Jump to content

online gaming!!


Recommended Posts

δοκιμαστε και το ether saga. mmorg free ειναι βασισμενοσ το ταξιδι στην δυση φαση εχει. οχι τελειο αλλα εμενα μου αρεσε

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πόπο ΚΑΨΙΜΟ!!!!!!!!!

πλάκα κάνω. Εγώ ξεκίνησα τώρα μετα απο αρκετο χρόνο λίγο "ogame" και μια στο τόσο λίγο counter strike αλλά μέχρη εκεί!!!

ΠΡΟΤΗΜΩ ΤΟΝ ΕΞΩ ΚΟΣΜΟ

 

Οσο αφορά Final Fantasy είναι σταθερή αξία!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παίζω world of warcraft και είμαι ένας γενναίος ιππότης του ασημένιου χεριού, κοινώς paladin. Μάλιστα περιμένω 1 ώρα να μου φορτώσει το νέο patch...

μουφα το wow. δοκιμασε l2 :smilewink: :smilewink:

Link to comment
Share on other sites

Darkfall... πολυ κααλο και Ελληνικο mmo.

 

OK... κι εγώ είμαι φαν της αντιμετώπισης "στηρίζουμε τις ελληνικές προσπάθειες". Απόδεςιξη το ότι έχω τιμήσει τις Συνωμοσίες, το Diamonds in the Rough και πολλά αλλα ελληνικά παιχνίδια. Αλλά το Darkfall δεν μου αρέσει. Και ακόμη περσσότερο δεν μου αρέσει η συμπεριφορά της aventurine (είχα πάει στην παρουσίαση του στο Athens Digital Week, μια ερώτηση τους έκανα και μόνο που δεν με έβρισαν. Και γενικά φέρονται πολύ υπεροπτικά τόσο σε δημοσιογράφους όσο και σε απλούς χρήστες που έχουν κατά καιρούς απορίες. Πριμαντονες σου λέω...)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Κ εγω παιζω LIneage2 Official -> Teon Server -> Mystic Muse 80 lvl (FiremasterGR) subclass bishop 66 lvl. Αν και πλεον εχω αρχισει και βαριεμαι τα παιχνιδια και σκεφτομαι να το παρατισω και να παιζω κανενα νορμαλ χωρις ωρες καψιματος.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κ εγω παιζω LIneage2 Official -> Teon Server -> Mystic Muse 80 lvl (FiremasterGR) subclass bishop 66 lvl. Αν και πλεον εχω αρχισει και βαριεμαι τα παιχνιδια και σκεφτομαι να το παρατισω και να παιζω κανενα νορμαλ χωρις ωρες καψιματος.

 

 

δυστυχώς με τα νορμάλ παιχνίδια το μονο π θα καταφέρεις ειναι να δίνεις τσάμπα λευτα καθε 3 μερεσ για games

τα νορμάλ παιχνίδια δεν είναι μεγάλα κ τελειώνουν γρήγορα... ητε το καις ητε όχι

 

γιαυτό καλύτερά βρες κάνα άλλο mmo η συνέχισε λ2 καλύτερά 15 EURΩ το μήνα πάρα 80+

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Βλεπω λιγο πολυ ολοι καιγοντε... κ εγω μαζι αρκετα χρονια κ ολας!!! Οχι μονο mmo αλλα και rpg adventure που ειναι επισης γερο καψιμο. Εχω να πω μονο πως τωρα τελευταια εχω βαρεθει τα mmo γιατι ολα μοιαζουν και γινονται πολυ βαρετα αν καποιος βρει κατι καλο και καινουριο ας το αναφερει.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 years later...

Παιδιά εγώ απλά θα σας προτείνω για στρατηγικής (αν και πολύ αργά) το Praetorians κατά την γνώμη μου δεν υπάρχει καλύτερο

στρατηγικής στο είδος του.Μοιάζει κάπως με το battle for middle earth το 1 αλλά χωρίς οικονομία και λεφτά και επιπλέον δεν

είναι φαντασίας.Αν και έχω παίξει όλα τα middle earth το Praetorians πάντα το θεωρούσα καλύτερο παρ' όλου που είναι πιο παλιό!! :P Μπορείτε να παίξετε online με άλλους στο gameranger, αλλά προσοχή γιατί οι τύποι είναι πολυυυυυυύ προάδια :)

Edited by Theonefromland
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ απλά θα σας προτείνω για στρατηγικής (αν και πολύ αργά) το Praetorians κατά την γνώμη μου δεν υπάρχει καλύτερο

στρατηγικής στο είδος του.Μοιάζει κάπως με το battle for middle earth το 1 αλλά χωρίς οικονομία και λεφτά και επιπλέον δεν

είναι φαντασίας.Αν και έχω παίξει όλα τα middle earth το Praetorians πάντα το θεωρούσα καλύτερο παρ' όλου που είναι πιο παλιό!! :P Μπορείτε να παίξετε online με άλλους στο gameranger, αλλά προσοχή γιατί οι τύποι είναι πολυυυυυυύ προάδια :)

Ορίστε και το trailer του παιχνιδιού για όποιον επιθυμεί:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...