Jump to content

Καλώς σας βρήκα


Ζωο
 Share

Recommended Posts

Ενα γειά κ απο μένα!

 

Googlara τη λέξη μαγεία κ το πρώτο πράγμα που μου έβγαλε ηταν η σελιδα σας.

Τώρα παω να ψάξω τα υπόλοιπα threadακια!!!

 

:063biker:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Κατ'αρχάς, welcome.

Τώρα που το τσέκαρα, όντως ήταν η πρώτη στη σειρά. Αλλά βγήκε με το url του geocites, όχι με το domain name artofwise.gr. Μήπως οι webmasters να το κοιτάζανε μπας και το διορθώσουν;

Link to comment
Share on other sites

Καλή αρχή και αρχικά υπομονή* φίλε μου! :D

Εφόσων ενδιαφέρεσαι πραγματικά. Ειδάλως Wellcome to the club με αμέτρητο σεβασμό όμως στους συμφορουμίτες και στους απλούς μας κανόνες!!

 

*Διότι τα threadακια είναι αμέτρητα και ακόμα και τα απλούστερα κρύβουν θυσαυρούς πολλάκις ως ακατέργαστα διαμάντια και άλλες φορές τόσο τέλεια που αρκετοί από εμάς τυφλώνονται για κάποιο διάστημα ;) Ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στην παρέα που δίνει την ψυχή της εδώ μέσα :worthy::clapping:

Edited by Sucore
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την υποδοχή!

 

Αρχικά να επισημάνω οτι με την μαγεία, δεν έχω καμμία σχέση, απλά εχω μια έλξη προς το περίεργο, μεταφυσικό, τρομαχτικό, πείτε το οπως θέλετε...

 

με τον καιρό θα αρχισω να διατυπώνω κ τις απορίες μου περι μαγείας, ελπίζω στην υπομονή σας κ την κατανόηση σας για να μην σας σπάσω τα νεύρα :D

Link to comment
Share on other sites

Guest vampir890

επ...κι αλλος καινουριος...καλωσ μας βρηκες!!!

 

κ εγω καινουρια...

 

εσυ δεν εχεις σχεση με τη μαγεια απλα σου αρεσει το περιεργο κ το αγνωστο απ οτι καταλαβα...

 

αληθεια τι γνωμη εχεις για τη μαγεια;

Link to comment
Share on other sites

επ...κι αλλος καινουριος...καλωσ μας βρηκες!!!

 

κ εγω καινουρια...

 

εσυ δεν εχεις σχεση με τη μαγεια απλα σου αρεσει το περιεργο κ το αγνωστο απ οτι καταλαβα...

 

αληθεια τι γνωμη εχεις για τη μαγεια;

 

Κατ'αρχην μαγεία για μένα είναι το κάθετι που θεωρώ όμορφο μεσα στην καθημερινότητα μου, οπως ο έρωτας, η σύνθεση ενός τραγουδιού, ο αθλητισμός, πράγματα που πολλές φορές ο άνθρωπος ξεχνάει το πόσο όμορφα είναι...

 

Με βάση το παράνω λοιπόν, η γνώμη μου για την μαγεία δε θα μπορούσε να είναι παρα η καλύτερη, Τώρα οσο για την μαγεία υπο την έννοια χόκους ποκους, δεν την έχω ζήσει παρά σε μερικές ταινίες κ μερικά άρθρα όποτε μάλλον δεν μπορω να εκφέρω γνώμη, ακόμα τουλάχιστον!!

Link to comment
Share on other sites

Ζώο και vampir890 επι της ευκαιρίας να σας πώ ότι η Μαγεία δεν είναι χόκους πόκους. ακόμα και η πρακτική της είναι κάτι τρομέρα δύσκολο και θέλει πολύ διάβασμα. άν κάποιος περιμένει να μάθει από εδώ μέσα είναι γελασμένος. για μας εδω μέσα η Μαγεία δεν είναι τίποτα άλλο απο μία δύσκολη Τέχνη και προτημάμε να την αποκαλούμε έτσι.

 

Και πιστεύω ότι και οι υπόλυποι θα συμφωνήσουν μαζί μου.

Link to comment
Share on other sites

Ζώο και vampir890 επι της ευκαιρίας να σας πώ ότι η Μαγεία δεν είναι χόκους πόκους. ακόμα και η πρακτική της είναι κάτι τρομέρα δύσκολο και θέλει πολύ διάβασμα. άν κάποιος περιμένει να μάθει από εδώ μέσα είναι γελασμένος. για μας εδω μέσα η Μαγεία δεν είναι τίποτα άλλο απο μία δύσκολη Τέχνη και προτημάμε να την αποκαλούμε έτσι.

 

Και πιστεύω ότι και οι υπόλυποι θα συμφωνήσουν μαζί μου.

 

 

δεν εχω σκοπό να μάθω μαγεία shadow :smilewink:

με ενδιαφέρει να μαθω λίγα πράγματα για αυτό που εσείς αποκαλείται μαγεία( γιατι οι απόψεις για το τι είναι μαγεία, διαφέρουν απο άνθρωπο σε άνθρωπο)...

ΤΟ Forum μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον κ αποτελείται κ απο περίεργους (με την καλή εννοια) κ ιδιαίτερους ανθρώπους!!

 

Kudos φίλε!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest TEOEMIL

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ...

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ,ΑΠΛΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...