Jump to content

Η ΚΑΤΑΡΑ!!!!!


tigerrrr
 Share

Recommended Posts

:lmao: :004cheerleader: Αποψε στις 12.35 θα παω στο 'THE GRUDGE'(η καταρα)!!!! :wow: Λενε οτι ειναι το πιο τρομακτικο θριλερ ολων των εποχων!!! :ghost: Μολις γυρισω θα σας γραψω εντυπωσεις!!! :gleam: Και μια αλλη προταση...Να δειτε το 'JU-ON' να τα παιξετε!Εγω ειχα μαζευτει κουβαρι απο την τρομαρα. :cold:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδί, τρόμαξες με το Ju-on? (Και όχι, δεν το λέω παίζοντάς το ο αυτός που δεν τρομάζει γιατί είναι πολύ άντρας). Πολύ καλή ταινία, αλλά άλλα είχε να δώσει (όπως και άλλα πήρα) και όχι τρόμο. Ξαναδέστην με άλλο μάτι και θα καταλάβεις τι εννοώ.

 

Αλήθεια, τι σε τρόμαξε; :wacko::blink:

Link to comment
Share on other sites

:shocked: δεν σε τρομαξε??? :shocked: Εγω κατατρομαξα εκει στο τελος καπου που κατεβαινε η νεκρη τις σκαλες με τα χερια και εκανε ξερεις,εκεινο τον ηχο 'αααααα....' Αλλη μια στιγμη που τρομαξα ηταν οταν κοιμοταν η κινεζα και ανοιξε τα ματια και ειδε απο πανω της να σκυβουν το παιδακι και η γυναικα! :001almostcry: Γενικα χ....κα πανω μου ολη την διαρκεια!Αλλα μ αρεσει!Να δω και αποψε 'την καταρα' μαζευτω παλι...!μουαχαχαχα! :gleam:
Link to comment
Share on other sites

Μολις γυρισα απο το σινεμα παιδια. :wacko: Το ειδα τελικα!Το μονο που εχω να πω ειναι οτι 'οποιος το δει και πει οτι δεν τα εκανε πανω του ειναι μεγαααααλος ψευτης'!!!!Ρε!!! :shocked: Τι ηταν αυτο?Ακομη δεν μπορω να το συνειδητοποιησω!!! :001almostcry: Δεν νομιζω να μπορεσω να κοιμηθω παντως... :sleep: :o Οποιος εχει τα κοτσια να παει να το δει!!!! Μ!!! :gleam: :zipped:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Παιδία συγνώμη που θα το πω αλλά η κατάρα ήταν η πιο ηλίθια ταινία που έχω δει στην ζωή μου. Ασχέτως ότι ήταν αντιγραφή από το έργο «σήμα κίνδυνου» θεωρώ ότι δεν είναι τρομακτικό αλλά έχει να κάνει με τη ψυχολογία του καθενός ?

Υπάρχουν πάντως καλύτερα έργα μην κολλάτε σε αυτά..

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Eμενα δεν μου αρεσε καθολου... και στην καταρα και στο the ring απο καποια στιγμη και μετα γελουσα κιολας... γενικα με τα γιαπωνεζικα θριρελ δεν τα παω και πολυ καλα! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πολυ ΚΡΑ ΚΡΑ επεσε ξαφνικα!!!

ενταξει οχι και τοσο χαλια!!!!

για το ειδος της μια χαρα και παραπανω ηταν!!!να πω την αληθεια με σκιασε λιγο... :whistling:

 

οχι και χαλια ομως ρε παιδια, κοψτε κατι...ειπαμε μπορει σε μερικα χρονια να γινει STARιλα αλλα τωρα κααατι ελεγε...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...