Jump to content

THE CRAFT


Verei
 Share

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=U2nEL0-sBX4 (Το επίσημο trailer!)

 

Το έδειξαν σχετικά πρόσφατα στο Mega.

 

Όσοι το έχετε δει πείτε τις απόψεις σας. :lol:

 

Εγώ πάντως θα το χαρακτήριζα πολύ καλο για παραγωγή του 1996! :cheerful:

 

 

Y.G. Συγγνώμη αν έχει ξαναγίνει topic για την συγκεκριμένη ταινία,για να πω την αλήθεια δεν έψαξα! :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Το έχουμε ξανασυζητήσει....

 

Τέσπα, πολύ ωραία ταινία.... απο τις αγαπημένες μου....

 

Οι περισσότεροι την έχουμε δει πάνω απο 1 φορά...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε την έχω δει πάνω από 2 φορές είναι η αγαπημένη μου ταινία! Και έχεις δίκιο για παράγωγη του 1996 είναι παρά πολύ καλή??

 

Έχω να σου προτείνω μια ταινία που την είδα πρόσφατα το (BOOK OF SHADOWS BLAIR WITCH) δεν ξέρω άμα την έχεις δει και αν σου άρεσε παντός η μουσική είναι του Marilyn Manson.

Edited by panoukou
Link to comment
Share on other sites

Έχω να σου προτείνω μια ταινία που την είδα πρόσφατα το (BOOK OF SHADOWS BLAIR WITCH) δεν ξέρω άμα την έχεις δει και αν σου άρεσε παντός η μουσική είναι του Marilyn Manson.

 

Επειδή έχω δει μόνο μια σχετική με την blair witch, αυτή που αναφέρεις είναι από την τριλογία του blair witch project, ή είναι εκείνη με τους κατασκηνωτές που παθαίνουν παροξυσμό και αρχίζουν να σκοτώνουν (και να π :censored: νε!) αβέρτα;

Εγώ έχω δει τη δεύτερη που ανέφερα μόνο.

 

Το Craft όντως πολύ καλή ταινία.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω δει μόνο μια σχετική με την blair witch, αυτή που αναφέρεις είναι από την τριλογία του blair witch project, ή είναι εκείνη με τους κατασκηνωτές που παθαίνουν παροξυσμό και αρχίζουν να σκοτώνουν (και να π :censored: νε!) αβέρτα;

Εγώ έχω δει τη δεύτερη που ανέφερα μόνο.

Κοίτα η πρώτη ταινία ?.δεν είναι ακριβώς ταινία είναι κατει σαν ντοκιμαντέρ (υποτίθεται πως είναι τα αληθινά αρχεία γιατί όπως ξέρουμε η μάγισσα του Μπλερ είναι αλήθεια) με το όνομα Blair Witch Project?το δεύτερο είναι το Book Of Shadows Blair witch II.

Με του κατασκηνωτές είναι το (ένα).

post-2717-1245888822.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τελικά εγώ εννοούσα το 2ο... με τους δυο ερευνητές, τη γκοθού και την "μάγισσα" (την οποία μας πασσαρανε μάλλον σαν Γουικανή) που πήγαν στο σπίτι του Rustin Parr...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...