Jump to content

Γραψτε το ρητο σας!


Recommended Posts

Το μυστηριο βρισκεται στο ΦΩΣ και ΟΧΙ στο ΣΚΟΤΟΣ,

εκει ειναι ολα φανερα ενω στο φως κρυβεις το ειναι σου.

 

Προσπαθω να βγαζω κανα 2 τον μηνα για να σπαω τη μονοτονια της μοναχικης μου σκεψης.

Edited by Sucore
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το μεγάλο πρόβλημα του κόσμου είναι ότι οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι έξυπνοι είναι γεμάτοι αμφοιβολίες!!!

Επηρεάζει επίσης αρνητικά την κοινωνία μας το ότι τα μεγάλα πνεύματα πάντα αντιμετωπίζουν βίαιες αντιδράσεις από υποδεέστερα μυαλά!!!

Link to comment
Share on other sites

Διαλεξα να ζησω σε ενα ψεμα γιατι ηταν το μονο που μου εδιξε την πραγματικη αληθεια του κοσμου.

Διαλεξα να φυγω απο εκει γιατι η αληθεια του ηταν πολυ μεγαλυτερη απο οτι μπορουσα να αντεξω σωματικα...

Διαλεξα να ζησω απο εδω και περα σε ενα ψεμα που ο μονος του κριτης θα ειμαι εγω, και οι υπολοιποι ως υποκρινομενοι εξ εμου.

 

 

Κατι για τους Εβραιους: Χαιρω πολυ! και εγω ειμαι ο Διαλεχτος του Θεου μου....

Link to comment
Share on other sites

Παντού υπάρχει μια ισορροπία. Γι αυτό μην είσαι υπερβολικά καλός, για να μην είσαι και υπερβολικά κακός. Παν μέτρον άριστον. [ Yin Yang (Tai Chi Tu) ]

Link to comment
Share on other sites

:lol:

Σωστόόό!

 

 

Εγώ πάντως έχω πολυ ισχυρές πεποιθήσεις ότι έχω αμφιβολίες :)

Link to comment
Share on other sites

"...Οι απόψεις είναι σαν τις κ***τρυπίδες: ο καθένας έχει από μια..."

 

CLINT EASTWOOD (dirty Harry)

 

 

:8_3_37[1]:

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο φυλαχτό είναι το φως. Δεν υπάρχει σκιά για να κρυφτεί το κακό..

Edited by Janor
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Βλέπε υπογραφή.

 

Μετάφραση: Η ευθύνη πέφτει σε αυτόν που κάνει την εκλογή. Ο θεός είναι ανεύθυνος(αναίτιος δλδ)

 

 

Είναι η πιο σωστη απάντηση σε κάποιον που καταρίεται τα θεία για το κακό που του τυχε, η γενικά την κακιά που υπάρχει στον κόσμο

Link to comment
Share on other sites

Στων τρελων το πανυγυρι υποκρινω και δεν υποκρινομαι πια, αν εισαι τρελος και εσυ και νοεις τα λεγομενα μου ελα να σε βγαλω απο εκει...

Link to comment
Share on other sites

Αρμεγε και κούρευε χ :censored: ε και δεμάτιαζε (το λεγε η προγιαγια μου) :019blush:

Link to comment
Share on other sites

H υπογραφη μου ειναι το ρητο μου: Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝΕΙ!

Γιατι?

Μα γιατι αν δεν κρυβεις τιποτα, λες παντα αυτα που σκεφτεσαι και που νοιωθεις, πιστευεις οτι λες και δειχνεις ποιος εισαι δεν εχεις κανενα κινδυνο να διατρεξεις απο την αποκαλυψη δεδομενων η γεγονοτων που θελεις να μην γινουν γνωστα! :smilewink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...