Jump to content

Λίγη ανθρωπιά στα ανάπηρα παιδιά!


dimulator
 Share

Recommended Posts

Σήμερα περπατούσα στο δρόμο και με σταμάτησαν δύο όμορφα κορίτσια και με ενημέρωαν σχετικά με μια μη κυβερνητική οργάνωση ενίσχυσης ανάπηρων παιδιών.

Βγάζουν ένα περιοδικό με ιατρικά θέματα για την αναπηρία και τα έσοδα τα διαθέτουν σε οικογένειες με άπορα παιδιά.

 

kscan0001.jpg

 

kscan0003.jpg

 

kscan0005.jpg

 

kscan0002.jpg

 

kscan0004.jpg

 

πιστεύω ότι αν θέλετε πραγματικά να βοηθήσετε μπορείτε να δώσετε βοήθεια με οποιοδήποτε τρόπο σε αυτήν την οργάνωση είτε είναι χρηματική ή υλική ή υπηρεσία.

 

Εκτός από χρήματα δίνουν και ρούχα σε οικογένειες αναπήρων που έχουν οικονομικά προβλήματα.

 

Αν θέλετε μπορείτε και σεις να βοηθήσετε.

 

Εγώ έδωσα 10Ε για το περιοδικό που έκανε 5Ε.

 

Παρατήρησα ότι δεν έχουν ιστοσελίδα. Αν κάποιος μπορεί να επικοινωνήσει μαζί τους ίσως να ενδιαφέρονται και έτσι βηθόντας τους στην κατασκευή ιστοσελίδας βοηθάτε στην ανάδειξη του έργου τους (Αυτό εννοούσα υπηρεσία).

Edited by dimulator
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο φίλε μου!

 

ενα απο τα αληθινά θέματα που υπαρχουν γυρω μας και δεν μαθαίνουμε πολλές φορές...

 

και εγω με την σειρα μου θα δωσω τον οβολο μου.μακάρι να ηξερα και απο ιστοσελίδες να βοηθήσω και στην διαδοσή αυτης της οργανωσης που βοηθάει!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...