Jump to content

AN ΒΓΑΖΑΜΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΜΑΣΚΕΣ...


GIOULY
 Share

Recommended Posts

Χαίρομαι που αυτό θα είναι το πρώτο post μου εδώ, λοιπόν...

Συνηθίζουν να με φωνάζουν Πέννυ αλλά σε δημόσιες υπηρεσίες, σε λογαριασμούς και λοιπά χρησιμοποιώ το όνομα Ελπινίκη αφού έτσι με βάπτισαν...

Είμαι 26 χρονων έχω τελειώσει Συμβουλευτική Ψυχολογία και ασχολούμαι με την ανθοθεραπεία τα τελευταία δυο χρόνια. Σκυλιά, γατιά, παιδιά δεν έχω, τουλάχιστον ακόμη, και αυτή τη περίοδο αναζητώ δούλεια...(τι προτότυπο για τη χώρα μας!)

Μου αρέσει η ενασχόληση με το υπερ-φυσικό, διαβάζω βιβλία, ψάχνω φορουμς, κάνω πειράματα, αναζητώ μελέτες κοκ. Το τελευταίο διάστημα γνώρισα άτομα που με τη σειρά τους με ενημέρωσαν για τη Χαοτική Μαγεία , και λέω ενημέρωσαν γιατί τα υπόλοιπα θα τα ανακαλύψω μόνη μου (ελπίζω...ίσως...κάποια στιγμή...). Αυτός είναι και ο λόγος που ανακάλυψα το εν λόγω φόρουμ και χαίρομαι για αυτό. Η ποιότητα των άρθρων που βρήκα εδώ μέσα σπάνια τη συναντώ σε ελληνικά blogs or sites, ελπίζω να με βοήθησει με τη σειρά του να μάθω λίγα απο αυτά που αρχίζω να ψάχνω. Άλλωστε οι κριτικές διάφορων ατόμων για τη κοινότητα αυτή, ενισχύουν τη σκέψη μου.

Αυτά τα ολίγα απο εμένα!:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Αυτός είναι και ο λόγος που ανακάλυψα το εν λόγω φόρουμ και χαίρομαι για αυτό. Η ποιότητα των άρθρων που βρήκα εδώ μέσα σπάνια τη συναντώ σε ελληνικά blogs or sites, ελπίζω να με βοήθησει με τη σειρά του να μάθω λίγα απο αυτά που αρχίζω να ψάχνω. Άλλωστε οι κριτικές διάφορων ατόμων για τη κοινότητα αυτή, ενισχύουν τη σκέψη μου.

 

Σε ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια! Πραγματικά όλοι όσοι έχουν εργαστεί εδώ μέσα τα χρειάζονται ώστε να βλέπουν πως δε πηγαίνει χαμένος ο κόπος τους! Εκ μέρους όλων αυτών σε ευχαριστούμε, όπως ευχαριστούμε σαν συντονιστές και φυσικά σαν άνθρωποι και όλα τα παιδιά που έχουν "δουλέψει" για να κάνουν αυτό το χώρο καλύτερο! :)

Link to comment
Share on other sites

Ich bin die fesche Lola,

der Liebling der Saison!

Ich hab'ein Pianola zu Haus' in mein' Salon.

Und will mich wer begleiten da unten aus dem Saal,

dem hau'ich in die Seiten und tret' ihm aufs Pedal! he

ha ha ha ha ha ha ha ha ha haha ha ha

 

ha ha προφανώς με λένε Χρήστο.... είμαι 20 χρονών... μένω στην Αθήνα και σπουδάζω διοίκηση επιχειρήσεων στο οικονομικό πανεπιστήμιο Αθηνών (ασοεε), ασχολούμαι με την Τέχνη από τα 13-14 μου περίπου που αγόρασα το πρώτο μου βιβλίο, ένα μαύρο βιβλιαράκι... με τίτλο "το βιβλίο με τα ξόρκια"!!

Μου αρέσει η μουσική, ο χορός, η ζωγραφική... και γενικά όλες οι τέχνες και οι τρόποι έκφρασης

μμμμμμ......αυτά...

ΑΑ! ξέχασα είμαι και κριαράκι.... πολύ αντιπροσωπευτικό...χαχα

Edited by christos123
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Με λενε Γιωτα ειμαι 18 χρονων και σπουδαζω στο Οικονομικο Πανεπιστημιο Αθηνων στο τμημα Marketing και Επικοινωνιας. Συγχρονως με τη σχολη ασχολουμαι με το χειροποιητο κοσμημα( η τουλαχιστον προσπαθω blush.gif). Εγινα μελος στο forum γιατι καθως εψαχνα καποιες πληροφοριες βρηκα πολυ ενδιαφεροντα θεματα. Σε αντιθεση με αρκετους απο εδω δεν ασχολουμαι πρακτικα με την τεχνη, παρολ'αυτα μου αρεσει να διαβαζω βιβλια με τετοια θεματολογια. Τελος, πιστευω στις Νεραιδες και ακουω metal και rock. Ε...αυτα!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας .. Με λενε Μαριο & λεω οτι ειμαι 29 χρονων .. Ασχολουμαι με τον λαθος τροπος σε ολα τα επειπεδα, τομεις για να γνωρισω τα λαθη των προηγουμενων .. & να συνεχισω .

Δεν εχω γνωρισει την μαγεια απο διαβασμα, ουτε απο λογια . Την κατερριψα (ξεφυγα δλδ απο την δινη) καταλαθος οταν ημουν μικρος μεσα στην φαντασια & με στιγματισε τοσο πολυ που ειναι το παιχνιδι μου ακομη μετα απο τοσα χρονια .. γιατι μου εδειξε απο που ερχομουνα ! Τι επιπτωσεις θα ειχε αραγε σε ενα μικρο παιδι αν εβλεπε εναν γαλαξια(εκει εξω) να τον ελκει προς τα κατω & να ξερει τον τροπο να δημιουργησει, την συνεχεια που ειναι προ το πυλων ?

Αν δεν το παρω σαν παιχνιδι, ενα χερι να με κραταει παρακαλω ..

Πρωσοπικη ζωη δεν εχω, ποτε δεν με ενοιαξε ουτως ή αλλως & ειμαι τελειομανης μεχρις αηδιας, αλλιως δεν αγγιζω τιποτα ...

Μου αρεσει να ειμαι μονος μου, για να βρω την στιγμη να ξαναφυγω εκει εξω , οπου & τρεχω συνεχως !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...