Jump to content

τρυπα στο ηλιακο?


Recommended Posts

Κρίμα που χάθηκαν μερικές απαντήσεις μας εδώ, ωστόσο δεν σκοπεύω να σ' αφήσω ήσυχο. :018bleh:

Eχω και εγω τις πηγες μου. :smilewink:

Να τις αλλάξεις, είναι λάθος.

 

Καλο θα ειναι η υποψηφιοι "θεραπευτες" να προσεχουν τους λεκτικους τροπους ειδαλλως θελουν πρωτα δουλεια οι ιδιοι μεσο Θερα-θερα στα δικα τους κεντρα,και οχι μονο δεν θεραπευουν αλλα μαλλον κακο κανουν σε οσους επιχειρουν να θεραπευσουν.Σε αυτο ειμαι απολυτος.

Δεν μίλησε κανείς για θεραπευτές όμως. Ούτε η nounou χρησιμοποίησε αυτή τη λέξη στο ποστ της.

 

Υπαρχει περιπτωση ενας κρυσταλος να στραφει ενεργειακα εναντια σε μια οντοτητα?

Όχι με τον τρόπο που το εννοείς. Ένας κρύσταλλος δεν κινείται "ενάντια" σε τίποτα, τουλάχιστον όχι με την επιθετική/εχθρική έννοια του όρου "ενάντια". Εξαρτάται βέβαια και από τον προγραμματισμό που του κάνεις, αλλά οι κρύσταλλοι γενικότερα έχουν συγκεκριμένες "ιδιότητες" όσον αφορά τη δράση τους. Ένας κρύσταλλος μπορεί, ας πούμε, να διασπείρει ενέργεια (είτε διασπώντας την όπως μπορεί να κάνει ένας χαλαζίας για παράδειγμα, είτε ακόμα και απορροφώντας την, όπως στην περίπτωση κάποιων ειδών αχάτη).

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που χάθηκαν μερικές απαντήσεις μας εδώ, ωστόσο δεν σκοπεύω να σ' αφήσω ήσυχο. :018bleh:

 

Να τις αλλάξεις, είναι λάθος.

Δεν μίλησε κανείς για θεραπευτές όμως. Ούτε η nounou χρησιμοποίησε αυτή τη λέξη στο ποστ της.

 

Το τσαγκαλακι εσβησε τα τελευταια posts αλλα μια που δεν με αφηνεις ησυχο,θα θελα να μου πεις ποιος ανακαλυψε πρωτος την θεωρια περι τσακρας.

Αν μου απαντησεις,συνεχιζουμε.. ^_^

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν ξέρω κατα πόσο είναι άκυρη η εκφραση τρύπα στο ηλιακό.

Τουλάχιστον η λέξη τρύπα δεν είναι. ένας φίλος μου πήγε σε κάποιος θεραπευτή και εκείνος του είπε πως όντως έχει μια τρύπα, βέβαια του φίλου μου δεν του ειπε ότι ειναι στο ηλιακό αλλά ότι είναι στο σημείο που είναι το νεφρό...

Ο θεραπευτής του είπε να πάει να κάνει εξετάσεις και όντως ο φίλος μου είχε πρόβλημα....

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου απαντώ γιατί θα βγούμε οff topic.

Φτιάξε ένα καινούριο θέμα και το συζητάμε όσο θες. :smilewink:

 

Απο Σεπτεμβριο τωρα.. :018bleh:

 

Απλα αναρωτιεμαι....(προς τα παληα μελη)

Μπαινει ενα μελος και ανοιγει ενα τοπικ εμφανως με μια δοση πανικου επειδη καποιος "ειδικος" του ειπε πως εχει τρυπα στο ηλιακο,,

και αντι να τον καθησυχασουμε αρχιζουμε να μιλαμε για περισσοτερες τρυπες.

Δηλαδη αν αυριο ερθει και της πει για παραδειγμα πως εχει τρυπα στο κεντρο κεφαλης θα πρεπει να αρχισει να τσιμπιεται να δει αν ειναι ζωντανη.

Δεν εχω να πω τιποτα αλλο

 

"Μια τρυπα μα τι τρυπα,μια τρυπα μια τρυπια....." ελεος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...