Jump to content

Sonisphere Festival


johnny
 Share

Recommended Posts

Βγήκαν και οι τιμές των εισητηρίων:

Η αρχική τιμή των εισιτηρίων γενικής εισόδου είναι 85?

Μετά την εξάντλησή τους η τιμή των εισιτηρίων γενικής εισόδου θα διαμορφωθεί στα 95?

Η τιμή των εισιτηρίων της διακεκριμένης θέσης είναι 150?

ΈΛΕΟΣ...Εδώ ένα Wave Gottic Treffen που κανονίζω τόσο καιρό να πάω κοστίζει 8ο ευρώ για όλες τις ημέρες,για 200 μπάντες,και για να κατασκηνώσεις.

Κλέφτες,Αλήτες...Clostridium Botulinum στα φαγητά των διοργανωτών εύχομαι.

Link to comment
Share on other sites

Johnnaki, θα πας; Θέλω κι εγώ!

 

 

Πραγματικά, αυτή τη φορά ξεπέρασαν τα όρια. Θα το σκεφτώ πάρα πολύ να δώσω 85?. Έτσι κι αλλιώς, όλα τα συγκροτήματα (εκτός από slayer) τα έχω ξαναδεί... :(

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ τι μας λες;;;;; Wacken και πάλι Wacken!!!!! Θα περάσουμε και καλύτερα...

Link to comment
Share on other sites

Τα συγκροτηματα ειναι metallica,slayer,megadeth και anthrax καθως και 3 αλλα πιο μικρης εμβελειας οπως οι: bullet for my vallentine,stonesour και mastodon!

 

οι τιμες ξεκινανε απο 85 ευρω και θα θα διεξαχθει στο terra vibe!!

 

οι πληροφοριες ειναι εγκυρες απο κονε μεσα εκει :P

Link to comment
Share on other sites

Γιατί καλέ ξεπέρασαν τα όρια; Στους ACDC που ήταν ένα μόνο το βασικό συγκρότημα έκανε 90 ευρώ -αν θυμάμαι. Τώρα είναι 7 τα συγκροτήματα με την ίδια τιμή. Για την Ελλάδα μια χαρά βρίσκω τις τιμές..

Link to comment
Share on other sites

Το εισητήριο για ac/dc ξεκινούσε από τα 60 ευρώ για την αρένα.

Επίσης, την ίδια ακριβώς τιμή είχαν και οι black sabbath μαζί με άλλα 3 καταξιωμένα συγκροτήματα που ήρθαν στο rockwave festival το 2005.

 

Το ίδιο line up με ακόμα περισσότερα συγκροτήματα (όπως heaven and hell) εμφανίζεται και στην Τσεχία στις 19 Ιουλίου, με τα πρώτα (limited) εισητήρια να ξεκινούν από 68 ευρώ και τα κανονικά από τα 75 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά που 'χεις και το κονέ σου και μάθαμε ότι οι mastodon είναι μικρής εμβέλειας συγκρότημα. :P

 

 

 

 

εεε οσο να'ναι johny anthrax και slayer δεν ειναι :P

Link to comment
Share on other sites

Κάποτε παραπονιόμασταν που δεν ερχόταν κανένα συγκρότημα στην Ελλάδα! Τώρα παραπονιόμαστε για τις τιμές. Ε, τέλος πάντων, δεν είμαστε και καμιά τεράστια χώρα!!!! Ας πληρώσουμε και κάτι παραπάνω! Αλλιώς μπορούμε να τρέχουμε σε άλλες χώρες...ναι, μαζί με τα αεροπορικά... και τη διαμονή ενδεχομένως... Για εμένα είναι καλές τιμές. Δε θα με πείραζε αν ήταν μικρότερες, αλλά θα με πείραζε να μην ήταν καθόλου!

Link to comment
Share on other sites

Το εισητήριο για ac/dc ξεκινούσε από τα 60 ευρώ για την αρένα.

 

Μπορεί να ξεκινούσε από 60 ευρώ, αλλά όσοι δεν είχαν την πολυτέλεια να τα αγοράσουν αμέσως κατέληξαν να το πάρουν με 90 ευρώ. Εγώ τόσο το είχα αγοράσει και δεν τα κλαίω καθόλου τα χρήματα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...