Jump to content

HELP ME


panoukou
 Share

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά?..

 

Χρειάζομαι την βοήθεια σας. Εδω και ένα χρόνο περίπου ακούω φωνές.

Σαν κάποιος να είναι έξω από το σπίτι μου και να με φωνάζει με το όνομα μου μα όταν βγαίνω έξω δεν είναι κανείς και πολλές φορές αργά το βράδυ όταν πάω για ύπνο και ξαπλώνω στο κρεβάτι ακούω έναν φίλο μου να μου μιλαει αλλά να μην καταλαβαίνω τι μου λέει. Τι να κάνω?

Και τώρα τελευταία αυτές οι φωνές είναι και λίγο τρομακτικές. :(

 

Ευχαριστώ! :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά?..

 

Χρειάζομαι την βοήθεια σας. Εδω και ένα χρόνο περίπου ακούω φωνές.

Σαν κάποιος να είναι έξω από το σπίτι μου και να με φωνάζει με το όνομα μου μα όταν βγαίνω έξω δεν είναι κανείς και πολλές φορές αργά το βράδυ όταν πάω για ύπνο και ξαπλώνω στο κρεβάτι ακούω έναν φίλο μου να μου μιλαει αλλά να μην καταλαβαίνω τι μου λέει. Τι να κάνω?

Και τώρα τελευταία αυτές οι φωνές είναι και λίγο τρομακτικές. :(

 

Ευχαριστώ! :)

 

 

 

 

Καλησπέρα ή μάλλον, καλημέρα...

Δεν ξέρω αν πιστεύεις και σε τι, όμως, θα σου συνιστούσα πριν κοιμηθείς να κάνεις έστω τον σταυρό σου. Και αν δεν θέλεις ούτε καν αυτό, έχε μία εικόνα πάνω από το κρεβάτι σου. Μ' έχει βοηθήσει σε ψιλοαντίστοιχη περίπτωση - και σημειωτέον, η συγκεκριμένη συμβουλή δόθηκε από αυτό ακριβώς το φόρουμ! Ελπίζω να βοηθήσω

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δοκιμασει να κανεις καμια εργασια και σου στραβωσε?Η μηπως δοκιμασες αυτην χαζομαρα το ποτηρακι?Δωσε λιγες λεπτομερειες φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ή μάλλον, καλημέρα...

Δεν ξέρω αν πιστεύεις και σε τι, όμως, θα σου συνιστούσα πριν κοιμηθείς να κάνεις έστω τον σταυρό σου. Και αν δεν θέλεις ούτε καν αυτό, έχε μία εικόνα πάνω από το κρεβάτι σου. Μ' έχει βοηθήσει σε ψιλοαντίστοιχη περίπτωση - και σημειωτέον, η συγκεκριμένη συμβουλή δόθηκε από αυτό ακριβώς το φόρουμ! Ελπίζω να βοηθήσω

 

Είμαι χριστιανός ορθόδοξος και κάθε βράδυ κάνω τον σταυρό μου έχω και μια εικόνα ακριβώς πάνω από το κρεβάτι μου. Όμως ακόμα συνεχίζω να ακούω αυτές τις φωνές. :(

post-2717-1236496120.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δοκιμασει να κανεις καμια εργασια και σου στραβωσε?Η μηπως δοκιμασες αυτην χαζομαρα το ποτηρακι?Δωσε λιγες λεπτομερειες φιλε.

 

 

 

Φίλε το ποτηράκι είναι μια χαζομάρα όπως λες και εσύ και δεν το έχω δοκιμάσει και ούτε θέλω. Δεν έχω δοκιμάσει να κάνω καμιά εργαλεία γιατί τώρα τελευταία δεν ασχολούμαι και πολλή με αυτά.

post-2717-1236496850.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είσαι περισσότερο ευαίσθητος απ' ότι ο πιο πολύς κόσμος? Δοκίμασε να κλείσεις τα κέντρα σου, να κατεβάσεις τις κεραίες σου... Πώς? Με διαλογισμό, ορματισμό, προσευχή...ό,τι σε βολεύει.

Link to comment
Share on other sites

Ειχες κανα προβλημα με ατομο που ασχολειται με την μαγεια η γενικα με καποιον που μπορει να μην ξερεις οτι ασχολειται?

 

 

Έχω ένα πρόβλημα με ένα άτομο αλλά δεν ξέρω άμα ασχολείται με μαγεία.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, να σε ρωτήσω κάτι;;; Όταν λές ακούς;

 

Δεν είναι χαζή η ερώτηση, απλώς θέλω να καταλάβω ακριβώς τι μου λες... Ακούγεται στο χώρο ή μέσα στο μυαλό σου; Έχει διαφορά... Και τι εννοείς να σε φωνάζουν απέξω; Πως την αντιλαμβάνεσαι την φωνή;;; Ότι όντως κάποιος σε φωνάζει ή νιώθεις ότι κάποιος σε φωνάζει;

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, να σε ρωτήσω κάτι;;; Όταν λές ακούς;

 

Δεν είναι χαζή η ερώτηση, απλώς θέλω να καταλάβω ακριβώς τι μου λες... Ακούγεται στο χώρο ή μέσα στο μυαλό σου; Έχει διαφορά... Και τι εννοείς να σε φωνάζουν απέξω; Πως την αντιλαμβάνεσαι την φωνή;;; Ότι όντως κάποιος σε φωνάζει ή νιώθεις ότι κάποιος σε φωνάζει;

 

Όχι δεν βρίσκω καθόλου χαζή την ερώτηση σου.

Ακούγεται στον χώρο και όχι στο μυαλό μου. Όταν λέω ότι με φωνάζουν απέξω εννοώ ότι κάποιος είναι έξω από το σπίτι μου και με φωνάζει λέει το όνομα μου και όταν βγαίνω έξω βλέπω σαν μια άσπρη σκιά και να χάνετε αμέσως και όταν πάω για ύπνο (αυτό μου έχει συμβεί 2 φορές ) ακούω ένα φίλο μου να λέει το όνομα μου και μετά να μήλα πολύ σιγά και να μην καταλαβαίνω τι μου λέει αυτό μου έγινε και με την αδελφή μου. Την επόμενη μέρα τους ρωτώ αν είναι καλά και μου λένε ότι δεν ήταν και πολύ καλά ψυχολογικά χτες.

Σε κάλυψα?

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι άλλο, οι υπόλοιποι δεν ακούνε τίποτα απολύτως;;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...