Jump to content

Σπουδες!


tigerrrr
 Share

Recommended Posts

Παιδάκι... εσύ δεν μας παίζεις...

2758[/snapback]

 

Αμαν... νομίζω ότι μου την είπε... :whistling:

 

 

Θα μας απαντήσεις επιτέλους στο θέμα "σπουδές"...

2758[/snapback]

 

Εν οίδα ότι ουδεν οίδα... :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Απολλώνιε : ΧΑΧΑΧΑΧΑ φανταστικό !!!  :drooling2:

 

Tigerrr &  Mystictear : Για σοβαρευτείτε. Ω Νέα και τρυφερά πλάσματα, εσείς ...

Ξέρετε τί θα πει να είσαι 37-38 ;  Από καρέκλα σε καναπέ και από το κρεβάτι στο P/C ...:sleep:

 

:063laugh:  :063laugh:  :063laugh:  :063laugh:  :063laugh:  :063laugh:  :063laugh:

 

Αφήστε την αυτοσυγράτηση κατάντιας και τον εγωισμό που έχουμε "σπουδάσει" ...

 

Προλάβετε την Απολλώνεια κορμάρα :sun: που δεν έχει φτάσει στα χάλια μου, καθώς και ό,τι είναι το πολύ τριαντάρικο ...  :whistling:

 

Την έχω σπουδάσει την κατάστασή μου ...... γι αυτό σας εξηγούμαι ...... :bye: ως εκ του αληθούς  (i:suck) ΩΩΩΩΩΧ τα κοκαλάκια μου τα μεσόκοπαααααα  ΧΑΧΑΧΑ 

2694[/snapback]

ααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχ :063laugh::063laugh::063laugh::063laugh::063laugh::063laugh::063laugh:

 

:063laugh::063laugh: Mist!!!!!!!!!!Τι τους θες τους μπεμπηδες???????? :o Ο Necrarxos ειναι οοοοτι πρεπει!!!!!Ο ΓΕΡΟΣ ΚΟΚΟΡΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΖΟΥΜΙ :evilbl: :063laugh::063laugh::063laugh: Σηηηηηηηηημεεερα γα σημερα γαμος γινετεεεεεεεε..... :whistling::063laugh: (Οσο για κορμαρα...Εγω προσωπικα εχω βρει ^_^ΛΙΟΝΤΑΡΙΣΙΑ :smilewink: )

2741[/snapback]

Καλή μου...εσύ το ξεκίνησες..οπότε εγώ βγάζω την πυρίτσα μου απ'έξω... :evilbl:

νέκραρχε..αντε βρε συ πάρε καμιά αποκλειστική...θα σου κάνει "καλό"... :018bleh:

Link to comment
Share on other sites

Απολλώνιε : ΧΑΧΑΧΑΧΑ φανταστικό !!!  :drooling2:

 

Tigerrr &  Mystictear : Για σοβαρευτείτε. Ω Νέα και τρυφερά πλάσματα, εσείς ...

Ξέρετε τί θα πει να είσαι 37-38 ;  Από καρέκλα σε καναπέ και από το κρεβάτι στο P/C ...:sleep:

 

:063laugh:  :063laugh:  :063laugh:  :063laugh:  :063laugh:  :063laugh:  :063laugh:

 

Αφήστε την αυτοσυγράτηση κατάντιας και τον εγωισμό που έχουμε "σπουδάσει" ...

 

Προλάβετε την Απολλώνεια κορμάρα :sun: που δεν έχει φτάσει στα χάλια μου, καθώς και ό,τι είναι το πολύ τριαντάρικο ...  :whistling:

 

Την έχω σπουδάσει την κατάστασή μου ...... γι αυτό σας εξηγούμαι ...... :bye: ως εκ του αληθούς  (i:suck) ΩΩΩΩΩΧ τα κοκαλάκια μου τα μεσόκοπαααααα  ΧΑΧΑΧΑ  

2694[/snapback]

ααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχ :063laugh::063laugh::063laugh::063laugh::063laugh::063laugh::063laugh:

 

:063laugh::063laugh: Mist!!!!!!!!!!Τι τους θες τους μπεμπηδες???????? :o Ο Necrarxos ειναι οοοοτι πρεπει!!!!!Ο ΓΕΡΟΣ ΚΟΚΟΡΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΖΟΥΜΙ :evilbl: :063laugh::063laugh::063laugh: Σηηηηηηηηημεεερα γα σημερα γαμος γινετεεεεεεεε..... :whistling::063laugh: (Οσο για κορμαρα...Εγω προσωπικα εχω βρει ^_^ΛΙΟΝΤΑΡΙΣΙΑ :smilewink: )

2741[/snapback]

Καλή μου...εσύ το ξεκίνησες..οπότε εγώ βγάζω την πυρίτσα μου απ'έξω... :evilbl:

νέκραρχε..αντε βρε συ πάρε καμιά αποκλειστική...θα σου κάνει "καλό"... :018bleh:

2768[/snapback]

 

:wizard: + :witch: = :063baby:

Link to comment
Share on other sites

Μυημενος στην Τεχνη των αρχαιων Τολτεκων Μαγων ,με δασκαλο τον Ναγουλαλ Καρλος Καστανεντα

Θα προτιμησω να μην σας αναφερω την ακαδημαϊκη μου μορφωση.

Αν γινει αυτο η προσοχη σας θα μεινει εστιασμενη στο Τοναλ,τα κειμενα μου θα ειναι προσιτα και θα χανουν το σκοπο ή μη σκοπο για τον οποιο γραφτηκαν .

 

Το Ναγουλαλ απαιτει μη δρασεις .

Εχω αδικο?

Link to comment
Share on other sites

Μυημενος στην  Τεχνη των αρχαιων Τολτεκων Μαγων ,με δασκαλο τον Ναγουλαλ Καρλος Καστανεντα

Θα προτιμησω να μην σας αναφερω την ακαδημαϊκη μου μορφωση.

Αν γινει αυτο η προσοχη σας θα μεινει εστιασμενη στο Τοναλ,τα κειμενα μου  θα ειναι προσιτα και θα χανουν το σκοπο ή μη σκοπο για τον οποιο γραφτηκαν .

 

Το Ναγουλαλ απαιτει μη δρασεις .

Εχω αδικο?

2794[/snapback]

 

 

Yποκλίνομαι Αφέντη :first: (αφέντη, λέμε στην Κρήτη τους άντρες που τους κάνουμε ό,τι θέλουμε <--εφαρμόστε το, δεν θα χάσετε!!! Υψιστη Τέχνη!!!)

Link to comment
Share on other sites

Μυημενος στην  Τεχνη των αρχαιων Τολτεκων Μαγων ,με δασκαλο τον Ναγουλαλ Καρλος Καστανεντα

Θα προτιμησω να μην σας αναφερω την ακαδημαϊκη μου μορφωση.

Αν γινει αυτο η προσοχη σας θα μεινει εστιασμενη στο Τοναλ,τα κειμενα μου  θα ειναι προσιτα και θα χανουν το σκοπο ή μη σκοπο για τον οποιο γραφτηκαν .

 

Το Ναγουλαλ απαιτει μη δρασεις .

Εχω αδικο?

2794[/snapback]

 

 

Yποκλίνομαι Αφέντη :first: (αφέντη, λέμε στην Κρήτη τους άντρες που τους κάνουμε ό,τι θέλουμε <--εφαρμόστε το, δεν θα χάσετε!!! Υψιστη Τέχνη!!!)

2835[/snapback]

 

 

:063laugh::063laugh::063laugh: that's my girl! :063laugh:

Link to comment
Share on other sites

Yποκλίνομαι Αφέντη :first: (αφέντη, λέμε στην Κρήτη τους άντρες που τους κάνουμε ό,τι θέλουμε <--εφαρμόστε το, δεν θα χάσετε!!! Υψιστη Τέχνη!!!)

2835[/snapback]

 

 

Μα... υπηρξε ποτε περιοδος της ιστοριας του ανθρωπου , κατα την οποια οι γυναικες ΔΕΝ μας εκαναν οτι ηθελαν !!!!!

 

Γνωριζεις Νεραιδουλα μου οτι με μια και μονο ΤΡΙΧΑ δενω τη θαλαμηγο μου στο λιμανι???

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζεις Νεραιδουλα μου οτι με μια και μονο ΤΡΙΧΑ δενω τη θαλαμηγο μου στο λιμανι???

2846[/snapback]

 

εδώ εμένα με μια τρίχα Του με έχει δέσει στις Άλπεις πάνω... και για ένα λιμάνι λες;... ααααααααχ καράβι βγήκε στη στεριά....

Link to comment
Share on other sites

εδώ εμένα με μια τρίχα Του με έχει δέσει στις ?λπεις πάνω... και για ένα λιμάνι λες;... ααααααααχ καράβι βγήκε στη στεριά....

????????????

 

Τι εγινε ρε παιδια αντιστραφηκαν οι οροι??? Κατερρευσε το συμπαν αυτανδρο???

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Εγω σπουδάζω χρηματοοικονομικά.Λογιστική,Μάρκετινγκ, Μάνατζμεντ και άλλα τέτοια οικονομιά.Ωραία είναι.Το πρωί Μάνατζερ (λέμε τώρα........λοοολ) και το βράδυ Μάγος.Καλό....????? Άσχετο.

 

 

:witch:..........πάω στην επιχείρηση με την σκούπα.Θα δένω τους υπάλληλους με μαγικά.....λοοοολ (αστηεύομαι φυσικά). :018bleh:

 

:shocked:

 

Ότι και αν σπουδάζετε ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εγώ φέτος δίνω ξανά Πανελλήνιες και θέλω να μπω σε στα Τουριστικά. Επίσης ασχολούμαι με την Τέχνη, αν και δεν έχω κάνει καμία μεγάλη πρόοδο (θέλω ακόμη πάρα πολύ δουλειά, γιατί είμαι στο ψάξιμο).

Link to comment
Share on other sites

Καλή τύχη Ζακ18 με τις εξετάσεις.Και εγώ στη Μαγεία δεν έχω κάνει κάτι φοβερό γιατί δεν έχω και πολλά χρόνια που ασχολούμαι.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Εγώ σπουδάζω ακόμα. Είμαι στην σχολή Αθηνών Αρχαιολογίας ..

Μου αρέσει πολύ η ιστορία για αυτό το ακολούθησα αλλά δυστυχώς γνωρίζω τόσο πολλά που βαριέμαι να τα γράφω εδώ για να μαθαίνεται και εσείς ..

Αλλά θα ετοιμάσω κάτι καλό που θα ανάψει πολλές συζητήσεις αλλά θα αργήσει λιγάκι? :cheerful: B)

Link to comment
Share on other sites

Αχ, βλαστάρια μου! Είστε μωράκια ακόμη ... ούτε καν θυμάμαι πότε ήταν αυτές οι εποχές για εμένα ...  :crying:

8004[/snapback]

 

...Νομίζεις ότι είσαι η μόνη ?!!??

 

:angel:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...