Jump to content

AN ΒΓΑΖΑΜΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΜΑΣΚΕΣ...


GIOULY
 Share

Recommended Posts

 

Και στην τελική δε πιστεύω ότι πέφτουν οι μάσκες έτσι, γιατί κάλλιστα κάποιος μπορεί να δώσει ψεύτικα στοιχεία. Και εκτός αυτού -προσωπικά πάντα- δε με ενδιαφέρει πόσο χρονών είναι κάποιος εδώ μέσα ή πώς τον λένε πραγματικά, αλλά με ενδιαφέρουν αυτά που γράφει και οι απόψεις που εκφράζει.

[/size][/font][/color]

 

 

Έστω αν δεν θέλει να δώσει το πραγματικό του όνομα ας δώσει κάποιο "φυσιολογικό" όνομα και όχι ψευδώνυμο ας γίνει το forum λίγο πιο ζεστό στο συγκεκριμένο θέμα

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lol!

Group therapy Ανώνυμων Εσωτεριστών!

Προσωπικά δεν θα πάρω...

Σε ένα forum εσωτερισμού και "μαγείας", το τελευταίο πράγμα που θέλουμε είναι να υπάρχουν κάπου πληροφορίες της πραγματικής μας ταυτότητας...(Για πολλούς και διαφόρους λόγους)...

Το να λέει ή να ζητά κάποιος πραγματικά στοιχεία σε ένα forum τέτοιου είδους, πραγματικά μου δείχνει ότι δεν έχει καμμία σχέση με την Τέχνη και τον Εσωτερισμό...

 

Τώρα, όποιος γουστάρει παρόλα αυτά να...ξεντύνεται...! υπάρχουν όπως είπε και η αγαπητή Sabrina, ένα σωρό forums και social networks!

Και δεν είναι κακό να έχεις σελίδα στο Facebook...

Γιατί δεν το δοκιμάζεις κι εσύ Giouli?

Να δείς που θα σ'αρέσει....

 

^_^

Link to comment
Share on other sites

Lol!

Group therapy Ανώνυμων Εσωτεριστών!

Προσωπικά δεν θα πάρω...

Σε ένα forum εσωτερισμού και "μαγείας", το τελευταίο πράγμα που θέλουμε είναι να υπάρχουν κάπου πληροφορίες της πραγματικής μας ταυτότητας...(Για πολλούς και διαφόρους λόγους)...

Το να λέει ή να ζητά κάποιος πραγματικά στοιχεία σε ένα forum τέτοιου είδους, πραγματικά μου δείχνει ότι δεν έχει καμμία σχέση με την Τέχνη και τον Εσωτερισμό...

 

Τώρα, όποιος γουστάρει παρόλα αυτά να...ξεντύνεται...! υπάρχουν όπως είπε και η αγαπητή Sabrina, ένα σωρό forums και social networks!

Και δεν είναι κακό να έχεις σελίδα στο Facebook...

Γιατί δεν το δοκιμάζεις κι εσύ Giouli?

Να δείς που θα σ'αρέσει....

 

^_^

 

 

Αγαπητή Morgainne δεν είπαμε σόνι και ντέ να δώσουμε τα πραγματικά μας ονόματα αλλά έστω και "ψεύτικα" αν θέλεις αλλά να υπάρχει μια οικιότητα μεταξύ μας!

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια μην τρελαινεστε!!Οποιος θέλει φράφει, sabrina αμα δεν συμφωνεις απλα μην βαζεις στοιχεια σου,ετσι και αλλιως οπως ειπαν και παραπανω

 

δεν βάζουμε επίθετα και διευθύνσεις :)

 

Λοιπον καλησπέρα και απο εμένα,με λένε Άγγελο και ειμαι 24.Είμαι απο θήβα και σπουδάζω στην γεωπονική Αθήνα.Στο πτυχιο ειμαι και ελπιζω να τελειωνω

 

γρήγορα..χαχα!! :P

 

Με την τέχνη ασχολουμαι εδω και 2 χρονια περιπου,τον πρωτο μονο θεωρητικα και τον τελευταιο και πρακτικα...ελπιζω να τα ειπα καλα :)

Edited by elvandar
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια μην τρελαινεστε!!Οποιος θέλει φράφει, sabrina αμα δεν συμφωνεις απλα μην βαζεις στοιχεια σου,ετσι και αλλιως οπως ειπαν και παραπανω

 

δεν βάζουμε επίθετα και διευθύνσεις :)

 

Λοιπον καλησπέρα και απο εμένα,με λένε Άγγελο και ειμαι 24.Είμαι απο θήβα και σπουδάζω στην γεωπονική Αθήνα.Στο πτυχιο ειμαι και ελπιζω να τελειωνω

 

γρήγορα..χαχα!! :P

 

Με την τέχνη ασχολουμαι εδω και 2 χρονια περιπου,τον πρωτο μονο θεωρητικα και τον τελευταιο και πρακτικα...ελπιζω να τα ειπα καλα :)

 

Μια χαρά γειά σου Άγγελε! :)

Link to comment
Share on other sites

Με λενε Γιωργο[και ειμαι καλα :P] ειμαι απο τα Τρικαλα.Με την τεχνη δεν ασχολουμαι πρακτικα απλα μου αρεσει οταν βρω χρονο να διαβαζω για να ηρεμω.Ξεκινησα να διαβαζω στα 15 μου απο κατι παλια βιβλια του πατερα μου[οτι δεν ειχε πεταξει η μανα μου :P] και σιγα σιγα αρχησα να παιρνω δικα μου :P

Edited by SoulGR
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Έχετε σκεφτεί να βγάζαμε όλοι για λιγο τις μάσκες και μέσα από τις γραμμές αυτού του forum να λέγαμε κάποια πράγματα για τον εαυτό μας και να γνωριζόμαστε καλύτερα?

 

 

Δλδ με λιγα λογια να φακελωθουμε απο μονοι μας, ε ?

Link to comment
Share on other sites

Δλδ με λιγα λογια να φακελωθουμε απο μονοι μας, ε ?

 

Εεεεε μην το βλέπεις έτσι εξάλου είπαμε αν δεν θέλουμε να πούμε τα πραγματικά μας ονόματα λέμε κάποιο ψεύτικο ίσα ίσα να σπάσει ο πάγος μεταξύ μας!

Edited by Albus
Link to comment
Share on other sites

θεωρώ ότι, αν και με ψευδώνυμα, είναι σαν να γνωριζόμαστε! θέλω να πω... όταν διαβάζεις επανειλημμένα τα ποστ κάποιων συγκεκριμένων ατόμων, είναι σαν να τους ξέρεις! εννοείται, βέβαια, πως δεν μπορείς να τους γνωρίζεις ακριβώς... ωστόσο φαίνονται πολλά στοιχεία του χαρακτήρα κάποιου, απ' τον τρόπο που γράφει! :D

Edited by dark_angel
Link to comment
Share on other sites

θεωρώ ότι, αν και με ψευδώνυμα, είναι σαν να γνωριζόμαστε! θέλω να πω... όταν διαβάζεις επανειλημμένα τα ποστ κάποιων συγκεκριμένων ατόμων, είναι σαν να τους ξέρεις! εννοείται, βέβαια, πως δεν μπορείς να τους γνωρίζεις ακριβώς... ωστόσο φαίνονται πολλά στοιχεία του χαρακτήρα κάποιου, απ' τον τρόπο που γράφει! :D

 

 

χμμμμ... για μενα τι καταλαβαινεις λοιπον ???

Link to comment
Share on other sites

όπως προαναφέρθηκε ο σκοπός του ποστ είναι να έρθουμε πιο κοντά και να γνωριστούμε,όχι να γίνουμε κολλητάρια.Ιντριγκάρει σίγουρα το να πλάθεις εικόνες με το μυαλό για το πως είναι ακριβώς ο χρήστης βάσει των πόστ του ,και το φόρουμ έχει αν όχι επιστημονικό χαρακτήρα σίγουρα πληροφοριακό,αλλα δεν είναι ανάγκη να πλανάται πάντα ένα πέπλο μυστηρίου πάνω απο τους χρήστες.

Ας μην είμαστε απλά ένα εικονίδιο στον υπολογιστή και ας αποκτήσουμε ανθρώπινη υπόσταση(τι είπα πάλι το άτομο)

Εκτός αυτού είναι καθαρά προεραιτικό!

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τον Dark_angel. Γνωρίζεις κάποιον μέσα από τα γραπτά του και είναι και αυτό ένα κομμάτι της τέχνης της αντίληψης.

Πραγματικά δεν θα ήθελα να αποκαλύψω τα πραγματικά μου στοιχεία γιατί είναι λίγο επικίνδυνο, αλλά και εάν είναι να τα μάθει κάποιος, θα τα μάθει.

 

Παρ' όλα αυτά, μπορώ να σας πω τα προσωπικά στοιχεία των υπολοίπων!! :sweat:

Link to comment
Share on other sites

:ninja:

Επέστρεψες με... κατινίστικες διαθέσεις??? :P

 

Welcome back!!

Ίσως να έχω χάσει την παλιά καλή κατίνα αλλά θα προσπαθήσω.

 

Καλώς σας βρήκα!

Link to comment
Share on other sites

χμμμμ... για μενα τι καταλαβαινεις λοιπον ???

 

ομολογώ ότι μέχρι τώρα δεν είχα και πολύ χρόνο για να διαβάσω αρκετά από τα ποστ των υπολοίπων μελών.. έχω διαβάσει αρκετά (ώστε να έχω μία "εικόνα" για κείνους) απ' τα πιο παλιά μέλη. να υπογραμμίσω πάλι ότι απλά μπορείς να συμπεράνεις κάποια πράγματα για το χαρακτήρα τους, κι όχι να τους μάθεις στον απόλυτο βαθμό - όπως θα μπορούσες αν τους ήξερες προσωπικά! :4_1_7v[1]:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...