Jump to content

Χαιρετώ!


SkySpirit
 Share

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους/ες! :)

Πολύ μου αρέσει η σελίδα σας και έτσι γράφτηκα και στο φόρουμ.

Ονομάζομαι Γεώργιος,22 ετών,ανήσυχο πνεύμα από μικρός*μελετούσα οτιδήποτε έχει να κάνει με μεταφυσική και λοιπα ανεξήγητα.Με την μαγεία ήρθα σε επαφή όταν καθώς έψαχνα, ανακάλυψα ένα βιβλίο μαύρης μαγείας πιο πολύ,με καλέσματα δαιμόνων,σολομωνικές επικλήσεις κτλ. στην βιβλιοθήκη του δωματίου μου.Όχι και ότι καλύτερο δηλ. μέχρι που ανακάλυψα τη σελίδα αυτή.

Ελπίζω να αποκτήσω πολλές γνώσεις μέσα από εδώ και να ασχοληθώ επιτέλους σε πρακτικό επίπεδο.

 

Καλώς σας βρήκα. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες SkySpirit μας λες πως βρήκες ένα βιβλίο (μαύρης μαγείας) στο δωμάτιο σου?.μα πως βρέθηκε εκεί ?

 

Και πάλη...... :welcome:

Ευχαριστώ! :)

Όλα τα βιβλία που είχε η βιβλιοθήκη ανήκαν στον πατέρα μου.Το συγκεκρημένο βιβλίο ήταν από μια σειρά 7 ή 8 βιβλίων που το καθένα αναφερόταν σε κάτι διαφορετικό.Το ένα πχ αναφερόταν σε διάφορες μαντείες, το άλλο στην αστρολογία, τοάλλο σε διαλογισμό,γιόγκα κτλ και το ένα είχε περί μαγείας.

Link to comment
Share on other sites

Είναι σειρά βιβλίων με την ονομασία <<απόκρυφη γνώση>>.Ότι άλλο έχω είναι μυθιστορήματα,ανεξήγητα φαινόμενα και εγκυκλοπαίδειες.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες SkySpirit. Ελπίζω η ιστοσελίδα και το φορουμ να σου φανούν χρήσιμα! Εμένα με έχουν βοηθήσει πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες SkySpirit. Ελπίζω η ιστοσελίδα και το φορουμ να σου φανούν χρήσιμα! Εμένα με έχουν βοηθήσει πολύ!

Ευχαριστώ. :lol:

Ήδη έχω αποκτήσει μερικές γνώσεις απο την σελίδα και έχω ακόμα δρόμο... ^_^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...