Jump to content

τι μπορει να ειναι?


Filosofos
 Share

Recommended Posts

τον τελευταιο καιρο μου συμβαινει κατι πολυ περιεργο...

οταν καποιος τραυματιζεται, ή εγω και αιμορραγει μπορω να μυρισω το αιμα απο αποσταση...

και μερικες φορες μου ερχεται η μυρωδια του αιματος και μετα βλεπω οτι καποιος που βρισκεται κοντα μου, ειχε χτυπησει...

τι ειναι παλι αυτο? που μπορει να οφειλεται?

Link to comment
Share on other sites

Για να σου κάνω πλάκα μάλλον σε δάγκωσε βρυκόλακας... ή μεταμορφώνεσαι σε λυκάνθρωπο.

 

1ο Για να ξέρεις πως μυρίζει το αίμα ή είσαι χασάπης ή γιατρός ή έχεις δοκιμάσει από αυτό.

 

2ο Τώρα που είναι καλοκαίρι η μυρωδιά λόγω ζέστης μεταδίδονται πιο γρήγορα και σε απόσταση στον αέρα.

 

Οπότε αν δεν έχεις άλλες ενδείξεις ή άλλα συμπτώματα ... πιστεύω 99% ότι δεν είναι τίποτα το μεταφυσικό.

Link to comment
Share on other sites

Για να σου κάνω πλάκα μάλλον σε δάγκωσε βρυκόλακας... ή μεταμορφώνεσαι σε λυκάνθρωπο.

 

1ο Για να ξέρεις πως μυρίζει το αίμα ή είσαι χασάπης ή γιατρός ή έχεις δοκιμάσει από αυτό.

 

2ο Τώρα που είναι καλοκαίρι η μυρωδιά λόγω ζέστης μεταδίδονται πιο γρήγορα και σε απόσταση στον αέρα.

 

Οπότε αν δεν έχεις άλλες ενδείξεις ή άλλα συμπτώματα ... πιστεύω 99% ότι δεν είναι τίποτα το μεταφυσικό.

 

 

ολοι εχουμε γευτει αιμα απο το σωμα μας πιστευω... και εχει την γευση και την μυρωδια σιδηρου...

αλλα οπως και να ΄χει το αιμα δεν εχει ''βαρια'' μυρωδια...

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ το αίμα έχει βαριά οσμή και πολύ χαρακτιριστηκή μάλιστα.

Πιθανών δεν το είχες προσέξει μέχρη τώρα,

ή απλά οξύθηκαν οι αισθήσεις σου. Συμβαίνει αρκετά συχνά όταν ασχολείσε με την Τέχνη.

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ το αίμα έχει βαριά οσμή και πολύ χαρακτιριστηκή μάλιστα.

Πιθανών δεν το είχες προσέξει μέχρη τώρα,

ή απλά οξύθηκαν οι αισθήσεις σου. Συμβαίνει αρκετά συχνά όταν ασχολείσε με την Τέχνη.

 

 

Θα συμφωνήσω με τον shadow3363 και ιδιαίτερα όταν αρχίζεις και πετυχαίνεις πολλά πράγματα με τον διαλογισμό σου το δεξί μέρος του εγκεφάλου σου εναρμονίζεται με το αριστερό με αποτέλεσμα να οξυνθούν οι αισθήσεις σου! Μην ανησυχείς σε όλους γίνεται αυτή η αλλαγή σε άλλους περισσότερο και σε άλλους λιγότερο βέβαια!!!

Link to comment
Share on other sites

τον τελευταιο καιρο μου συμβαινει κατι πολυ περιεργο...

οταν καποιος τραυματιζεται, ή εγω και αιμορραγει μπορω να μυρισω το αιμα απο αποσταση...

και μερικες φορες μου ερχεται η μυρωδια του αιματος και μετα βλεπω οτι καποιος που βρισκεται κοντα μου, ειχε χτυπησει...

τι ειναι παλι αυτο? που μπορει να οφειλεται?

 

 

 

 

παντος αν σε εχει δαγκωσει βρικολακας ή λυκος , κολλησε με και μενα για να παω να βρω τον αγαπημενο μου Edward Cullen :cheerful:

Link to comment
Share on other sites

παντος αν σε εχει δαγκωσει βρικολακας ή λυκος , κολλησε με και μενα για να παω να βρω τον αγαπημενο μου Edward Cullen :cheerful:

 

 

χαχαχα οκ και άμα είναι πνιγμένος αυτήν την βδομάδα ο φίλος μας Filosofos3 πες το μου να σου κλείσω ένα ραντεβού με τον δράκουλα τον Καρπαθίων τον ξέρω από παλιά φίλος κολλητός :063laugh::063laugh:

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα... Ευχαριστω για τις απαντησεις σας παιδες...

Ναι και εγω αυτο νομιζω...οτι οξυνθηκαν οι αισθησεις μου...

Γιατι απο το πουθενα (παρολο την μπολικη μυωπια που με δερνει) αρχισα να βλεπω καλυτερα... :S

 

Υ.Γ: Δεν με δαγκωσε βρυκολακας ή λυκος... :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα albus προτειμω με τον edward :whistling:

 

 

ρε συ φιλοσοφε οταν δλδ οξυνοντε οι αισθησεις φευγει και η μυωπια?? παντος θα μπορουσες να κανεις εξετασεις να παρουμε και την αποψη της επιστημης.

 

Υ.Γ. Σε ζηλευωωωωωωωω, γιατι τελικα μπορει να εισαι τυχερος και να μεταμορφωνεσαι σε πλασμα της νυχτας

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα albus προτειμω με τον edward :whistling:

 

 

ρε συ φιλοσοφε οταν δλδ οξυνοντε οι αισθησεις φευγει και η μυωπια?? παντος θα μπορουσες να κανεις εξετασεις να παρουμε και την αποψη της επιστημης.

 

Υ.Γ. Σε ζηλευωωωωωωωω, γιατι τελικα μπορει να εισαι τυχερος και να μεταμορφωνεσαι σε πλασμα της νυχτας

 

 

με αυτα που διαβαζω θα μου ανεβει κι αλλο η μυωπια μου φαινεται...

Link to comment
Share on other sites

οχι βρε συ , αληθεια τωρα, αν ειναι ολα αυτα τοσο εντονα, ειτε ειναι θετικα ειτε αρνητικα , να κανεις εξετασεις.

 

 

οκ απλα σ λεω οτι εχω κανει εξετασεις και ειναι στην ιδια κατασταση...

απλα πριν καιρο εβλεπα πιο χαλια απο οτι βλεπω τωρα (δηλαδη καλυτερα)...

και σε συνδυασμο με το αλλο που ανεφερα στο πρωτο ποστ.......................................

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...