Jump to content

Epeigoooon!!


epop
 Share

Recommended Posts

δεν θα σου δοσω και αναφορα αμα κανω ορθογραφικα λαθη το πιασες?

δεν παραπονεθηκε η ιδια γτ περιμενε μια απαντηση αμα παραπονιοταν το ποιο λογικο θα ηταν αν μην απαντησετε``με την δικια της λογικη.``

τα greklish δεν προσβαλουν... εσυ εχει κομπλεχ

και θα μιλας σωστα σε ατομα που το αξιζουν... μεχρι τωρα μονο με σενα ειχα προβλημα.

 

 

 

σρυ π δεν εχω λεξικο στο μοζιλα

 

astaroth θα σε παρακαλούσα να σεβαστείς τον χώρο που σε φιλοξενεί.

Είσαι πολύ λίγο χρόνο εδώ μέσα για να ξεκινάς προσωπικές επιθέσεις και ιδιαίτερα με τους συντονιστές. Θα πρέπει να ξέρεις ότι οι συντονιστές έχουν την υποστήριξή μας και μας βρίσκουν σύμφωνους στις αποφάσεις τους. Όπως επίσης θα πρέπει να ξέρεις ότι ποτέ μέχρι τώρα δεν υπήρξαν βάσιμα παράπονα για την ομάδα συντονισμού.

Συγκρατήσου, λογικέψου και συνέχισε την πορεία σου στο φόρουμ ήρεμα και ωραία.

Από την άλλη, αν έχεις προσωπικά προβλήματα, να τα λύσεις με προσωπικά μηνύματα (ΠΜ). Δεν μας απασχολούν τα προσωπικά προβλήματα μεταξύ δύο ατόμων, δεν είμαστε reality.

Αν θες να τραβήξεις την προσοχή μας, μην το κάνεις με τρόπο που σε προσβάλει σαν προσωπικότητα. Δεν θα κερδίσεις τίποτα.

 

Νομίζω ότι η φίλη μας η epop έλαβε την απάντησή της και η απορία της λύθηκε. Θα πρότεινα ταπεινά, αν κριθεί σωστό, το θέμα να κλειδωθεί και να δωθεί μία ευκαιρία επανορθώσεως στον αγαπητό astaroth.

 

Υ.Γ Εμένα προσωπικά με ενοχλούν αφάνταστα τα γκρίκλις και ακόμα περισσότερο τα αδικαιολόγητα ορθογραφικά λάθη. Αναφέρθηκε ήδη από τον συντονισμό, δεν υπάρχει λόγος να παραπονεθεί κάθε μέλος ξεχωριστά. Δεν κάνουμε δημοψήφισμα, υπάρχει άλλωστε στους κανονισμούς που όλοι αποδεχόμαστε πριν εγγραφούμε.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την άποψη φίλτατε Αρχάγγελε ότι ο χρόνος που βρίσκεται ένα μέλος εδώ δεν παίζει ή δεν θα έπρεπε να παίζει ρόλο στην συμπεριφορά των συντονιστών απέναντί του ή των υπολοίπων μελών. Άρα τι σημαίνει είσαι λίγο χρόνο εδώ για να ξεκινάς προσωπικές επιθέσεις?

 

Σχετικά με την απαγόρευση των γκρικλις υφίσταται στους κανόνες, για τα ορθογραφικά δεν παρατήρησα κάτι.

Προσωπικά δεν με ενοχλούν ούτε τα γκρικλις ούτε τα ορθογραφικά και θεωρώ εν μέρει δικαιολογημένη την αντίδραση του astaroth άρα διαχωρίζω την θέση μου, είμαι από αυτούς που δεν θα παραπονεθούν.

:)

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε επικοινωνείτε με το περιβάλλον? ελληναρες...

το κοριτσι ζητησε την βοήθειά κ εσείς λετε οτι δεν απαντατε επιδει ειναι γρεεκλιση?

 

πητε δεν ξερω οχι τισ μλκιεσ π λετε....

 

ΕΛΕΟΣ ΠΟΙΑ

 

έχετε ξεφύγει εντελώς...

 

Ασταρόθ ξαναδιάβασα τα ποστ από την αρχή για να δω πως δηιουργείται το ηλεκτρισμένο κλίμα στα ποστ.

Και διαπίστωσα ότι μέχρι το παραπάνω σου μήνυμα η συζήτηση ήταν κανονική και η κοπελιά δεν εξέφρασε κάποιο παράπονο αλλά και άλλα μέλη εκτός της Σαμπρίνας απαντήσαν.

 

Το κλίμα ηλεκτρίστηκε από τον χαρακτηρισμό σου "ελληνάρες"...

Ελπίζω να καταλαβαίνεις ότι οι χαρακτηρισμοί προσβάλλουν τους άλλους και δεν είναι σωστό.

Οπότε μάλλον η ζυγαριά κλίνει υπέρ των συντονιστών και κατά εσού.

 

Αυτά στα λέω εντελώς φιλικά για να δεις κάποια πράματα και να μην τα επαναλάβεις και ξαναέχουμε τα ίδια.

Link to comment
Share on other sites

Ασταρόθ ξαναδιάβασα τα ποστ από την αρχή για να δω πως δηιουργείται το ηλεκτρισμένο κλίμα στα ποστ.

Και διαπίστωσα ότι μέχρι το παραπάνω σου μήνυμα η συζήτηση ήταν κανονική και η κοπελιά δεν εξέφρασε κάποιο παράπονο αλλά και άλλα μέλη εκτός της Σαμπρίνας απαντήσαν.

 

Το κλίμα ηλεκτρίστηκε από τον χαρακτηρισμό σου "ελληνάρες"...

Ελπίζω να καταλαβαίνεις ότι οι χαρακτηρισμοί προσβάλλουν τους άλλους και δεν είναι σωστό.

Οπότε μάλλον η ζυγαριά κλίνει υπέρ των συντονιστών και κατά εσού.

 

Αυτά στα λέω εντελώς φιλικά για να δεις κάποια πράματα και να μην τα επαναλάβεις και ξαναέχουμε τα ίδια.

 

 

 

 

αμα διαβασεις ομως ενα ενα τα ποστ θα καταλάβεις γιατι αντεδρασα κ τι ενοω``κ οχι δνε την ξερω την κοπελα ... θα αντιδρουσα για οποιονδηποτε...``

τεσπα το θεμα έληξε

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...