:  :063laugh:

2724[/snapback]

 

:063laugh: πολύ καλή ιδέα! Θα την προωθήσω!! :063laugh::clapping:

Link to comment
Share on other sites

Απολλώνιε : ΧΑΧΑΧΑΧΑ φανταστικό !!!  :drooling2:

 

Tigerrr &  Mystictear : Για σοβαρευτείτε. Ω Νέα και τρυφερά πλάσματα, εσείς ...

Ξέρετε τί θα πει να είσαι 37-38 ;  Από καρέκλα σε καναπέ και από το κρεβάτι στο P/C ...:sleep:

 

:063laugh:  :063laugh:  :063laugh:  :063laugh:  :063laugh:  :063laugh:  :063laugh:

 

Αφήστε την αυτοσυγράτηση κατάντιας και τον εγωισμό που έχουμε "σπουδάσει" ...

 

Προλάβετε την Απολλώνεια κορμάρα :sun: που δεν έχει φτάσει στα χάλια μου, καθώς και ό,τι είναι το πολύ τριαντάρικο ...  :whistling:

 

Την έχω σπουδάσει την κατάστασή μου ...... γι αυτό σας εξηγούμαι ...... :bye: ως εκ του αληθούς  (i:suck) ΩΩΩΩΩΧ τα κοκαλάκια μου τα μεσόκοπαααααα  ΧΑΧΑΧΑ 

2694[/snapback]

ααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχ :063laugh::063laugh::063laugh::063laugh::063laugh::063laugh::063laugh:

 

:063laugh::063laugh: Mist!!!!!!!!!!Τι τους θες τους μπεμπηδες???????? :o Ο Necrarxos ειναι οοοοτι πρεπει!!!!!Ο ΓΕΡΟΣ ΚΟΚΟΡΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΖΟΥΜΙ :evilbl: :063laugh::063laugh::063laugh: Σηηηηηηηηημεεερα γα σημερα γαμος γινετεεεεεεεε..... :whistling::063laugh: (Οσο για κορμαρα...Εγω προσωπικα εχω βρει ^_^ΛΙΟΝΤΑΡΙΣΙΑ :smilewink: )

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι ώρα να μεταφέρω αυτό το θέμα στην ενότητα "Χιούμορ" ?  :huh:

2721[/snapback]

 

άσε το χιούμορ να ενυπάρχει σε κάθε θέμα και εκδήλωσή μας καλή Νεφελίτσα και μην το... νεφελώσεις πλζ :( , σε ένα "περιθώριο" μόνο για χιούμορ...

μη μας μεταφέρεις όλα τα "καρυκεύματά μας" στο ντουλάπι, άστα στα φαγητά... Τα νοστιμίζουν :cheerful:

Link to comment
Share on other sites

Καμμία αντίρρηση Νεραϊδούλα, είμαι απόλυτα κατά της σοβαροφάνειας και σαφέστατα προτιμώ τις... νόστιμες συζητήσεις από τις μουχλιασμένες και μπαγιάτικες! :cheerful:

 

Μα όταν το θέμα έχει βγει εντελώς τελείως εκτός θέματος κι έχει γίνει η χαρά του παιδιού...? Δεν θεωρείται πλέον σκέτος-νετος χαβαλές;

 

...όχι λέω δηλαδή... :unsure:

 

ΜΗ ΒΑΡΑΣ ΚΑΛΕ!!! :018bleh:

Link to comment
Share on other sites

Καμμία αντίρρηση Νεραϊδούλα, είμαι απόλυτα κατά της σοβαροφάνειας και σαφέστατα προτιμώ τις... νόστιμες συζητήσεις από τις μουχλιασμένες και μπαγιάτικες!  :cheerful:

 

Μα όταν το θέμα έχει βγει εντελώς τελείως εκτός θέματος κι έχει γίνει η χαρά του παιδιού...? Δεν θεωρείται πλέον σκέτος-νετος χαβαλές;

 

...όχι λέω δηλαδή...  :unsure:

 

ΜΗ ΒΑΡΑΣ ΚΑΛΕ!!!  :018bleh:

2747[/snapback]

 

Νεφελίτσα, έχω κουραστεί στα ανά διαδίκτυο φόρουμ να με φωνάζουν ΜάμαΝεράιδα... άσε τον παλιμπαιδισμό μου να εκτονωθεί... :kaobath: πού θα χρησιμοποιήσουμε άλλωστε τόσο ωραίες φατσούλες που μας βρήκες... :004whitefae: χιιχιχιχιχιι

 

χαβαλές - ίδια ρίζα με την λέξη χαβ-ιάρη?.... :shocked: μμμ.... πού είναι ο Νέκραρχος....? :drooling2:

Link to comment
Share on other sites

Νεφελίτσα, έχω κουραστεί στα ανά διαδίκτυο φόρουμ να με φωνάζουν ΜάμαΝεράιδα... άσε τον παλιμπαιδισμό μου να εκτονωθεί... :kaobath:  πού θα χρησιμοποιήσουμε άλλωστε τόσο ωραίες φατσούλες που μας βρήκες...  :004whitefae: χιιχιχιχιχιι

 

χαβαλές - ίδια ρίζα με την λέξη χαβ-ιάρη?....  :shocked: μμμ.... πού είναι ο Νέκραρχος....? :drooling2:

2749[/snapback]

 

Καλέ παίξε όσο θέλεις!! :clapping:

Παλιμπαιδισμός?! ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ!! :drooling2:

...Αλλά στην ενότητα "Χιούμορ" παρακαλώ;;

...παρακαλώ πολύ;;

...πολύ πολύ πολύ;;

:please:

Link to comment
Share on other sites

Νεφελίτσα, έχω κουραστεί στα ανά διαδίκτυο φόρουμ να με φωνάζουν ΜάμαΝεράιδα... άσε τον παλιμπαιδισμό μου να εκτονωθεί... :kaobath:  πού θα χρησιμοποιήσουμε άλλωστε τόσο ωραίες φατσούλες που μας βρήκες...  :004whitefae: χιιχιχιχιχιι

 

χαβαλές - ίδια ρίζα με την λέξη χαβ-ιάρη?....  :shocked: μμμ.... πού είναι ο Νέκραρχος....? :drooling2:

2749[/snapback]

 

Καλέ παίξε όσο θέλεις!! :clapping:

Παλιμπαιδισμός?! ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ!! :drooling2:

...Αλλά στην ενότητα "Χιούμορ" παρακαλώ;;

...παρακαλώ πολύ;;

...πολύ πολύ πολύ;;

:please:

2750[/snapback]

 

Καλέ παίξε όσο θέλεις!! :clapping: ...

Αλλά στην ενότητα "Χιούμορ" παρακαλώ;;

Mήπως ήθελες να πεις... "αλλα στο δωμάτιό σας, παρακαλώ;"

Νεφέλη, αρχίζω να ανησυχώ για σένα.... και μάλιστα σοβαρά.... μέχρι που επενέβεις, σχολιάζαμε έκαστος εκάστου τις σπουδές, χαριτολογώντας και επιβραβεύοντάς τον... κοίτα τώρα τι έγινε... έκανες... είμαστε εκτός θέματος... :(

Κι εν πάσει περιπτώσει, "δεν δικαιούσαι να μιλάς", παρά μόνο ως "εξουσία" διότι μόνο δεν έχεις απαντήσει στο θέμα! <---να κι εγώ :whistling: Αλλά εξουσία... στα Εξάρχεια;.... μμμ.... ενδιαφέρον χιχιιχχιχιιιιι

Link to comment
Share on other sites

Υπονοείς ότι σας την έσπασα;; :001almostcry:

 

Έλα ρε παιδιά... Δεν μιλάω πάντα ως η εξουσία εδώ μέσα!!

 

ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ, ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΕ ΠΑΙΖΕΤΕ?!?! :crying:

 

 

...ζαβολιάρηδες...

Link to comment
Share on other sites

Υπονοείς ότι σας την έσπασα;;  :001almostcry:

 

Έλα ρε παιδιά... Δεν μιλάω πάντα ως η εξουσία εδώ μέσα!!

ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ, ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΕ ΠΑΙΖΕΤΕ?!?!  :crying:

...ζαβολιάρηδες...

2757[/snapback]

 

Παιδάκι... εσύ δεν μας παίζεις... Θα μας απαντήσεις επιτέλους στο θέμα "σπουδές"... αχ.... Διάβασες τις δικές μας απαντησούλες... :o μμμ???......

Κυρία κυρία κυρίααααααααααααααα, πώς σου φάνηκαν οι σπουδές μαςςςςςςςςςςς????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...