Jump to content

Ψυχολογικό Αίνιγμα


Recommended Posts

ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΗΝ ΚΗΔΕΙΑ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΤΗΣ , ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΕΝΑΝ ΤΕΛΕΙΟ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΥΠΟ, ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΕΤΑΙ ΑΜΕΣΩΣ, ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΕ!

 

ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ.

 

ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ, ΟΥΤΕ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ.

 

 

 

 

 

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΚΟΤΩΣΕ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΤΗΣ.

 

 

 

ΠΟΙΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΙΝΗΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ??

 

 

 

ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ

Link to comment
Share on other sites

να το πωωω..να το πωωωω...και να πωωωω και τι δηλωνει για οποιον το βρισκει;; μπα ε;; μην το χαλασω... :019blush:

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν πολλα κινητρα θα τα αναφερω χωρις λογικη σειρα:

 

1)Αυτο που αισθανθηκε σε συναρτηση με την απωλεια της μητερας , τη δεδομενη στιγμη λειτουργησε ως υποκαταστατο ανασυρωντας απο το υποσεινηδητο την εικονα-προτυπο του πατερα της.

Η αδερφη της ειχε δεσμο με αυτον αλλα τον κρατουσε μυστικο.Ο θανατος της μητερας σταθηκε αφορμη να τον αποκαλυψει (η αδερφη).Ετσι λοιπον την σκοτωνει για να τον κατακτησει.

 

2) Η μητερα κληροδοτησε στην αδεφη το μεγαλυτερο μερος της περιουσιας. Η κοπελα ηθελε τα παντα.

 

3) Η μητερα κληροδοτησε το μεγαλυτερο μερος της περιουσιας στην κοπελα.Η αδερφη ειχε κρυφο δεσμο με τον αντρα , τεχνηεντως της τον ριχνει για να της αρπαξουν την κληρονομια, το μαθαινει η κοπελα της στριβει το μυαλο και την καθαριζει

 

4) Μαθαινει οτι για τον θανατο της μητερας της ευθυνεται η αδερφη της , το δεσιμο της κοπελας με τη μητερα της την εξοργισε μεχρι εγκληματος (ο παραγων αντρας ειναι ουδετερος)

 

5) Η κοπελα ηταν ψυχοπαθης (κανενα προφανες κινητρο)

 

6) Η κοπελα μαθαινει οτι αυτος που ερωτευθηκε ηταν ο πραγματικος πατερας της αδερφης της , απο μια περιπετεια της μητερας της απο τα παλια. Η σχεση αυτη λειτουργησε ανασταλτικα και την σκοτωσε

 

7)Μαθαινουν και οι δυο αδερφες οτι αυτος ο αντρας ειναι ο πραγματικος πατερας τους. Η κοπελα δεν εχει αναστολες και θελει να ζησει αυτον τον ανομο ερωτα αλλα το μοναδικο εμποδιο ειναι η αδερφη της.

 

8) Το οτι τη σκοτωσε ηταν ατυχημα (ελλειψη κινητρου)

 

ουφ!! παιδια εχω σκεφτει αλλα τοσα κινητρα, αν ειμαι εκτος πεστε μου να μην συνεχισω..

Link to comment
Share on other sites

Χμ. Το ξέρω ότι είμαι παρανοϊκή, αλλά μήπως επιδίωκε μια δεύτερη κηδεία στην οικογένεια για να ξαναδεί τον τύπο?  :wacko:

2703[/snapback]

 

 

ΣΩΣΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΑΝΩΤΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑΣ ΔΙΑΣΗΜΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΕΝΟΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥ.

 

 

 

ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΡΟ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΞΑΝΑΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΤΥΠΟ ΣΤΗΝ ΚΗΔΕΙΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ , ΕΙΣΤΕ ΨΥΧΟΠΑΘΗΣ.

Συνεπώς μπορείτε να φύγετε από το φορουμ πριν σας κάνω BAN!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΕΙΣΤΕ ΝΟΡΜΑΛ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.

Συνεπώς πάλι μπορείτε να φύγετε γιατί θα καταντήσετε τρελός εδώ μέσα!

Link to comment
Share on other sites

ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΕΙΣΤΕ ΝΟΡΜΑΛ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.

Συνεπώς πάλι μπορείτε να φύγετε γιατί θα καταντήσετε τρελός εδώ μέσα!

2726[/snapback]

 

Έχουμε το είδος "νορμαλ" εδώ μέσα ?? :shocked:

Από πότε καλέ?? :018bleh:

 

 

Δηλαδή ο Απολλώνιος που τα σκέφτηκε όλα... τι είναι?? :063laugh:

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ το πρώτο -και μόνο- που σκέφτηκα ήταν αυτό....άρα, είμαι ψυχοπαθής... :cheerful:

 

Κομίζετε γλαύκα ες Αθήνας καλέ μου κύριε.... :063laugh::018bleh::063laugh:

 

Να φύγω τώρα, ή να περιμένω το ΒΑΝ???? :angel: :blblbl:

Link to comment
Share on other sites

ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΗΝ ΚΗΔΕΙΑ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΤΗΣ , ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΕΝΑΝ ΤΕΛΕΙΟ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΥΠΟ, ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΕΤΑΙ ΑΜΕΣΩΣ, ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΕ!

 

ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ.

 

ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ, ΟΥΤΕ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ.

 

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΚΟΤΩΣΕ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΤΗΣ.

 

ΠΟΙΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΙΝΗΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ??

 

ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ

2674[/snapback]

 

Α εγω ξερω!Ρε παιδια ειναι απλο...Του γυαλισε του τυπου η αδερφη της και η αλλη η σχιζοφρενης την καθαρισε...'Θα παρω το πριονι απο την ντουλαπα της μαμας,που ειναι στο βιβλιο της διαιτας...'Τραγουδι ειναι :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Εσείς είσαστε όλες αγγελούδια τελικά ...... τς-τς-τς ......

 

Τη σκότωσε, επειδή εκείνη έφταιγε, που είχε κάνει ερωτικό πηγαδάκι με τον πατέρα, δίνοντας στον «Ό,τι Κάτσει» λιγούρη sexy φίλο της τη μάνα, με αποτέλεσμα να την ξεθεώσει στο "τσίκι-τσίκι" γριά γυναίκα και να την πεθάνει ...

 

Απασχολούσε τη μάνα ο πρώην, για να πηγαίνει η σκοτωμένη με τον πατέρα, με σκοπό να ζηλεύει η νυν φόνισσα.

 

Την άρεσε ο ...... «Ό,τι Κάτσει» λιγούρης ...... μόνο και μόνο για να βρεί όση ενέργεια χρειαζόταν για να τον γοητέψει. Να τον φέρει κοντά...

 

Και ύστερα, δηλητήριο ή βελόνα στον αυχενικό σπόνδυλο ... ίσως και δηλητήριο με στραγγαλισμό.

 

Οπότε με 3 κουβέντες, τη σκότωσε : Γιατί κάποιος έπρεπε να φαγωθεί πρώτος και κάποιος δεύτερος αναγκαστικά ...

 

 

:gleam: Τους σκότωσες όλους πάλι ...... γιατί ; :gleam:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...