Jump to content

AN ΒΓΑΖΑΜΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΜΑΣΚΕΣ...


GIOULY
 Share

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Εδώ είναι τώρα που ταιριάζει το....

''Με λένε Δανάη και είμαι 19 ετών. Ασχολούμαι με το πιάνο, την ανόργανη γυμναστική και την μόδα. Μιλάω αγγλικά, γαλλικά και νορβηγικά. Σπουδάζω διοίκηση επιχειρήσεων και μάρκετινκ, πληροφορική και προγραμματισμό και τέλος, πυρηνική αστροφυσική και εφαρμογή αυτής στα βιομοριακά μαθηματικά. Το όνειρό μου όμως είναι να ασχοληθώ επαγγελματικά με το modelling και να γίνω η Miss Playmate 2010. Αγαπάω πολύ όλα τα ζώα και κυρίως τα τριαντάφυλλα. Τρελαίνομαι για κοσμικά πάρτυ, ακριβά αυτοκίνητα, κοσμήματα και πολυτέλειες κάθε είδους. Επιθυμώ να υπάρχει Ειρήνη σε όλο τον κόσμο και τον υπόκοσμο, ώστε να μην πεινάνε τα παιδάκια στον τρίτωνα κόσμο. Ευχαριστώ πολύ που θα με ψηφίσετε! Το τηλέφωνό μου είναι ********** και οι διαστάσεις μου......''

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Έχετε σκεφτεί να βγάζαμε όλοι για λιγο τις μάσκες και μέσα από τις γραμμές αυτού του forum να λέγαμε κάποια πράγματα για τον εαυτό μας και να γνωριζόμαστε καλύτερα?

 

 

Το ονομα μου ειναι ''το κοριτσι του Edward Cullen''.μου αρεσει πολυ o Eddie Vedder και τα τριανταφυλλα. Λατρευω την φωνη του hetfield και την ποιηση του William Blake , του οποιου αγαπημενο μου ποιημα ειναι το Auguries of Innocence . πΙΟ συνηθισμενες μου εκφρασεις ειναι : δεν με απασχολει, ΜΑ ΤΙΣ 1000 ΕΝΩΜΕΝΕς ΤΡΑΠΕΖΕΣ ! και a.c.a.b. . Τα ενδιαφεροντα μου ειναι τοτε το ενα ποτε το αλλο, αναλογα με την διαθεση μου. Αγαπημενα βιβλια ο μικρος πριγκηπας και το τοτεμ του λυκου. Θελω οι R.A.T.M. να επανενωθουν και ολα τα μελη της Χ.Α. να παρουν παραδειγμα απο τον αργηγο τους (heil) και να τον ακολουθησουν στην τελευταια του πραξη.Αγαπημενες ταινιες into the wild,spirited away amelie. Λατρευω τον ηχο της ηλεκτρ. κιθαρας και για αυτο θελω να μαθω πιανο.

 

Αυτα.

 

 

Υ.Γ.(1) μαρεσουν οι λυκοι

 

Υ.Γ. (2) στοχοι: Χαγη

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είναι τώρα που ταιριάζει το....

''Με λένε Δανάη και είμαι 19 ετών. Ασχολούμαι με το πιάνο, την ανόργανη γυμναστική και την μόδα. Μιλάω αγγλικά, γαλλικά και νορβηγικά. Σπουδάζω διοίκηση επιχειρήσεων και μάρκετινκ, πληροφορική και προγραμματισμό και τέλος, πυρηνική αστροφυσική και εφαρμογή αυτής στα βιομοριακά μαθηματικά. Το όνειρό μου όμως είναι να ασχοληθώ επαγγελματικά με το modelling και να γίνω η Miss Playmate 2010. Αγαπάω πολύ όλα τα ζώα και κυρίως τα τριαντάφυλλα. Τρελαίνομαι για κοσμικά πάρτυ, ακριβά αυτοκίνητα, κοσμήματα και πολυτέλειες κάθε είδους. Επιθυμώ να υπάρχει Ειρήνη σε όλο τον κόσμο και τον υπόκοσμο, ώστε να μην πεινάνε τα παιδάκια στον τρίτωνα κόσμο. Ευχαριστώ πολύ που θα με ψηφίσετε! Το τηλέφωνό μου είναι ********** και οι διαστάσεις μου......''

 

 

Ε, δεν τρώγεσαι με τίποτα!!!Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!

Link to comment
Share on other sites

+1 sabrina. Προσωπικα ειχα μια συζητηση με ενα παιδι ποθ μολις φετος πηγε Γ Λυκειου. Απιστευτο πνευμα και τροπος σκεψης. Δεν παιζει ρολο ηλικια αλλα ποσο εχεις δουλεπσει τις ιδεες και τον εαυτο σου. Και οι μεγαλυτεροι απλα γεννηθηκαν νωριτερα συνεπως απλα εχουν ενα χρονικο προβαδισμα που ομως εξαλειφεται ευκολα.

Link to comment
Share on other sites

Αααα βλέπω σε κανέναν σας δεν...σας ξέφυγε να πείτε την πραγματική ηλικία σας...! :whistling::no:

 

Ωραία ιδέα η..."αλληλογνωριμία" -αλλά "ειλικρίνεια συν να μετράμε τα λόγια μας!"

Link to comment
Share on other sites

Με λένε Παναγιώτα, είμαι 22 ετών και αυτή την περίοδο εργάζομαι ως receptionist σε ξενοδοχείο. Μένω στην Αθήνα. Δυστυχώς η σχέση μου με τη μαγεία είναι όπως του βαφτισιμιού μου με το σχολείο. Κακή. Ελπίζω κάποια μέρα να μπορέσω να ξεπεράσω τους φόβους μου και να φτάσω σε ένα καλύτερο επίπεδο γνώσης και εμπειρίας. Προς το παρών απλά διαβάζω..

Link to comment
Share on other sites

Με λένε Βασίλη και είμαι στον όγκο.

 

(Επέστρεψα μετά απο πολύ καιρό και βλέπω οτι έχει πέσει πολλη σμπαρίλα... αντε βρείτε κανένα θέμα να τσακωθούμε λίγο να σπάσει η μονοτονία.)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δε νιώθω ότι έχω να βγάλω κάποια μάσκα. Είμαι αυτή που φαίνομαι. :ninja: χεχε

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δε νιώθω ότι έχω να βγάλω κάποια μάσκα. Είμαι αυτή που φαίνομαι. :ninja: χεχε

 

Δανάη με κάνεις να γελάω και θα μου σπάσει η μάσκα. Άσε που χρειάστηκε να βγάλω τα αγγουράκια από τα μάτια για να διαβάσω το ποστ σου. Με συγχίζεις και χαλάει η επιδερμίδα μου! Τσάμπα τα 800? που έδωσα στην αισθητικό μου!

 

Βρε παιδιά...δεν διαφωνώ, καλή η ιδέα να ''βγάλουμε τις μάσκες'', αλλά για τον λόγο αυτό δεν γίνονται οι συναντήσεις; Εκεί όντως ''πέφτουν'' οι μάσκες και βλέπεις τί ψάρια πιάνει ο άλλος και τι κουμάσι είναι. Κατανοώ με ποιά λογική ξεκίνησε η συζήτηση, αλλά καλύτερα να ενημερώσουμε τα νεότερα μέλη, ότι ο θεσμός γνωριμίας μεταξύ μας είναι οι συναντήσεις και όχι η επίδοση σε ρίψεις μάσκας στα 300 μέτρα.

Άντε να μαζευτούμε καλύτερα, να αναθερμάνουμε τις σχέσεις (των παλιών) και να γνωριστούμε με τους καινούριους, παρά να μιλάμε λες και είμαστε στις πίσω σελίδες αθλητικής εφημερίδας.

 

''Αβάπτιστα! Εκρηκτική εσωτερίστρια σε καλεί στον χώρο της για αστρικά ταξίδια στον έβδομο ουρανό. Μαζί με την έμπειρη φίλη της σε θέματα εξορκισμού, υπόσχεται να εξωθήσει κάθε σου υποσυνείδητο δαίμονα με μεθόδους αχαλίνωτου διαλογισμού. Στείλε Π.Μ τώρα! Χρέωση ανά λέξη 1,5?''

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...