Jump to content

paranoral activity


shadow3363
 Share

Recommended Posts

OFF TOPIC

Γενικα πιστευω πως αυτο ΔΕΝ ισχύει, αν πιστεύεις ομως κατανοείς την επίδραση, αλλιώς δεν της δίνεις σημασία ή την καταλογίζεις σε κάτι άλλο..

 

Συμφωνώ, αλλά αυτό πάλι θέμα πίστης είναι.

Αν με χτυπήσει κάτι από πίσω και δεν το δω, θα προσπαθήσω να δώσω εξήγηση.

Αν πιστεύω στους Ινδιάνους, θα πω ότι ήταν Ινδιάνος. Αν πιστεύω στους Ρωμαίους, θα πω ότι ήταν Ρωμαίος. Θα πω ότι ήταν μάγεια, δαίμονας, ελέφαντας, ό,τι πιστεύω εγώ ότι ήταν.

Στην πραγματικότητα μάλλον αυτοκίνητο με χτύπησε, αλλά δεν πίστευα ότι σε τέτοιες ερημιές περνάνε αυτοκίνητα.

Ρε μήπως ήταν καμμία χελώνα που έπεσε από τον ουρανό;

Link to comment
Share on other sites

χεχεχε

Κι αν δε πιστευεις στις ιπταμενες χελωνες πως το εξηγεις;

Poltergeist, κρυμένοι ινδιάνοι που τους τελείωσαν τα βέλη ή κατι πιο πολύπλοκο (για τον ανθρωπο) αλλα ταυτόχρονα πιο απλό για τη Φύση;

Link to comment
Share on other sites

Με έχουν ψήσει να το δω πάντως. Πολύ χεσμεντέν ταινία είπαν, και να έχω άτομο να κοιμηθώ μετά :P Οψόμεθα!!!! Πάσχα έρχεται, χρόνο θα έχω, θα είμαι κοντά στη μανούλα μου να χωθώ κάτω από τα σκεπάσματά της :P :P :P :pinch:

Link to comment
Share on other sites

Με έχουν ψήσει να το δω πάντως. Πολύ χεσμεντέν ταινία είπαν, και να έχω άτομο να κοιμηθώ μετά :P Οψόμεθα!!!! Πάσχα έρχεται, χρόνο θα έχω, θα είμαι κοντά στη μανούλα μου να χωθώ κάτω από τα σκεπάσματά της :P :P :P :pinch:

 

Μπα, δεν ισχύει. Μπορεί να χάσεις ακόμα και την εμπιστοσύνη που έχεις για το άτομο και άμα σηκώνεται ή κουνιέται να ξυπνάς. :P

Δες την και θα με θυμηθείς...

Link to comment
Share on other sites

Εμείς καθίσαμε παρέα να το δούμε,και ο φίλος μου που το είχε ξαναδεί είπε οτι είχε δεί άλλο τέλος.Εν ολίγοις είχε 2 εναλλακτικά τέλη.Επειδή μας είπε το τέλος που είδε,θεώρησα το δικό μας τέλος πιο ωραίο και τέλος...Εσεις ποιο αποτελειωτικό τέλος είδατε εν τέλει?

Link to comment
Share on other sites

Εμείς καθίσαμε παρέα να το δούμε,και ο φίλος μου που το είχε ξαναδεί είπε οτι είχε δεί άλλο τέλος.Εν ολίγοις είχε 2 εναλλακτικά τέλη.Επειδή μας είπε το τέλος που είδε,θεώρησα το δικό μας τέλος πιο ωραίο και τέλος...Εσεις ποιο αποτελειωτικό τέλος είδατε εν τέλει?

 

Καλύτερα να μην το πούμε, γιατί θα χαλάσουμε την έκπληξη στην Sabrina και σε όποιον άλλο δεν το έχει δει, αλλά θέλει να το δει.

Πάντως με έβαλες σε σκέψεις τώρα... Δύο διαφορετικές εκδοχές; Μας δουλεύουν; :P

Θα το συζητήσουμε μετά από καιρό, να δώσουμε χρόνο σε όσους δεν το έχουν δει.

Link to comment
Share on other sites

Εμείς καθίσαμε παρέα να το δούμε,και ο φίλος μου που το είχε ξαναδεί είπε οτι είχε δεί άλλο τέλος.Εν ολίγοις είχε 2 εναλλακτικά τέλη.Επειδή μας είπε το τέλος που είδε,θεώρησα το δικό μας τέλος πιο ωραίο και τέλος...Εσεις ποιο αποτελειωτικό τέλος είδατε εν τέλει?

 

Ά έτσι πείτε μου!!! Γιατί στην δουλειά τσακωνόμασταν ποιος θυμάται το τέλος. Αρχάγγελε το θέμα είναι ότι αυτή πίστευε.Λέει ότι είναι αληθινή Ιστορία σαν το blair witch project ένα πράγμα(κάπου κάπως κάποτε) τώρα όσο αφορά την κοπέλα και αν μετέφερε αυτή την φωτογραφία. Στην ταινία το κάνει σαφές ότι αγνοούσε την ύπαρξη της φωτογραφίας. και δεν είχε καταφέρει να την καταλάβει. Τουλάχιστον μέχρι τι στιγμή που όλοι ξέρουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ά έτσι πείτε μου!!! Γιατί στην δουλειά τσακωνόμασταν ποιος θυμάται το τέλος. Αρχάγγελε το θέμα είναι ότι αυτή πίστευε.Λέει ότι είναι αληθινή Ιστορία σαν το blair witch project ένα πράγμα(κάπου κάπως κάποτε) τώρα όσο αφορά την κοπέλα και αν μετέφερε αυτή την φωτογραφία. Στην ταινία το κάνει σαφές ότι αγνοούσε την ύπαρξη της φωτογραφίας. και δεν είχε καταφέρει να την καταλάβει. Τουλάχιστον μέχρι τι στιγμή που όλοι ξέρουμε.

 

 

Είναι σαφές επίσης, ότι δεν ήξερε ότι τα βράδια σηκωνόταν και έκοβε βόλτες, όπως και ότι έκανε ό,τι έκανε στον άντρα της (μην πούμε και το τέλος. Θα μπορούσε να την μετέφερε χωρίς να το ξέρει/ να το συνειδητοποίησε. Λεπτομέρειες βέβαια, νομίζω δεν έχει και τόσο νόημα να το συζητάμε.

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχας εμενα η ταινια δεν μου αρεσε... Zak (χωρις παρεξηγηση ελπιζω....) Αν ο στην αρχη η ταινια σε εβαζε στο θεμα της ταινιας τοτε για μενα το θεμα της μαλλον θα ηταν ο υπνος γιατι παραλιγο να κοιμηθω...

 

Οσο για το τρομαχτικη που ανεφερε η Σαμπρινα εμενα δεν μου φανηκε καθολου τρομαχτικη... Ισα ισα... ψιλο βαρετη μου φανηκε... Πληροφοριακα αναγερω την ειδα σε κηνιματογραφο μονος μου... Γιατι ισως καποιοι να πουν οτι εκανα πλακα και δεν ασχολιομουν με την ταινια...

 

Θα συμφωνισω με τον Zak στο οτι ολο το ενδιαφερον της ταινιας ηταν στα τελευταια 20 λεπτα ολο το υπολοιπο ηταν περριτο σαν ο σκηνοθετης να γυριζε πλανα και στα τελευταια 20 λεπτα να θυμηθηκε οτι πρεπει να προχωρισει και λιγο την ταινια γιατι πρεπει να τελειωσει...

 

Και τελος να αναφερω οτι ναι η ταινια εχει 2 τελη...

 

Αυτα και απο μενα... ^_^

Link to comment
Share on other sites

Είναι σαφές επίσης, ότι δεν ήξερε ότι τα βράδια σηκωνόταν και έκοβε βόλτες, όπως και ότι έκανε ό,τι έκανε στον άντρα της (μην πούμε και το τέλος. Θα μπορούσε να την μετέφερε χωρίς να το ξέρει/ να το συνειδητοποίησε. Λεπτομέρειες βέβαια, νομίζω δεν έχει και τόσο νόημα να το συζητάμε.

 

Σαφώς μιλάμε για μία μορφή δαιμονισμού.παρόλα αυτά δεν μπορείς να ξεχάσεις τις ανακρίβειες και τις παραλήψεις του έργου. Ο Prince συμφώνησε μαζί μου ότι σαν ταινία είναι αδιάφορη.

Α και κανένας admin δεν αλλάζει το όνομα του post???? Του δίνω εγώ άδεια ο δημιουργός του post. Ένα m θέλει να προστεθεί μπας και καταλάβει και ο κόσμος για τι είναι.

Edited by shadow3363
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

την ειδα και γω.οχι μονο αδιαφορη αλλα εντελως βαρετη ηταν και λιγο πολυ αναμενομενη.εγω διαβασα οτι εχει βγει με 3 διαφορετικα τελη οποτε εξ'ορισμου η ευχαριστεια για τα πλανα στην αρχη ειναι απλα και μονο ενα ωραιο εφε

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...