Jump to content

Οι Ήχοι που λέγαμε...


 Share

Recommended Posts

οκ μισο μισο..

Προσωπικα κατεβασα το deep sleep μιας κ εχω ενα θεμα με τον υπνο...

Υπηρχε ενα αρχειακι pdf με τιτλο instructions...

Και μεσα εκει ανεφερε ποια ειναι τα υποσυνειδητα μηνυματα....

Πιο συγκεκριμενα...

 

Ι am calm, I relax into deep sleep

I let go and drift to sleep

The day is over and I am free

My mind is at rest, I sleep soundly

My thoughts easily fl ow into rest and resolution

My body relaxes into deep sleep

Each breath leads me into sleep

I am safe, I trust the future

Inner peace fi lls my sleep

I accept everything as it is

 

Λοιπον εμενα ποιος μου λεει οτι αυτα μου λεει κ οχι "Παρε μαχαιρι κ σκοτωσε οποιον βρεις"....?

Παραδειγμα. :P

Edited by nenya
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Μα αυτό είναι το θέμα. Δεν ξέρεις τί μηνύματα βάζουν μέσα. Κι αν έχεις κάποια Χ ευασθησία και τα καταλάβεις, έχει καλώς... αν όχι?

Βαθιά χαλάρωση μπορεί να σου προσφέρουν και CDs με ήχους της φύσης που κυκλοφορούν. Ένα κομμάτι, για παράδειγμα, όπου επί μία ώρα ακούγονται ποταμάκια, πουλάκια, κτλ. Δεν νομίζω ότι είναι ανάγκη να ρισκάρεις είτε με i-Doser είτε με άλλα CDs που σου υπόσχονται ό,τι θέλουν (δεν ξέρω αν έχει τύχει να δείτε και μια σειρά από CDs που προορίζονται για διάφορες ασθένειες, από πονοκεφάλους μέχρι... καρκίνους! Αν είναι δυνατόν...).

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι αποτέλεσμα αυθυποβολής μόνον σύμφωνα με τις έρευνες που γίνονται στα binaural beats, είναι εξομοίωση λειτουργιών του εγκέφαλου από φυσιολογικές συχνότητες, δεν μπορώ καν να αντιληφθώ πως το ανθρώπινο αυτί μπορεί να ακούσει υπέρηχο και δεν ξέρω πως αυτό θα το αντέξουν τα τύμπανα του αυτιού, αυτά τα γελοία(πάρε δώσε) επιχειρήματα δεν στέκουν ούτε στην θεωρία.

 

 

Οι τοξικοί κραδασμοί που εκπέμπει ο ? Αναξαγόρας είναι ένα δείγμα αυτού που λέω, προσπαθεί να καταργήσει κάθε έννοια του εσωτερισμού μέσα από ασυναρτησίες και προκαλεί κιόλας και σε λίγο θα βάλει και τα κλάματα.

 

Τα διάφορα binaural προγράμματα είναι τεχνητά βοηθήματα και φυσικά δεν έχουν το ίδιο αποτέλεσμα σε όλους, εδώ οι καμπαλιστές θεωρούν την Γιόγκα τεχνητή μέθοδο και προτείνουν την φυσική μέθοδο του contemplation. Όλοι έχουν κολλήματα μην τρελαίνεστε.

 

Αν θα καταργήσουμε τον εσωτερισμό γενικά, τότε σίγουρα οι τεχνητοί ? virtual μέθοδοι δεν έχουν κανένα effect, εφόσον δεν πιστεύεται ότι έχει κάποια έστω ελάχιστη βάση ο εσωτερισμός είναι δεκτό ως άποψη, αλλά δεν μπορεί να γίνει εξίσου δεκτή η παπαραλογία και η ειρωνεία τον καημένων Ελληαράδων που τα ξέρουν όλα.

 

Μπορείτε απλά να πείτε την άποψη σας και να απορροφήσετε τις κραδασμικές τοξίνες που εκπέμπεται;

 

 

 

 

LOL?

 

 

Άκου boy...

 

 

Εάν εσένα σου αρέ να ψαρώνεις και να νομίζεις οτι ακούς διάφορα... άκου τα...

 

Ο πρώτος θα είσαι ή ο last που πουλάει φούμαρα...; ή που φαντάζεται δράκους και ήχους

και 1002 κουραψέξαλα μέσα από το κεφάλι του....

 

 

 

Επίσης...:

 

Δεν είναι αποτέλεσμα αυθυποβολής μόνον σύμφωνα με τις έρευνες που γίνονται στα binaural beats, είναι εξομοίωση λειτουργιών του εγκέφαλου από φυσιολογικές συχνότητες, δεν μπορώ καν να αντιληφθώ πως το ανθρώπινο αυτί μπορεί να ακούσει υπέρηχο και δεν ξέρω πως αυτό θα το αντέξουν τα τύμπανα του αυτιού, αυτά τα γελοία(πάρε δώσε) επιχειρήματα δεν στέκουν ούτε στην θεωρία.

 

 

 

ΓΙΑ ΚΑΝΕ ΕΝΑ QUOTE ΠΟΥ ΝΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΟΤΙ ΤΟ ΑΥΤΙ ΑΚΟΥΕΙ ΥΠΕΡΗΧΟ.

 

 

Αλλιώς.. ή έχεις πρόβλημα κατανόησης.. ή πολύ απλά σου τελείωσαν τα μεσαιωνικά επιχειρήματα..

ξέρεις τώρα.. αφού το είπε ο τάδε.. το είπε ο δείνα.. διάβασα και κανά δυο sites... μου αρέσει να

πιστεύω οτι είναι ετσι... έ.. έτσι θα είναι...

 

Γιατί άλλο επιχείρημα ΔΕΝ έχεις γράψει... μην ντρέπεσαι πάντως... πες το οτι είσαι παντελώς άσχετος

από το θέμα.. και πες βρε αδερφέ.. "εμένα έτσι μου αρέσει να πιστεύω.. υπάρχει πρόβλημα;"

 

Να το σεβαστώ.. όχι όμως όλες αυτές τις @@ριες που λες...

 

 

 

Όσο για τους τοξικούς και μη κραδασμούς...

 

Εδώ καλά καλά δεν ξέρεις τι σου γίνεται με το αυτί σου.. θες και κραδασμούς;

 

αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχαχ0

 

 

Α.. επίσης.. να μην ξεχάσω.. γιατί τα λεγόμενα σου.. εκτός από ηλίθια.. είναι και επικύνδινα

να αποκρύψουν και να "σκοταδίσουν" ανθρώπους....

 

 

λεπόν...

 

 

 

Ο εσωτερισμός... πάντα είχε ΣΧΕΣΗ με την σαφή γνώση. Για αυτό και οι κατά καιρούς

"κάστες" με κρυφές γνώσεις.. που δεν ήταν τίποτα άλλο από επιστημονικές γνώσεις.

 

Άρα.. όπου βλέπετε φράσεις του τύπου:

 

"Αν θα καταργήσουμε τον εσωτερισμό γενικά" για να στιρίξουν επιχειρήματα του τύπου οτι

μην ακούτε τι σας λέει.. δεν είναι εσωτερικό enough... φαντάζομαι καταλαβέντε πόσο πίσω στον χρόνο

πάει... ;)

 

Και να πήγαινε μόνο πίσω.. καλά θα ήτανε.. αλλά που μπορεί να βλάψει και άλλους με την άπειρη βλακεία

και ημιμάθεια;

 

 

Τεσπα..

 

 

 

Lucifer boy... έχεις κάποιο επιχείρημα ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ να στιρίξεις τα όσα λες ή να καταρίψεις τα όσα λέω..

 

ή όλα τα λεγόμενα σου είναι με "εσωτερισμούς", "γιόγκες" και παραμυθάκια;

 

 

Εάν είναι το 2ο.. μην ντραπείς πες το... δεν είναι ντροπή η αμάθεια.. ;)

το να θες να το "παίξεις" με παραμύθια είναι βλακώδες... ;)

 

Cheers!

Link to comment
Share on other sites

...

ή όλα τα λεγόμενα σου είναι με "εσωτερισμούς", "γιόγκες" και παραμυθάκια;

 

 

Εάν είναι το 2ο.. μην ντραπείς πες το... δεν είναι ντροπή η αμάθεια.. ;)

το να θες να το "παίξεις" με παραμύθια είναι βλακώδες... ;)

 

Cheers!

Εεεε... χαλάρωσε λίγο. Εδώ είναι φόρουμ για τη μαγεία και τη μαγεία της αναζήτησης, ανάμεσα στα άλλα. Τα "παραμυθάκια" εξετάζονται σοβαρά :o
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ντροπή. Είναι κρίμα να μιλάμε έτσι. Είναι άσχημο για όλους.

Πιο ήρεμα ας αναλύσει ο καθένας αυτά που έχει να πει χωρίς χαρακτηρισμούς.

 

Peace brothers.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά.....και σε άλλα θέματα έχουμε διαφωνίες..μην ρίχνετε τελείως το επίπεδο...

Link to comment
Share on other sites

Είστε και οι δυο ενήλικες...πείτε τα μέσω Pm....και συμφωνήστε πως διαφωνείτε.....κρίμα να χαλάμε το περιβάλλον του τόπικ ε;

Link to comment
Share on other sites

Από ποιο κοτέτσι μας έρχεσαι βρρρρε! όρνιθα;

 

Για ποια επιστήμη μιλάς βρρρρε! όρνιθα;

 

Να σου πω τι σχέση έχει η φυσική με την μεταφυσική, εδώ θα καταλήξει ο προβληματισμός σου καημένη κοτούλα; :063laugh:

 

Το θέμα εδώ είναι τα binaural beats, αν ξέρεις αγγλικά διάβασε εδώ en.wikipedia.org/wiki/Binaural_beats και άσε τις παπαριές, εκτός αν θέλεις να σου κάνω μετάφραση. :063laugh: Για το μέχρι που έχει φτάσει η επιστήμη και οι καμένες θρησκευόμενες αυτής που κρύβονται πίσω από το τίποτα, ας μιλήσουν οι Ορφικοί που σου επέτρεψαν να περιφέρεσαι σήμερα σαν πορδή και να αυθαδιάζεις, ας μιλήσουν οι Ερμητιστές, ας μιλήσουν οι τέκτονες που είναι τόσο ηλίθιοι που κυβερνούν τον κόσμο και σε έχουν γραμμένο εσένα και τις όμοιες σου, όπως και εγώ σε έχω γραμμένο, δεν πρόκειται να ανοίξω συζήτηση για αυτό το θέμα με μια καμένη. :smilewink:

 

 

 

Η ανύπαρκτη έχει κάποια προβλήματα τα οποία επιθυμεί να της τα λύσω, αυτή ξεκίνησε να

σφίγγει τον πρωκτό της και σε λίγο θα χεστεί, εγώ απλά θα το απολαύσω όπως πάντα. :clapping:

 

Αδελφή ίσως, από πού και ως που brother αυτή;

 

 

 

 

Άκου πανασχετε γελοίε που σε τρώει, ανάφερες ότι οι θεωρίες των επιστημόνων ισχύουν αλλά ότι χρειάζονται υπερμηχανήματα για να έχουν αποτέλεσμα, :063laugh: αυτά είναι γελοιότητες της φαντασίας σου, τα binaural beats είναι συγκεκριμένη θεωρία και πάνω σε αυτήν έχουν γίνει άπειρα πειράματα.

 

Εδώ βρρρρε! ξεφτιλισμένη κότα θεραπευτική είναι από μόνη της η μουσική.

 

Τώρα να μιλάει μια καμένη και πανασχετη για εσωτερισμό δεν το βρίσκω ενδιαφέρων, το θεμα εδώ είναι τα binaural beats και οι άπατες ηλιθιότητες σου οι οποίες δεν έχουν καμία βάση και το αστείο ύφος σου που προσπαθεί να με διασκεδάσει εμένα και τα τρία μου. :clapping:

 

Άκου βρρρρε! ξεφτιλισμένη πανάσχετη πορδή, δεν σε ενδιαφέρει ο εσωτερισμός, σεβαστό εφόσον είσαι απλά μια καμένη πορδή που περιφέρεται άσκοπα στο σύμπαν, θα το σεβόμουν αν μπορούσες να πεις την ηλίθια άποψη σου χωρίς να προκαλείς, δεν έχεις ιδέα ούτε περί τα binual beats και τις έρευνες γύρω από το θέμα και ούτε φυσικά περί εσωτερισμού, άρα τι σκατά θέλεις εδώ μέσα βρρρρε! ξεφυλλισμένη και γιατί προκαλείς; :063laugh:

 

Το ποιο σημαντικό όργανο στην θεουργία είναι το ανδρικό γεννητικό όργανο το οποίο ασφαλώς αρέσει πολύ στην τρύπα σου. Είναι το πέος(1) και οι όρχεις(2+1=3).

 

Για το νοερό μίλησαν οι περισσότεροι έλληνες φιλόσοφοι τους οποίος είσαι απλά το σκατό. Εντάξει τώρα η θέλεις να δεις και την συνέχεια αδελφή ψυχή; :063laugh:

 

 

 

 

Επειδή κάποια αθώα και άξια σεβασμού ψυχή μου είπε ότι είμαι εκτός γηπέδου(εννοώντας ότι οι ηλίθιοι έχουν δικό τους γήπεδο) να πληροφορήσω ότι οι ηλίθιοι παραμένουν ηλίθιοι, άλλωστε το είπε και Σωκος: Προξενεί μεγάλο κακό να νομίζουν οι ηλίθιοι ότι είναι έξυπνοι και αυτό το πρόβλημα το έχω λύσει αρκετές φορές με την ομοιοπαθητική.

 

 

 

Ποιος δράκους βρρρρε!; :063laugh:

 

Φέρε μου ένα απόσπασμα από αυτά έγραψα που να υποδεικνύει αυτό που εννοεί ο καμένος σου εγκέφαλος.

 

Θεωρείς τον εσωτερισμό ως φούμαρα, δεκτό.

 

Ποιος είσαι εσύ βρρρρε! ξεφτιλισμένη να καταδικάσεις όλες τις θρησκείες του κόσμου, να καταδικάσεις τον Γιουνγκ, τον Πυθαγόρα τον Πλάτωνα και τόσους άλλους και να έχεις αυτό το γελοίο και προκλητικό ύφος, δεν σου το έχει πει ο γιατρός σου ότι αυτό είναι αρρώστια;

 

Έχεις άποψη εντάξει, δεν μπορείς βρρρρε! καμένη γελοία να την πεις χωρίς να προκαλείς;

 

 

 

Εσύ είπες βρρρρε! ξεφτιλισμένη για υπερμηχανήματα και ότι οι θεωρίες τον επιστημόνων στέκουν αλλά προφανώς είσαι άσχετη γιατί τέτοια θεωρία δεν υπάρχει. Η θεωρία τον Binural beats έχει καραδοκιμαστεί από επιστήμονες και τα μηχανήματα που υπάρχουν είναι υπερ αρκετά. Αν σε απασχολεί η σύνδεση τους με τον εσωτερισμό αυτό είναι θέμα του εσωτερισμού όχι της επιστήμης την οποία επικαλείσαι, τα binaural beats έχουν αρκετές φυσικές εφαρμογές και είναι αποδεδειγμένο ότι παράγουν στον εγκέφαλο τα συγκεκριμένα κύματα και είναι αποδεδειγμένο ότι τα κύματα theta βοηθούν στην αυθυποβολή και στον υπνωτισμό, ο οποίος υπάρχει ακόμα και για μια υπνωτισμένη κότα όπως εσύ όσο και αν κτυπιέσαι. Ας δούμε το θέμα καθαρά μέσα από την επιστήμη αφού είσαι τόσο διασκεδαστική και άσε τα κολλήματα σου και την μανιακή σου αρρώστια εναντίον του εσωτερισμού να σου την λύσει κάποιος που ίσως ενδιαφέρεται να ασχολείται με καμένες.

 

Αν το επιθυμείς θα απαντήσω και στις υπόλοιπες γελοιότητες, άλλωστε τώρα που βρήκα καμένη Ελληνοπορδή να παίξω πινγκ πονγκ μου έχει ανοίξει η διάθεση. :clapping:

 

 

 

 

 

αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχαχ0αχ0αχ0αχ0

 

 

 

 

Έμεινα κατάπληκτος από τα επιχειρήματά σου....

 

 

Φαντάζομαι.. για όλα αυτά πιστεύεις τις ηλιθιότητες που πιστεύεις (περί ήχων και τα ρέστα)... ε;

 

αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχαχ0

 

 

Ντάξ.. μην απαντήσεις.. φαίνεται!

 

 

 

 

Για τα περί.. βιολογίας δεν θα απαντήσω...

 

 

Μιας... και ο καθένας βλέπει και ασχολείται με αυτά που του αρέσουν ή έχει ανάγκη... ;)

 

 

 

Στα άλλα... τα περί ήχων... να απαντούσα.. αλλά πούν' τα;

 

 

 

Όσο για τα binaural...

 

 

Εκτός οτι ΦΥΣΙΚΑ και δεν έχεις ιδέα περί τίνος πρόκειται... και γιατί λειτουργούν ως beats....

 

 

θα σου πρότεινα... να δεις την θεωρία για την απόδοση μιας πηγής σε σχέση με το μέγεθός της...

 

και μετά... βρες μου ένα ακουστικό για να παράγει 100, 30 και όσο κάτω από εκεί θες Hz...

 

 

Από εκεί και πέρα....

 

 

Έχω μεγάλη απορία τι γεννήτριες σήματος χρησιμοποιείς για να είσαι σίγουρος για το actual βήμα τους...

 

 

 

Από εκεί και πέρα πάλι....

 

Μπορώ να σου φέρω 1002 δοκιμασμένς θεωρίες... και άλλες τόσες από αυτές που τελικά είναι ΨΕΜΑ...

εάν θες... και μπορείς να μιλήσεις με επιχειρήματα (δλδ.. να γνωρίζεις τι λες.. πράγμα που όπως φαίνεται

ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ) φέρε μια ΘΕΩΡΙΑ με ΤΥΠΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΣΗ να δούμε τι μπαρούφες θα τσαμπουνήσεις πάλι...

 

 

 

Α...

 

 

Και πού 'σαι boy...

 

 

Εαν δεν καταλαβαίνεις τι λέω επειδή δεν έχει μέσα πέη @@δια και τα συναφή που σου αρέσουν...

κάνε μου ένα πμ να στα πω στη γλώσσα σου...

 

 

Cheers boy...!

 

 

 

 

Υ.Γ. Κοίτα ρε κάτι άνρθωπους που θέλουν και θεωρίες....

αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχαχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0

Link to comment
Share on other sites

Εεεε... χαλάρωσε λίγο. Εδώ είναι φόρουμ για τη μαγεία και τη μαγεία της αναζήτησης, ανάμεσα στα άλλα. Τα "παραμυθάκια" εξετάζονται σοβαρά :o

 

 

 

Υπάρχει διαφορά ανάμεσα στα "παραμυθάκια" και στους "μύθους"....

 

 

Ά'ρο το ένα ά'ρο το ά'ρο...

Link to comment
Share on other sites

Επί του θέματος λοιπόν μέσα από τις έρευνες επιστημόνων για να μην συνεχιστεί αυτή η ακατάπαυστη πορδολογία.

 

 

 

 

Αυτό ποιος το ισχυρίστηκε βρρρρε! γελοία;

 

Μήπως ο ορθογράφος για το i-doser που πιθανόν παρερμήνευσε;

 

ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΔΕΔΗΓΜΕΝΟ ΟΤΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΧΝΟΤΗΤΕΣ ΤΙΣ ΠΑΡΑΓΕΙ Ο ΕΓΓΕΦΑΛΟΣ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

 

ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΔΕΔΗΓΜΕΝΟ ΟΤΙ Ο ΕΓΓΕΦΑΛΟΣ ΤΟΝ ΓΙΟΓΚΙ ΠΑΡΑΓΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΕΙΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΛΟΓΙΣΜΟΥ

 

Τι άλλο υπάρχει πέραν αυτού για το θέμα;

 

Για ποιο πράγμα μιλάμε πέραν από τον άχρηστο εγκέφαλο σου; :063laugh:

 

 

 

Με ένα πάρα πολύ γρήγορο search....

 

βρήκα για το source strength..

 

http://www.diracdelta.co.uk/science/source...ces/source.html

 

 

Τώρα.. δεν έχει μέσα τα στοιχεία βιολογίας που σου αρέσουν.... αλλά πρόσπάθησε και ΙΣΩΣ

βγάλεις μια άκρη τι λέει....

 

 

 

Από κει και πέρα...

 

Το θέμα ΔΕΝ ειναι τι παράγει ο γιόγκι ή ο μόγκι ή ο τσόγκι.....

 

 

Το θέμα είναι.. οτι ΕΣΥ (ναι ΕΙΔΙΚΑ ΕΣΥ... γιατί είσαι και πανηλίθιος) ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ

να παράγεις αυτές τις συχνότητες (3 - 30 - 50 Hz) από ακουστικά και να είναι σε τέτοιο

επίπεδο για να έχουν κάποιο effect αλλά και το effect αυτό να μπορεί να θεωρηθεί δικό τους.-

 

 

 

Τι είπα τώρα ε;

 

 

Είπαμε.. για να το πάρεις στην γλώσσα σου.. πμ.. :)

 

 

 

Καα.. πως το πες..;

 

Α ναι ναι ναι...

 

 

Για ποιο πράγμα μιλάμε πέραν από τον άχρηστο εγκέφαλο σου; :063laugh:

 

 

αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχαχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0

 

 

 

 

Εδώ καλά καλά δεν ξέρεις τι σου γίνεται και τι γίνεται γενικώς... και αρχίζεις και τσαμπουνάς

πυροτεχνήματα και θρησκείες... (χώρια που εάν οι θρησκείες έχουν τέτοιο αποτέλεσμα..

τότε να μην τις πάρω και να μην τις συνηστώ! αχαχαχαχαχαχαχαχαχ).....

 

 

Και θες και κουβέντα..;

 

 

ΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

 

αχ0αχ0χα0α0α0χααχ000χ0αχαχ0αχ0αχ0αχ0αχ0

 

 

Ψιτ boy...

 

 

Για δες... πίσω από το monitor... έχει τίποτα..;

 

ή μόνο

 

 

τον άχρηστο εγκέφαλο σου; :063laugh:

 

 

 

αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0

Link to comment
Share on other sites

παιδιά κάπου μπερδεύτηκα τι συζητάμε ακριβώς, την τεχνική πλευρά του προγράμματος η την επίδραση του που έχει επάνω μας?

 

παιδιά, οποιος το έχει δοκιμάσει σε κάτι ας μας πει την εμπειρία του

 

αναξαγόρα, ωραία αν δεν δέχεσαι ότι λειτουργεί το πρόγραμμα τότε δεν λειτουργεί, όμως δώσε λίγο free space και στα αλλα members να το δοκιμάσουν και να μας περιγράψουν τις εμπειρίες τους, αν είναι δοκίμασε το και εσύ και πες μας τις εμπειρίες σου

 

 

η διαχειριστές που έχουν το όνομα και την χάρι καλο είναι να επέμβουν λίγο στο παρόν topic..

 

προτείνω να μας πει και η νεφέλη τι γνώμη τις μιας και είναι η δημιουργός του παρόν forum και η αρχαιότερη καθόσο γνωρίζω ( όχι σε ηλικία εννοείτε:P )

 

Magick

Edited by Magick
Link to comment
Share on other sites

παιδιά κάπου μπερδεύτηκα τι συζητάμε ακριβώς, την τεχνική πλευρά του προγράμματος η την επίδραση του που έχει επάνω μας?

 

παρολαυτά ήταν διαφωτιστικότατο το κείμενο που βρήκε ο lucifer.

 

παιδιά, οποιος το έχει δοκιμάσει σε κάτι ας μας πει την εμπειρία του

 

αναξαγόρα, ωραία αν δεν δέχεσαι ότι λειτουργεί το πρόγραμμα τότε δεν λειτουργεί, όμως δώσε λίγο free space και στα αλλα members να το δοκιμάσουν και να μας περιγράψουν τις εμπειρίες τους, αν είναι δοκίμασε το και εσύ και πες μας τις εμπειρίες σου

 

 

Ωραία..

 

Ας κάνεις ένα πείραμα.

 

 

 

Βάλε το πρόγραμμα αυτό... πάρε έναν ήχο...

 

Και βρες κάποιον που ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ από αυτά.

 

 

Βάλτον να ακούσει ό,τι θες από εκεί... αλλά και καλά.. με μια δικαιολογία

που να μην δίνει στοιχεία....

 

 

Και μετά.. πες μας τι είδες...

 

Deal?

 

 

 

Υ.Γ. Όσο για την τεχνική πλευρά...

 

Εάν σου πούνε οτι ο αέρας μέσα σε ένα δωμάτιο είναι ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΟΣ

μπορείς εσύ να ισχυρίζεσαι οτι πέφτεις κάτω... νιώθεις ζαλάδες...

βλέπεις οράματα.. ΕΞΑΙΤΙΑΣ του ΑΕΡΑ;

 

Αφού ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ο αέρας...

 

 

Άρα... είναι άμεσα συνδεδεμένα αυτά τα δύο..

 

 

 

Υ.Γ.2 Ψιτ.. boy..> ξέρεις εσύ έ..;

 

Είπαμε... εάν δεν καταλαβαίνεις... πμ.. για να στα πω στη γλώσσα σου!

 

χα0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχαχ0αχ0

Edited by Αναξαγόρας
Link to comment
Share on other sites

Πάλι ασυναρτησίες μωρή KAMENH :063laugh:

 

O εγκέφαλος παράγει ναι η όχι τα κύματα theta; :lol:

 

Ο εγκέφαλος παράγει στην διάρκεια του ύπνου τα κύματα delta ναι η όχι; :lol:

 

Έχεις πάρει και πτυχίο καραγκιόζη ρε βλήμα;

 

 

Ο δικός σου τίποτα από τα δύο!

 

 

Γιατί δεν υπάρχει...!!!!

 

 

Αποδεδειγμένα...

 

 

Απόδειξη;

 

 

Εάν.. ΕΑΝ ΛΕΜΕ μην χαίρεσαι...

υπήρχε

 

θα είχες καταλάβει τι λέω εδω:

 

Από κει και πέρα...

 

Το θέμα ΔΕΝ ειναι τι παράγει ο γιόγκι ή ο μόγκι ή ο τσόγκι.....

 

 

Το θέμα είναι.. οτι ΕΣΥ (ναι ΕΙΔΙΚΑ ΕΣΥ... γιατί είσαι και πανηλίθιος) ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ

να παράγεις αυτές τις συχνότητες (3 - 30 - 50 Hz) από ακουστικά και να είναι σε τέτοιο

επίπεδο για να έχουν κάποιο effect αλλά και το effect αυτό να μπορεί να θεωρηθεί δικό τους.-

 

 

 

Αλλά... που χώρος για σκέψεις... σου τον φάγανε οι ασχολίες σου με τα σεξουαλικά όργανα!

 

αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχαχ0αχ0αχ0αχ

Edited by Αναξαγόρας
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...