Jump to content

online gaming!!


Recommended Posts

οπως λεει και ο τιτλος,ασχολειται κανεις με online gamiing???

εγω παιζω το call of duty 4 να και το πρωτο μου βιντεακι

 

 

:whistling: :whistling: :whistling:

Edited by SoulGR
Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα, όταν είχαμε χρόνο, ασχολιόμασταν δυο τρεις άλλοι κι εγώ με dota, Counter Strike κλπ. Μετά, ξενερώσαμε. Όσο για mmos, εγώ τουλάχιστυον δεν την παλεύω. Χώρια που στα περισσότερα ή πληρώνεις συνδρομή/κάρτα, ή αν δεν πληρώσεις έχεις περιορισμούς.

 

Εγώ γενικά τη βγάζω με single player rpgs. Gothic, Morrowind (και όχι Oblivion, μην αρχίσω τώρα αυτά που γράφωβ σε άλλα fora), Baldur's Gate, Final Fantasy (Forever! Από το 7 και τον Sephiroth πήρα είδηση ότι υπάρχει η Καμπάλα :) ) κλπ

Link to comment
Share on other sites

και γω επαιζα gothic,oblivion wow, mu, lineage αλλα τελικα καλυτερα τα fps...εχω κανει και τοπικο δικτυο και παιζω με τον αδερφο μου :P

Link to comment
Share on other sites

και τι δεν έχει περάσει απο το χέρι μου???

 

WOW, lineage, Call of Duty, Counter Strike, Aliens Vs Predator, Tribes, Fear of Combat και πολλά άλλα.... έτσι και κάτσω να τα γράψω όλα θα μου πάρει την μισή μέρα να κάτσω να τα θυμηθώ όλα όσα multiplayer έχω παίξει.......

Link to comment
Share on other sites

χεχε δεν ειμαι ο μονος τελικα.....:P

 

 

 

φιλε Καιλορ ολα αυτα που ειπες και ακομα περισσοτερα......ατελειωτο καψιμο!!!εχω περασει απο ολα τα ειδη παιχνιδιου...μεχρυ και fly simulator επαιζα για μια περιοδο :) :)

Link to comment
Share on other sites

Starcraft - broodwar @ Battlenet! :goodwork2:

Μπορεί σαν παιχνίδι να μετρά καμιά 10ρια χρόνια, αλλά έδειξε το δρόμο σε όλα τα RTS που βγήκαν από τότε μέχρι σήμερα, οι ισορροπίες που κρατά (ανάμεσα σε 3 φυλές) είναι αξιοθαύμαστες και παρ' όλο που είναι σχετικά "παλιό" παιχνίδι θα βρείτε πολύ κόσμο να το παίζει ακόμα. :smilewink:

 

Γι' αυτό, μέχρι να βγει το starcraft 2, όλα τα άλλα θα είναι απλώς υποκατάστατα.

Link to comment
Share on other sites

starcraft ε? θα το ψαξω....!! εγω απο στρατιγικης παιζω age of mythology.παιζω σε λαν με τον αδερφο μου.....πολυ ξυλο :P :P

Link to comment
Share on other sites

starcraft ε? θα το ψαξω....!! εγω απο στρατιγικης παιζω age of mythology.παιζω σε λαν με τον αδερφο μου.....πολυ ξυλο :P:P

 

το έχω παίξει .... πολύ πιο καλό είναι το age of mythology 2- the titans.... μου αρέσει πιο πολύ όταν παίρνω έναν τιτάνα... και ειδικά την gaia

Link to comment
Share on other sites

ναι παιζουμε και το aom titans expansion αλλα δεν μου αρεσει τοσο.....βασικα δεν μου αρεσουν οι τιτανες....ειναι δυσκολο να τους ριξεις ειδικα αν τον κρατανε στην πολη.....:(

Link to comment
Share on other sites

και εγώ πάσχω μαζί σας. απειρες ώρες καψίματος με διαφορα παιχνίδια. Αλλα αυτό που πεζό σταθερά 8 χρονια τώρα και θεωρούμε αφεντιά είναι το LINEAGE2

Link to comment
Share on other sites

l2 δεν επαιξα πολυ....το βαριομουνα.Κατα περιοδους καιγομουνα με wow και mu,πολυ παλια ομως.Αυτην την εποχη παιζω cod 4,BMW m3 challenge,f1 2002, aom1 kai 2 αυτα.....:P

Link to comment
Share on other sites

Starcraft - broodwar @ Battlenet! :goodwork2:

Μπορεί σαν παιχνίδι να μετρά καμιά 10ρια χρόνια, αλλά έδειξε το δρόμο σε όλα τα RTS που βγήκαν από τότε μέχρι σήμερα, οι ισορροπίες που κρατά (ανάμεσα σε 3 φυλές) είναι αξιοθαύμαστες και παρ' όλο που είναι σχετικά "παλιό" παιχνίδι θα βρείτε πολύ κόσμο να το παίζει ακόμα. :smilewink:

 

Γι' αυτό, μέχρι να βγει το starcraft 2, όλα τα άλλα θα είναι απλώς υποκατάστατα.

 

Δεν ξέρω αν το μάθατε, αλλά η blizzard έσκασε βόμβα ότι το SC2 δεν θα έχει LAN επιλογές! Ό,τι θέλουμε να κάνουμε με τις παρέες μας (τα παλιά καλά καψίματα και τα lan parties με starcraft, warcraft κλπ δηλαδή) θα πρέπει να το κάνουμε μέσω battle.net.

 

Φυσικά και έχει ξεκινήσει petition, στο οποίο ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΟΙ να πάρουμε μέρος!!!!!

 

http://www.petitiononline.com/LANSC2/petition.html

 

Άντε. Ακόμα εδώ είστε;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παίζω world of warcraft και είμαι ένας γενναίος ιππότης του ασημένιου χεριού, κοινώς paladin. Μάλιστα περιμένω 1 ώρα να μου φορτώσει το νέο patch...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...