Jump to content

HELP ME


panoukou
 Share

Recommended Posts

Πρώτον από τις φωτό που λες και μόνο ότι σου αρέσουν εμένα με προδιαθέτεις να σκεφτώ ότι και εσύ βάζεις το χεράκι σου για να βγάλεις το ματάκι σου που λέει και ο απλός λαός.

 

Εγώ θα σε συμβούλευα να έβαζες την εικόνα της Παναγίας κάτω από το μαξιλάρι σου. Και πριν κοιμηθείς μίλησε της. Εννοώ με προσευχή.

 

Να σε ρωτήσω και κάτι ακόμα?

Η αδελφή σου τι σχέση έχει με τον συγκεκριμένο φίλο σου?

Αυτό που έχεις υπόψιν σου δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπαν και παραπάνω, δεν είναι καλό κι ας είναι της φαντασίας σου, πόσο μάλλον όταν αυτό σε επηρεάζει...

 

Μήπως τώρα τελευταία διάβαζες κάτι παρόμοιο ή κάτι που έχει να κάνει με τις φωνές που ακούς; Πολλές φορές "βλέπουμε" πράγματα να συμβαίνουν γύρω μας απλά και μόνο γιατί κάπου διαβάσαμε ή ακούσαμε για αυτά... Πέρα από αυτό, κλείσε τον εαυτό σου, όπως ανάφερε και η Βελανιδιά... Γιατί και σε περίπτωση που είναι της φαντασίας σου θα σε βοηθήσει να το σταματήσεις...

 

Μπορείς να το κάνεις λέγοντας και στον εαυτό σου ότι οι φωνές δεν υπάρχουν...

 

Υ.Γ. Αν δεν σε βοηθήσει, τότε μιλάμε για κάτι που δεν έχει να κάνει με σένα! Αλλά αφού λες ότι δεν ασχολείσαι με καμία εργασία, τότε το πιο πιθανό είναι να αυθυποβάλλεσαι (αν το έγραψα σωστά...)!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως τώρα τελευταία διάβαζες κάτι παρόμοιο ή κάτι που έχει να κάνει με τις φωνές που ακούς;

 

 

Όχι δεν έχω διαβάσει τίποτα παρόμοιο ούτε έχω δει κάποια ταινία!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...