Jump to content

Το πιο τρελο ονειρο!!!!


tigerrrr
 Share

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Απλά έχουμε μονοπολήσει τα φόρα... ας ρεγουλάρουμε λιγάκι, υπάρχει χρόνος... και θέληση! :D

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω μωρέ... ποιο άβαταρ λες και δεν...

 

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο (πολύ cool με το σπινθιροβόλο βλέμα της μυωπικής αγελάδας) ΤΥΠΟΣ!!!! ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙ ΕΔΩ ΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!111ενα ενα ενα

Link to comment
Share on other sites

ΕΕΕ; Που κολάει το σεξ... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα! Τσακάλι το γατί! :cheerful:

 

Αν και θα ξαναειπώ.... δεν καταλαβαίνω τι λέτε.. :whistling: :angel: :D

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα! Τσακάλι το γατί!  :cheerful:

 

Αν και θα ξαναειπώ.... δεν καταλαβαίνω τι λέτε..  :whistling:  :angel:  :D

3314[/snapback]

χμ..να απαντήσω κι εγώ;;; λοιπόν..έχω ένα πολύ "κουφό" όνειρο... :blblbl:

όταν τελειώσω τη σχολή μου θέλω να πάω εξωτερικό για μεταπτυχιακά και να μείνω δουλεύοντας σε παν/μιο..πολύ "χαμηλό" όνειρο..ε;;;; :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Σου το ευχομαι Mistic μου!Να πω και εγω επιτελους ενα τρελο ονειρο που ειχα απο μικρη?μ?Μην με γιουχαρετε οκ? ^_^ Λοιπον,απο παντα ειχα κολλημα με τους αστεγους,τα θυματα των πολεμων και αλλων καταστροφων οπως με το τσουναμι προσφατα π.χ Ε...ηθελα να ειχα τον τροπο να βοηθησω οοοολους αυτους τους ανθρωπους ετσι ωστε να ζουν ευτυχισμενοι.Ετσι ανωνημα.Ελπιζω τουλαχιστον να κερδισω καποιο μεγαλο χρηματικο ποσο και να βοηθησω οσο μπορω πιο πολυ... ε...να αποκτησω και εγω το σπιτακι στο δασος που ονειρευομαι... :lol: :angel:

Link to comment
Share on other sites

Όταν πολύ πολύ μικρή (στο νηπειαγωγείο και μέχρι την 2α δημοτικού) κάθε βράδυ έπεφτα για ύπνο με ένα όνειρο: πως όταν μεγαλώσω, θα αποκτήσω ένα απίθανο μαγικό ραβδάκι και θα παίρνω τους δρόμους ακουμπώντας όλους τους ανθρώπους μ΄ αυτό, και αυτοί αμέσως θα γίνονται καλοί άνθρωποι, ευτυχισμένοι και χαρούμενοι! Και μετά θα πήγαινα σε όοοοοολα τα σπίτια, θα τα ακουμπούσα με το μαγικό ραβδάκι, και θα γινόντουσταν όμορφα σπιτάκια με κήπο και πολλά λουλούδια! Και μετά θα πήγαινα στους αρχηγούς των κρατών, και θα τους ακουμπούσα κι αυτούς με το ραβδάκι και θα γινόντουσταν οι πιο καλοί απ΄ όλους τους ανθρώπους και οι πιο σοφοί! Για να κυβερνάνε ανάλογα...

Μάλιστα είχα τόσο πιστέψει ότι θα γίνει πραγματικότητα το όνειρό μου, που όταν οι γονείς μου με μαλώνανε, τους έλεγα "όταν μεγαλώσω και αποκτήσω το ραβδάκι μου, δε θα με ξαναμαλώσετε ποτέ!!"

 

...Δυστυχώς μεγαλώνοντας το όνειρο καταχωρήθηκε ως "μη πραγματοποιήσιμο" και ξεχάστηκε ... :(

Link to comment
Share on other sites

Όταν πολύ πολύ μικρή (στο νηπειαγωγείο και μέχρι την 2α δημοτικού) κάθε βράδυ έπεφτα για ύπνο με ένα όνειρο: πως όταν μεγαλώσω, θα αποκτήσω ένα απίθανο μαγικό ραβδάκι και θα παίρνω τους δρόμους ακουμπώντας όλους τους ανθρώπους μ΄ αυτό, και αυτοί αμέσως θα γίνονται καλοί άνθρωποι, ευτυχισμένοι και χαρούμενοι! Και μετά θα πήγαινα σε όοοοοολα τα σπίτια, θα τα ακουμπούσα με το μαγικό ραβδάκι, και θα γινόντουσταν όμορφα σπιτάκια με κήπο και πολλά λουλούδια! Και μετά θα πήγαινα στους αρχηγούς των κρατών, και θα τους ακουμπούσα κι αυτούς με το ραβδάκι και θα γινόντουσταν οι πιο καλοί απ΄ όλους τους ανθρώπους και οι πιο σοφοί! Για να κυβερνάνε ανάλογα...

Μάλιστα είχα τόσο πιστέψει ότι θα γίνει πραγματικότητα το όνειρό μου, που όταν οι γονείς μου με μαλώνανε, τους έλεγα "όταν μεγαλώσω και αποκτήσω το ραβδάκι μου, δε θα με ξαναμαλώσετε ποτέ!!"

 

...Δυστυχώς μεγαλώνοντας το όνειρο καταχωρήθηκε ως "μη πραγματοποιήσιμο" και ξεχάστηκε ...  :(

3348[/snapback]

 

αααααα :lol: Μικρουλα εσυ!Καλε τι νινι! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ εύκολα τα παρατάς....

3363[/snapback]

 

:063laugh:

 

Οκ... ακόμα κι αν υποθέσουμε για χάριν συζήτησης, ότι μπορεί να πραγματοποιηθεί κάτι τέτοιο, σκέψου το μπάχαλο στην συμπαντική ισορροπία!! :blink: ...απαύτωμα κανονικό... (και αυτή είναι δικαιοδοσία του Αλκιβιάδη, όχι δικιά μου... χιχιχι... :whistling: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...