Jump to content

ΜΑΓΕΙΑ, ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ & ΣΕΞ


Recommended Posts

πάντως με τον έρωτα εκλύονται τεράστια ποσά ενέργειας....δεν το κρύβω ότι μου έτυχε μεταφυσική εμπειρία πάνω στο σεξ και ήταν άπαιχτη....

Edited by dimulator
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 33
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ραραραρα...ραραραραραρα... (η μουσική απο εκείνη την ταινία με τη Ναθαναήλ... :lol:)

Πολύ r-rated γίναμε εδώ μεσα...

Link to comment
Share on other sites

πάντως με τον έρωτα εκλύονται τεράστια ποσά ενέργειας....δεν το κρύβω ότι μου έτυχε μεταφυσική εμπειρία πάνω στο σεξ και ήταν άπαιχτη....

:D :D :D

Δεν το κρύβω πως σε ζηλεύω! Όχι πως έχω πρόβλημα στον τομέα αυτό, όμως δεν έχω έρθει κοντά σε κάτι που να θεωρώ μεταφυσική εμπειρία..Το ανώτερο που έχω βιώσει είναι ένα απίστευτα ευχάριστο μούδιασμα σε όλο το κορμί μου, το οποίο έπειτα έγινε μια ενιαία πηγή ενέργειας και δεν ένιωθα τίποτε άλλο παρά μόνο λες και "φώτιζα" ολόκληρος..δίχως να ξεχωρίζω ΚΑΝΕΝΑ άκρο μου...(όλο αυτό πολύ πριν ολοκληρώσω, στα προκαταρκτικά μάλιστα - ΜΕΓΑΑΑΑΛΟ ταλέντο η παρτενέρ μου ήτο!!! :smilewink: )

Link to comment
Share on other sites

Μονο ο γκουσγκούνης μας λείπει πια... :)

Edited by irenicus777
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΡΕ μπας και ο...Γκουσγκούνης ήτο μέγας...Μύστης??? Λέεεεεεμεεε τώρα...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...Ντροπή μου!!! Βλασφήμια... :(

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πιθανό. Ο Crowley είχε ξυρίσει το κεφάλι του. Ο LaVey το ίδιο. Ο Γκουσγκούνης επίσης! Λες να ήταν Sex Magickian?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πιθανό. Ο Crowley είχε ξυρίσει το κεφάλι του. Ο LaVey το ίδιο. Ο Γκουσγκούνης επίσης! Λες να ήταν Sex Magickian?

 

ναι ρε συ οι παραπανω μυστες μαζι με αλλους μπορει να πειραματηστηκαν με πρακτικες νομους τριων επικλησεις και αλλα παρομοια χαριτωμενα αλλα ο μεγας μυστης γκουσγκουνης ηταν ο πρωτος που διατυπωσε τον νομο στον οποιο βασιζεται μεγαλο μερος της σεξουαλικης μαγειας και την προχωρησε σε τετοιο σημειο. πιο συγκεκριμενα: οτι μπαινει βγαινει αλλα μπορει και να σφηνωσει ;-) (οχι warn plz οχι warn)

Link to comment
Share on other sites

:clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:
Link to comment
Share on other sites

ίσως χρειαστεί να ξυρίσω και γω το κεφάλι μου...ακόμα να εμπεδώσω καλά-καλά το ΤΑΝΤΡΙΚΟ ΣΕΞ γμτ μου!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε συ οι παραπανω μυστες μαζι με αλλους μπορει να πειραματηστηκαν με πρακτικες νομους τριων επικλησεις και αλλα παρομοια χαριτωμενα αλλα ο μεγας μυστης γκουσγκουνης ηταν ο πρωτος που διατυπωσε τον νομο στον οποιο βασιζεται μεγαλο μερος της σεξουαλικης μαγειας και την προχωρησε σε τετοιο σημειο. πιο συγκεκριμενα: οτι μπαινει βγαινει αλλα μπορει και να σφηνωσει ;-)

 

 

(οχι warn plz οχι warn)

 

 

Ωραίος ο sevando!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

To εχουμε γ :censored: σει λίγο το thread... κάτι που παραδόξως ταιριάζει με τη θεματολογία...

Link to comment
Share on other sites

Καιρο εχω να σας ακουσω αλλα βλεπω...

Παντως συμφωνω απολυτα για το ξυρισμενο κεφαλι σε σχεση με το θεμα μας.

Αχχχ!!! τι μου θυμισατε τωρα...

Οποτε Ingy τολμησε θα εμπεδωσεις καλυτερα το ταντρικο θεμα στα σιγουρα :smilewink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Όμως, τουλάχιστον, ας γίνει η...αρχή. Και για μένα "αρχή" θα μπορούσε να είναι η "χρήση" του σεξ στα αρχαία μυστήρια, στους πρώτους παγανιστικούς λαούς, την μεγάλη παράδοση της Ινδίας και της Κίνας...αλλά θα μου επιτρέψετε να ξεκινήσω από την -όχι και τόσο γνωστή στο ελληνικό κοινό (παρόλο που την "έχουν ακουστά!") Ταντρική Σεξουαλικότητα: :smilewink:

=========================================================================

 

Tο σεξ, πηγή της ζωής

 

Αγαπητέ Ιgmar αυτό έλεγα και εγώ στη κοπέλα μου όταν με πιάσε στο κρεβάτι με τι κολλητη της. Αλλα δεν με πίστεψε ότι πειραματιζόμουν πάνω σε μορφές τις τέχνης γαμώτο!!!! Τι περίεργες αυτές οι γυναίκες :smilewink: :015annoyed: φιλικά πάντα βασίλης

Edited by Onirodamasths
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Ιgmar αυτό έλεγα και εγώ στη κοπέλα μου όταν με πιάσε στο κρεβάτι με τι κολλητη της. Αλλα δεν με πίστεψε ότι πειραματιζόμουν πάνω σε μορφές τις τέχνης γαμώτο!!!! Τι περίεργες αυτές οι γυναίκες :smilewink: :015annoyed: φιλικά πάντα βασίλης

ΛΟΛ!

:063laugh:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...