Jump to content

Οι 7 θυγατέρες της εύας



Recommended Posts

Συγνωμη ρε παιδια...Αλλα η φιλοι μου τα εφτισαν απο τα γελια με αυτο που βγηκε για μενα... Επιδη γνωριζω την ιστορια μηπως το γραψατε σε καποιο σημειο λαθος?

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου βγήκε Τάρα.

 

Τάρα Βαθμοί 19-25

Το όνομα σημαίνει στα αρχαία κέλτικα βραχώδης λόφος.

Γεννήθηκε πριν 17000 χρόνια βορειοδυτική Ιταλία.

¨Όπως η αρχαία μητέρα είστε φυσιολάτρες, περιπετειώδης, και κουλ.

Λατρεύετε τη θάλασσα.

Αγαπάτε πολύ τα ζώα και πιθανό να θέλετε να αποκτήσετε πολλά.

¨Έχετε βαθιές αξίες και απολαμβάνετε πολύ δραστηριότητες που διακρίνονται από πνευματική αύρα όπως ασκήσεις γιόγκα.

Κουλ και τρομεροί στις συμβουλές.

Υπέρμαχοι της οικολογίας, πράγμα που μπορεί να εκνευρίζει τους άλλους αλλά το ξεπερνούν.

 

 

και σεόλα πέφτει μέσα, μα σε όλα.

Link to comment
Share on other sites

Μου έγινε ένα προβληματάκι και εκδόθηκε 2 φορές παρακαλώ σβήστε το ατελής και συγνώμη για την αναστάτωση.

Ευχαριστώ:004wirchy4:

 

 

Done :cheerful:

Link to comment
Share on other sites

Άμα θυμάμαι καλά από τα τέλει του 19ου αιώνα υπάρχει η επιστημονική αντιδικία για το κατά πόσο το DNA/φυλή επηρεάζει την ανθρώπινη προσωπικότητα (και πιο πριν υπήρχαν φιλοσοφικά debates). Ακόμα και τώρα είναι ένα θέμα που δεν έχει λυθεί τελείως αλλά η επικρατέστερη άποψη αυτή την στιγμή ότι τα κληρονομούμενα χαρακτηριστικά παίζουν ελάχιστο ρόλο στην διαμόρφωση της προσωπικότητας. Το κυριότερο ρόλο τον έχουνε η διαπαιδαγώγηση και το πολιτιστικό πλαίσιο που θα μεγαλώσει ο άνθρωπος.

 

Το τεστ που παρατάθηκε μου δημιούργησε ισχυρές αμφιβολίες για το κατά πόσο μπορεί να δημιουργήσει ένα προφίλ της προσωπικότητας και ακόμα περισσότερο (όπως προανέφερα) να προσδιορίσει την καταγωγή μέσω της προσωπικότητας.

 

ΥΣ: ένας πιο υποκειμενικός λόγος: τα περιοδικά αστρολογίας εχουν πολύ συχνά crappie-things όπως το άνωθεν τεστ.

Link to comment
Share on other sites

Παρότι έκανα το τεστ λάθος, δηλ. διάβασα τα ονόματα και πάτησα αμέσως το "Τζασμίν", μετά κατάλαβα ότι έπρεπε να προσθέσω τις λέξεις. Και βγήκε "Τζασμίν" πάλι!!! Τι να πω? Δεν γράφει και πολλά ψέμματα! Μόνο το κομμάτι περί γεωργίας πέφτει εντελώς έξω! Λίγο κουίζ περιοδικού μου θύμησε πάντως...

Link to comment
Share on other sites

Τάρα..

ΜΑΝΤΑΡΑ!!!

 

:063laugh:

 

...Καμία σχέση όμως!!

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη ρε παιδια...Αλλα η φιλοι μου τα εφτυσαν απο τα γελια με αυτο που βγηκε για μενα... Επιδη γνωριζω την ιστορια μηπως το γραψατε σε καποιο σημειο λαθος?

Εγώ το αντέγραψα τώρα αν έχεις κάτι άλλο υπόψην σου βάλε το :) μπόρει να είναι καλύτερο.

Αλήθεια τι σου βγήκε;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...