Jump to content

Το πιο τρελο ονειρο!!!!


tigerrrr
 Share

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

και πάλι που το διαβάζω..είναι όνειρο το να πάρει ένα dvd;;; :huh:

2641[/snapback]

 

 

Και εγω αυτο ρωταω ντε!!!! :blink::wacko:

2647[/snapback]

 

 

:surrender::surrender::surrender:

2784[/snapback]

καλά μωρέ..συγνώμη..απλά ήθελα να το καταλάβω... :019blush:

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ.... ένα τρελό όνειρο που πραγματοποιήθηκε ε...

 

:evilbl: Να με συμπαθάτε αλλά "κολάζομαι" να το αποκαλύψω δησοσίως... :censored: :lol:

 

ΥΓ. Πωπω... πολύ καιρό έχω να περάσω από τα λημέρια... σας έλειψα καθόλου; :gleam:

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ.... ένα τρελό όνειρο που πραγματοποιήθηκε ε...

 

:evilbl: Να με συμπαθάτε αλλά "κολάζομαι" να το αποκαλύψω δησοσίως...  :censored:  :lol:

 

ΥΓ. Πωπω... πολύ καιρό έχω να περάσω από τα λημέρια... σας έλειψα καθόλου;  :gleam:

3037[/snapback]

 

 

 

Ναιιιιιι!!!!!!!!!!!!! :lol: πεστο ντε το τρελο ονειρο!!!Τωρα με επιασε η περιεργεια :drooling2:

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ.... ένα τρελό όνειρο που πραγματοποιήθηκε ε...

 

:evilbl: Να με συμπαθάτε αλλά "κολάζομαι" να το αποκαλύψω δησοσίως...  :censored:  :lol:

3037[/snapback]

 

Εγώ που το ξέρω, να το πώωωω....?! :angel:

 

 

 

ΥΓ. Πωπω... πολύ καιρό έχω να περάσω από τα λημέρια... σας έλειψα καθόλου;  :gleam:

3037[/snapback]

 

ΝΑΙ ΡΕ ΚΑΘΙΚΙ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ!! Άντε λεβέντη μου και δεν τους προλαβαίνουμε!! Φτου να μη τους βασκάνω... αλλά δε τους προλαβαίνουμε!! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ.... ένα τρελό όνειρο που πραγματοποιήθηκε ε...

:evilbl: Να με συμπαθάτε αλλά "κολάζομαι" να το αποκαλύψω δησοσίως...  :censored:  :lol:

ΥΓ. Πωπω... πολύ καιρό έχω να περάσω από τα λημέρια... σας έλειψα καθόλου;  :gleam:

3037[/snapback]

 

 

Λόγω "ονείρου" απουσίαζες μπαγασάκο;.... μεγάλη διάρκεια είχε αυτό το όνειρο!!! Τώρα είναι που κολλάει "να στο ξηγήσω τ΄ όνειρο!!!" :063laugh::063laugh::063laugh:

Link to comment
Share on other sites

Ω, μα μικρή μου Τιγρρρίτσα... πόσες ζωές έχεις χάσει λόγο περιέργειας, μμμ;

Δεν μπορώ να πω τίποτα παραπάνω :zipped: (δημοσίως τουλάχιστον B) ) μιας και είμαι αρκετά ντροπαλός :019blush: ... (εσύ νεφέλη να πάψεις! :018bleh: ).

 

Τώρα, καλή μου Νεράιδα, μακάρι να ήτο όνειρο αυτό που με κράτησε απών... μα διστυχώς ήταν υποχρεώσεις από τις οποίες δεν έχω ξεμπερδέψει ακόμα... :001almostcry: :headb:

 

ΥΓ. Α! Χαζό! (προς νεφέλη... :D ) Ξέρεις... και μένα μου λείψατε βρε... λίγο. :smilewink:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να πω τίποτα παραπάνω  :zipped: (δημοσίως τουλάχιστον B) ) μιας και είμαι αρκετά ντροπαλός :019blush: ... (εσύ νεφέλη να πάψεις! :018bleh: ).

 

Αλκιβιάδη, ...έκανες spa με μελαμψές βεδουίνες...? :wow:

Πλαστική εγχείρηση αλλαγής φύλου..? (αυτό ισοδυναμεί με πένθος για τον γυναικείο πληθυσμό...) :headb:

Αλκιβιάδη, έχουμε και πμ... :)

Link to comment
Share on other sites

Ένα όχι τόσο "τζιζ" όνειρο (σόρι κορίτσια :smilewink: ) που θέλω πάντα να πραγματοποιώ, είναι να κάνω μια γυναίκα να χαμογελά πραγματικά... και να την κάνω να αποβάλει από πάνω της την μάσκα της καθημερινότητας όσο μου είναι δυνατό. ^_^

 

ΥΓ. Για τα ποιο "τζιζ" υπάρχουν και τα πμ... αλλά δεν είμαι τόσο εύκολος :018bleh:

Link to comment
Share on other sites

Ένα όχι τόσο "τζιζ" όνειρο (σόρι κορίτσια  :smilewink: ) που θέλω πάντα να πραγματοποιώ, είναι να κάνω μια γυναίκα να χαμογελά πραγματικά... και να την κάνω να αποβάλει από πάνω της την μάσκα της καθημερινότητας όσο μου είναι δυνατό.  ^_^

 

 

3164[/snapback]

 

:lol: :004ballon: :004happyfae:

Link to comment
Share on other sites

μιας και είμαι αρκετά ντροπαλός :019blush: ... (εσύ νεφέλη να πάψεις! :018bleh: ).

3153[/snapback]

 

Ντρέπεται να τα λέει, αλλά δεν έχει κανένα πρόβλημα να τα κάνει!! :whistling:

 

Ένα όχι τόσο "τζιζ" όνειρο (σόρι κορίτσια) που θέλω πάντα να πραγματοποιώ, είναι να κάνω μια γυναίκα να χαμογελά πραγματικά... και να την κάνω να αποβάλει από πάνω της την μάσκα της καθημερινότητας όσο μου είναι δυνατό.

 

...Και ιδού κόσμε!! ...Τα δίχτυα άρχισαν ν΄ απλώνονται!! :whistling:

 

 

 

(και πρώτο τσίμπησε το τιγράκι :015annoyed: )

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από την πλάκα αυτό που λέω είναι μεγάλο και αληθινό "όνειρο". Αλήθεια καλό μου... εσύ δεν θα ήθελες να κάνεις κάτι τέτοιο για έναν άντρα; μμμ;;; :smilewink:

 

ΥΓ. Το τιγράκι δεν είναι διόλου χαζό πιστεύω... μπορεί να βγάλει συμπεράσματα μόνο του. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Μη μου αρχίζεις εμένα τα "αλήθεια καλό μου" γιατί σε ξέρω απ΄ την καλή και την ανάποδη! :018bleh:

 

Όσο γι αυτό που αναφέρεις... Δεν είναι όνειρο, είναι πραγματικότητα! Πιστεύω ότι τα καταφέρνω μια χαρά σ΄ αυτό! :cheerful:

 

 

Το δικό μου όνειρο δε το μαρτυράω γιατί θα μου το απαυτώσεις! :blblbl:

Link to comment
Share on other sites

Ω! Μα γιατι;! Εγω;;; :angelcool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...