Jump to content

Μερικές ερωτήσεις απο νέο μελος..


Costis
 Share

Recommended Posts

Δύσκολο αυτό. Δηλαδη τι έχεις δεί να γίνεται? :clapping:

 

διαφορα :rolleyes7: :rolleyes7: αλλα κατα τη γνωμη μου η πιστη προηγειται του θαυματος. το δυσκολοτερο σημειο της ενασχολησης σου θα παρατηρησεις θα ειναι η αμφιβολλια στις δυναμεις σου και στην ιδια την υπαρξη αυτου που κανεις. ειναι η ιδια η αμφιβολλια που μπορει να σε σταματησει αλλα και να σε βοηθησει να εξελιχτεις. μηπως ηα μφιβολλια δεν οδηγησε τον ανθρωπο να εξελιχτει;;;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Οκ θα ξαναπροσπαθήσω, βράδυ με περισσότερη ησυχία..

 

Μήπως ξέρεις για πόση ώρα πρέπει να κάθομαι χωρίς να κάνω/σκέφτομαι τίποτα ?

Link to comment
Share on other sites

Οκ θα ξαναπροσπαθήσω, βράδυ με περισσότερη ησυχία..

 

Μήπως ξέρεις για πόση ώρα πρέπει να κάθομαι χωρίς να κάνω/σκέφτομαι τίποτα ?

 

 

 

βρε δνε ειναι συνταγη μαγειρικης. πανω απ'ολα πως βολευεσαι. δεν μπορουν ας πουμε ολοι να καθονται με αδειο μυαλο για πολλη ωρα ή ακινητοι για πολλη ωρα. και αλλιως χαλαρωνουν αλλιως θα χαλαρωσει ενα ατομο και με διαφορετικο τροπο ενα αλλο. πανω απ'ολα να προσαρμοζεσαι στις δικες σου συνηθειες και ικανοτητες

Link to comment
Share on other sites

βρε δνε ειναι συνταγη μαγειρικης. πανω απ'ολα πως βολευεσαι. δεν μπορουν ας πουμε ολοι να καθονται με αδειο μυαλο για πολλη ωρα ή ακινητοι για πολλη ωρα. και αλλιως χαλαρωνουν αλλιως θα χαλαρωσει ενα ατομο και με διαφορετικο τροπο ενα αλλο. πανω απ'ολα να προσαρμοζεσαι στις δικες σου συνηθειες και ικανοτητες

 

Δηλαδη να κλείσω τα μάτια μου και να περιμένω να γίνω τηλεπαθητικός?

Και πες ότι έγινα , πως θα το καταλάβω? :smilewink:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη να κλείσω τα μάτια μου και να περιμένω να γίνω τηλεπαθητικός?

Και πες ότι έγινα , πως θα το καταλάβω? :smilewink:

 

 

 

Βρε costis ....ακου τον sevando λιγο...καταλαβε τι θελει να πει..

 

 

εννοει πως μονος σου πρεπει να βάλεις τα πραγματα σε ταξη και να εχεις πειθαρχια.ξεκινα με ασκήσεις αναπνοών και διαλογισμου.Επειτα μπορεις να προχωρήσεις στο τριτο μάτι και να ενεργοποιήσεις την τηλεπάθεια.

 

τωρα πως θα μάθεις αν εχει αποτέλεσμα?? απλο!!

 

κανεις εξάσκηση στα τυφλα στην αρχη και μετα προσπαθεις να επικοινωνήσεις με καποιον φιλο σου με τηλεπάθεια..ή να καταλάβεις τι σκέφτεται!μετα ρώτα τον αν ήταν αυτο που εσυ ειπες και κάνεις έλεγχο ποσο μέσα πέφτεις....κάπως ετσι το φαντάζομαι εγω που δεν έχω ασχοληθεί με το αντικείμενο.

 

παντα σε οτι κάνεις και χρειαζεσαι για να το επιβεβαιώσεις και ενα δευτερο ατομο..χρησιμοποίησε το για να δεις πόσο καλα πας και την πρόοδο σου

Link to comment
Share on other sites

Μα αφού κανείς μεχρι στιγμής δεν το έχει πετυχει απ ότι βλέπω , θα το πετυχω εγώ? :S

 

 

 

Κοίτα,

 

συμφωνω οτι ειναι πολυ δυσκολο.Το θέμα δεν ειναι αν θα το πετύχεις εσυ...το θέμα ειναι αν εσυ θες να το πετύχεις!! ???

 

 

αν θες βάλε τα δυνατα σου ,δοκίμασε οτι μπορεις και μονο τοτε αν δεν πετύχεις κατι παραιτησου...αλλιως,χωρις να το εχεις παλέψει μέχρι εσχάτων πως το λες?

 

εγω οταν ξεκίνησα....ειχα ανοίξει θέμα για το πως να δω την αύρα μου...κατι που ειναι σχετικο ευκολο μπροστα σε αυτο που θες εσυ..και ομως τοτε ένιωθα απογοήτευση και οτι ειναι οχι απλα δυσκολο,

 

αλλα ακατόρθωτο.μετα ειδα στο φορουμ και ενα γκάλοπ που ελεγε ποσοι την εχουν δει..και ηταν αποθαρρυντικο τελείως.

 

Και όμως μεσα σε 2-3 βδομάδες το καταφερα...δεν ξερεις ποσο χάρηκα που το πέτυχα!!και αντίστοιχα σε αλλα πράγματα που τα πάλευα το ιδιο δεν πετυχα τιποτα....γιαυτο σου λεω...

 

Δοκίμασε τα ολα και μην λες ποιος εγω? και πως? μπα ειναι δυσκολο!! ΞΕΚΙΝΑ ΚΑΙ ΔΩΣΤΑ ΟΛΑ!

Link to comment
Share on other sites

ΩΡΑΙΑ :D

 

 

Y.Γ. Δηλαδή τώρα μπορείς να βλέπεις αυρες??? :o

 

 

 

costi δεν στο λεω αλλα μας τρέλανες στις ερωτήσεις!!

 

ναι βλέπω την δικια μου οποτε θέλω και με μια δυσκολία παραπάνω και σε γυρω μου ατομα.το ποσο ευκολο η δυσκολο να δω πια ειναι σε τι διάθεση βρίσκομαι.αν ειμαι πεσμενος με δυσκολευει πολυ

 

να δω την αυρα.αντιθέτως μια μερα που ειμαι πιο καλα και συγκεντρώνομαι πιο ευκολα το αποτέλεσμα ειναι το επιθυμητό.

Link to comment
Share on other sites

costi δεν στο λεω αλλα μας τρέλανες στις ερωτήσεις!!

 

goosefamba..... χαχαχαχαχα :063laugh: :063laugh: :063laugh: :063laugh:

Link to comment
Share on other sites

Costi

 

Νομίζω ότι οι ερωτήσεις σου είναι λίγο αφελείς. Μπαίνεις σε ένα φόρουμ και ψάχνεις κάποιον να σου αποδείξει ότι υπάρχει μαγεία για να πεισθείς. Κανείς δε θα δεχτεί να εκθέσει τον εαυτό του σε κάποιον άγνωστο έτσι. Ό,τι όμως έχει κατορθώσει ο κάποιος είναι μετά από πολύ κόπο, επιμονή, υπομονή, διάβασμα, αυτοσυγκέντρωση και πολλές ώρες/μέρες/χρόνια.

Ίσως πρέπει να σκεφτείς ξανά για ποιο λόγο ζητάς αυτό το ζητάς.

Link to comment
Share on other sites

Costi

 

Νομίζω ότι οι ερωτήσεις σου είναι λίγο αφελείς. Μπαίνεις σε ένα φόρουμ και ψάχνεις κάποιον να σου αποδείξει ότι υπάρχει μαγεία για να πεισθείς. Κανείς δε θα δεχτεί να εκθέσει τον εαυτό του σε κάποιον άγνωστο έτσι. Ό,τι όμως έχει κατορθώσει ο κάποιος είναι μετά από πολύ κόπο, επιμονή, υπομονή, διάβασμα, αυτοσυγκέντρωση και πολλές ώρες/μέρες/χρόνια.

Ίσως πρέπει να σκεφτείς ξανά για ποιο λόγο ζητάς αυτό το ζητάς.

 

 

Nαι το ξέρω.. Δεν μου είναι εύκολο να πιστεψω ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ μιας και δεν εχω καταφέρει τίποτα, ούτε έχω

δει κάποιον να έχει καταφέρει.

 

Το ξέρω ότι μπορεί να ακούγεται αφελές και χαζό για κάποιον έμπειρο, αλλά εγώ δεν το ελέγχω.. :D

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι αυτες τις ερωτησεις τις θεωρω φυσιολογικες.

Πιστευω οτι εισαι στο σταδιο που εχεις ταυτησει την Μαγεια με τις ταινιες, ετσι δεν ειναι?

 

Eμμμ .. καααααααπως έτσι..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...