Jump to content

Gay


Zak
 Share

Recommended Posts

Συμφωνώ με το υπέροχο κείμενο του kirgashin. Μερικοί απ' τους καλύτερους φίλους/ες μου είναι gays. Τα καλύτερα παιδιά. Όχι ότι όλοι είναι έτσι ή αλλιώς, να μην τα ισοπεδώνουμε τα πράγματα. Αλλά και πάλι, δε βρίσκω νόημα σε τέτοια συζήτηση. Το ξέρω ότι θα μπορούσε να έρθει κι ο γιος μου μια μέρα και να μου κάνει την ανακοίνωση. Και έχω -προκαταβολικά- συμφιλιωθεί με την ιδέα και την έχω αποδεχτεί. Αυτή την περίπτωση να σκέφτεστε για να μετρήσετε τις αντοχές σας... Τα υπόλοιπα είναι φλυαρίες.

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως, συμβαίνει!! Ναι, ναι... μη γουρλώνεις! Η ομοφυλοφιλία είναι γεγονός και στα υπόλοιπα πλάσματα της φύσης! (Παρεπιπτόντως, έτυχε να υπάρξω μάρτυρας ομοφυλοφιλικής τάσης μεταξύ 2 αρσενικών σκύλων! Έμεινα κι εγώ μ΄ ανοιχτό το στόμα, μέχρι που το έψαξα και βρήκα ότι πράγματι συμβαίνει)

 

ααααααααααααααααααααααααααα :shocked: !!!!!!!Μηπως ειναι ωρα να απελπιστω??? :001almostcry:

 

 

...Όπως...?  :)

 

Με το να κραταμε τις ισορροπιες οπως εδω π.χ με τους ομοφυλοφιλους.Μα επιτελους πιστευετε οτι ειναι Φυσικο???Αν ηταν ετσι,δεν θα ειχαν μητρα μονο οι γυναικες,αλλα και οι αντρες!Η φυση εχει δημιουργηθει με τοση σοφια που οταν καθεσαι να σκεφτεις πως το ενα συμπληρωνει το αλλο παθαινεις πλακα!Ειναι απιστευτο!Και τωρα θα μου πειτε οτι ειναι οκ η ομοφυλοφιλια?ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!ΣΕ ΤΙ ΚΟΣΜΟ ΘΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ????? :headb:

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με το υπέροχο κείμενο του kirgashin. Μερικοί απ' τους καλύτερους φίλους/ες μου είναι gays. Τα καλύτερα παιδιά. Όχι ότι όλοι είναι έτσι ή αλλιώς, να μην τα ισοπεδώνουμε τα πράγματα. Αλλά και πάλι, δε βρίσκω νόημα σε τέτοια συζήτηση. Το ξέρω ότι θα μπορούσε να έρθει κι ο γιος μου μια μέρα και να μου κάνει την ανακοίνωση. Και έχω -προκαταβολικά- συμφιλιωθεί με την ιδέα και την έχω αποδεχτεί. Αυτή την περίπτωση να σκέφτεστε για να μετρήσετε τις αντοχές σας... Τα υπόλοιπα είναι φλυαρίες.

3831[/snapback]

 

 

ναι οντως οι περισσοτεροι ειναι πολυ ενταξει παιδια. ^_^ Παντως χαρα στο κουραγιο σου! :shocked: Εγω αν το παθω αυτο,θα αυτοκτονησω! :shocked::018bleh:

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ! ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!

 

ΤΙ ΚΑΚΟ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΙΚΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΖΕΙ ΜΑΖΙ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΑΝΤΡΑ ΓΙΑ ΕΡΩΤΙΚΗ ΠΑΡΕΑ....ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟΙ/ΕΣ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΝΤΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΝ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΚΑΙ ΝΑΜΗΝ ΤΑ ΤΙΝΑΞΟΥΝ ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ? ...ΠΟΛΛΟΙ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ.......

 

ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΙΓΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΝ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΩΣ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΟΙ....(ΖΗΛΕΙΑ ΜΗΠΩΣ?)

 

ΤΕΛΟΣ Η ΠΡΟΦΑΣΗ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΟΚΑΤΕΙΛΗΜΕΝΟΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΒΑΣΙΜΗ ΚΑΙ (ΣΥΓΓΝΩΜΗ) ΒΛΑΚΩΔΗΣ....ΑΝ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΕΤΣΙ Η ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΗ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΓΕΙΑ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ ΚΡΥΜΜΕΝΗ ΜΙΑ ΠΕΝΤΑΛΦΑ,ΜΙΑ ΤΡΑΠΟΥΛΑ Η ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ....ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΗ ΜΑΣ ΠΕΡΙ ΜΑΓΕΙΑΣ???? ΤΗΝ ΕΦΑΓΕ Η ΓΑΤΑ Η.....ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ ΠΡΟΚΑΤΕΙΛΗΜΕΝΟΙ (ΝΟΜΙΖΩ?).....

 

ΝΕΦΕΛΗ ....ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ..... :headb: :headb:

 

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΥΝΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ..... :headb: :headb:

Link to comment
Share on other sites

TIGERRR ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΔΡΟΜΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ....(ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ)

 

....ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΠΕΡΙΤΥΛΙΓΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΣΤΙΑΖΕΣΑΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ? Η ΨΥΧΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΥΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ....ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΛΟΥΜΑΣΤΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΩΝ ΣΥΝΤΡΟΦΩΝ ΜΑΣ....Η ΨΥΧΗ ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΑΝΑΛΟΓΑ....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΝ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 100% ΘΗΛΥΚΟ Η ΑΡΣΕΝΙΚΟ.... Η ΑΝΑΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥΠΛΟΚΗ....

ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ ΣΑΝ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΕΙΤ Η ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ ΣΑΝ ΑΓΟΡΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΛΚΕΤΑΙ ΑΠΟ ΑΓΟΡΙΑ.....ΕΠΙΣΗΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΡΡΕΝΩΠΟΤΑΤΟΙ ΑΝΤΡΕΣ Η ΘΥΛΗΚΟΤΑΤΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΟΙ....ΓΙΑΥΤΟ TIGERRR ΠΡΟΣΕΞΕ ΜΗΝ ΤΑ ΛΟΥΣΤΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ....ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΛΟΥΖΕΣΑΙ......

 

:evilbl: :evilbl: :evilbl: :evilbl:

Link to comment
Share on other sites

βρε καλο μου,Δεν εχω προβλημα με τους ομοφυλοφιλους!ισα ισα!αλλα δεν μπορω να δεχτω οτι ειναι φυσικο!Ειναι μια αποδεχτη σεξουαλικη προτιμηση :wub: !και απο μενα!Δεν ειναι αρρωστημενο!Και αν ειναι φυσικο πεστε μου τωρα να το βουλωσω αυτη την στιγμη σε τι συμπληρωνει την Φυση η ομοφιλοφιλια. ^_^ ακομα και στην Τεχνη δεν εχουμε τον θεο και τον θεο,αλλα Την Θεα και Τον Θεο! :worthy: δικαιολογηστε μου σας παρακαλω :( κατα ποσο η ομοφυλιφιλια εχει να κανει με την Φυση και σε τι την συμπληρωνει και θα αλλαξω μυαλο αυτη την στιγμη :( (δεν μπορω να το δεχτω χωρις να με 'κολλησετε' στον τοιχο.ειμαι ξερο κεφαλι τι να κανω!) :angel: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δεν έχω διαβάσει ακόμα είναι το εξής: Πόση διαφορά έχει μια γυναίκα από έναν άντρα; Πόση άραγε ένας ομοφυλόφιλος από τον άλλον;

 

Ξεχνάμε το βασικότερο όλων... Είμαστε όλοι άνθρωποι, και σαν άνθρωποι πρέπει να σεβόμαστε τις προτιμήσεις του άλλου σε κάθε τομαία, ΚΑΙ τις σεξουαλικές. Όπως υπάρχουν ετεροφυλόφιλοι που προσβάλουν με τον τρόπο τους το άλλο φύλο όταν το φλερτάρουν, ή με την άξεστη στάση τους το κοινονικό περίγυρό τους, ομοίως υπάρχουν και ομοφυλόφιλα άτομα που κάνουν το ίδιο πράγμα. Αλλά υπόψην, υπάρχουν ΚΑΙ ετεροφυλόφιλα ΚΑΙ ομοφυλόφιλα άτομα και είναι σωστοί απέναντι στον εαυτό τους και στους άλλους. Κακώς θεωρούμε χειρότερο το ένα από το άλλο λόγω κοινονικής προκατάλιψης.

 

Εν ολίγης; Μέτρον άριστον και Πάν μέτρων άνθρωπος. :smilewink:

 

ΥΓ. Είμαι μια πανέμορφη λεσβία παγηδευμένη σε αυτό το "απαίσιο" σώμα... :018bleh:

Link to comment
Share on other sites

Θελω και εγω να δεχτω οτι ειναι προιον της Φυσης αλλα δεν με καλυπτει καποιος... :unsure: (χωρις παρεξηγηση ε!!!) :( ΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΦ! που εισαι??????? :( Ποσο οι ομοφυλοφιλοι εχουν σχεση με την Φυση και πως? :(

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία πράγματα ειπώθηκαν, όμορφα, άγια, αγγελικά πλασμένα. Αλλά αυτή η υπόγεια σκέψη που έχει επικρατήσει για τους ομοφυλοφίλους ότι αντιπροσωπεύουν κάτι το φυσιολογικό είναι για μένα λάθος κι επικίνδυνη.

Κανένας δεν είπε να φερόμαστε άσχημα ούτε να τους αποκλείουμε από την κοινωνία και τα σχετικά. Αλλά το gayλίκι (για να το πω ευγενικά) έχει γίνει μόδα.

 

Δεν καταλαβαίνω το ότι οι ομοφυλοφίλοι είναι τα καλύτερα παιδιά. Δηλαδή το "είδος" έχει τους εκλεκτούς και οι σκάρτοι είναι μόνο ανάμεσα στους ετεροφυλόφιλους; Δεν καταλαβαίνω αυτό το επίκτητο άνοιγμα του μυαλού απέναντι στους ομοφυλόφιλους. Δεν το καταλαβαίνω, αλλά το βρίσκω λογικό. Όταν από παντού βομβαρδιζόμαστε από πρότυπα χαριτωμένων αυτό θα μας φαίνεται ως φυσιολογικό.

 

Ακόμα και η λέξη gay είναι δημιούργημα που επινοήθηκε για να περάσει το μη φυσιολογικό ως φυσιολογικό. Ναι, στα ζώα υπάρχει η ομοφυλοφιλία, αλλά υπό ειδικές συνθήκες που δεν ταιριάζουν σε αυτό το thread να εξηγήσω. Τα ζώα κάνουν κι άλλα πολλά. Από πότε θεωρούνται πρότυπα για κάθε ανθρώπινη συμπεριφορά;

 

Sorry, αλλά όσο βλέπω χαριτωμένα αγοράκια να χαριεντίζονται στην TV, στο cinema ή στο δρόμο ή τα ακούω στο ραδιόφωνο μου 'ρχεται εμετός. Όσο βλέπω άντρες να κουνιούνται και να λυγιούνται κι αυτό από κάποιους πάει να περάσει ως φυσιολογικό ή χαριτωμένο εγώ θα εξανίσταμαι και θα βρίζω.

 

Αν εμένα έρθει ο γιος μου και μου πει ότι είναι ομοφυλόφιλος θα μου έρθουν 2-3 εγκεφαλικά. Όποιος δε σοκάρεται με το να βλέπει δύο άντρες να φιλιούνται...ξέρω γώ; Δεν ξέρω τι να πω...

 

Και κάτι ακόμα: Η ιατρική (όχι το Nitro και οι λοιπές φυλλάδες) μέχρι πρότινος (λέω "πρότινος" γιατί τελευταία δεν παρακολουθώ) μας έλεγε ότι η ομοφυλοφιλία είναι μέσα στο γονίδιο σε πολύ μικρά ποσοστά ανθρώπων. Όμως είναι δυνατό κάποιος να το γυρίσει ή να παίζει και στα δύο ταμπλό αν μπει στο παιχνίδι.

 

ΥΓ. Μακριά από εμένα οι απόψεις των παπαδαριών περί ασθένειας κλπ. Μακριά και οι κάθε είδους αφορισμοί των ομοφυλόφυλων.

Link to comment
Share on other sites

Θελω και εγω να δεχτω οτι ειναι προιον της Φυσης αλλα δεν με καλυπτει καποιος...

 

Καλό μου τιγρρράκι, όπως είπα δεν θα έπρεπε να μας απασχολεί το αν είναι "προϊόν" της Φύσης ή όχι. Είτε είναι βιολογική, είτε ανθρώπινη, παραμένει επιλογή. Και σαν άνθρωποι πρέπει να σεβόμαστε τις επιλογές και την διαφορετικότητα των ανθρώπων σε κάθε τομαία. :smilewink:

Link to comment
Share on other sites

Καλό μου τιγρρράκι, όπως είπα δεν θα έπρεπε να μας απασχολεί το αν είναι "προϊόν" της Φύσης ή όχι. Είτε είναι βιολογική, είτε ανθρώπινη, παραμένει επιλογή. Και σαν άνθρωποι πρέπει να σεβόμαστε τις επιλογές και την διαφορετικότητα των ανθρώπων σε κάθε τομαία.  :smilewink:

3844[/snapback]

 

Εμενα με απασχολει αν ειναι προιον της Φυσης γιατι οι γκει προσπαθουν να μας περασουν οτι οι επιλογες τους ειναι ακρως φυσιολογικες :blink: .Σεβομαστε τις επιλογες των αλλων :worthy: αρκει να μην μας βλαπτουν.Αλλα αυτο που λεω εγω ειναι οτι δεν ειναι φυσιολογικο!Ασχετα αν ειναι επιλογη η οτιδηποτε whatever.. Κι αν ειναι φυσιολογικο,θελω εδω και τωρα να μου το αποδειξει καποιος και εγω θα το δεχτω.Αλλα να μου το αποδειξετε! ^_^ :zipped:

Link to comment
Share on other sites

Αλλά το gayλίκι (για να το πω ευγενικά) έχει γίνει μόδα.
Αυτό είναι όντως γεγονός, και αποτελεί διστυχώς έναν εύκολο τρόπο για δημοσιότητα...

 

Δεν καταλαβαίνω το ότι οι ομοφυλοφίλοι είναι τα καλύτερα παιδιά. Δηλαδή το "είδος" έχει τους εκλεκτούς και οι σκάρτοι είναι μόνο ανάμεσα στους ετεροφυλόφιλους; Δεν καταλαβαίνω αυτό το επίκτητο άνοιγμα του μυαλού απέναντι στους ομοφυλόφιλους. Δεν το καταλαβαίνω, αλλά το βρίσκω λογικό. Όταν από παντού βομβαρδιζόμαστε από πρότυπα χαριτωμένων αυτό θα μας φαίνεται ως φυσιολογικό.

 

Όπως προείπα, αυτό είναι η λάθος αντίληψη. Όπως υπάρχουν "σκάρτοι" και μη ετεροφιλόφυλοι, έτσι υπάρχουν "σκάρτοι" και μη ομοφιλόφυλοι. Απλά μας "χτυπάει" περισσότερο στο πρώτο διότι πολύ απλά δεν είμαστε συνηθισμένοι. Από εκεί και πέρα ο βομβαρδισμός των ΜΜΕ είναι κατεμέ τουλάχιστον "άθλιος". Και είναι σε πολλά θέματα, όχι μόνο σε αυτό... :blink:

 

Ακόμα και η λέξη gay είναι δημιούργημα που επινοήθηκε για να περάσει το μη φυσιολογικό ως φυσιολογικό. Ναι, στα ζώα υπάρχει η ομοφυλοφιλία, αλλά υπό ειδικές συνθήκες που δεν ταιριάζουν σε αυτό το thread να εξηγήσω. Τα ζώα κάνουν κι άλλα πολλά. Από πότε θεωρούνται πρότυπα για κάθε ανθρώπινη συμπεριφορά;

 

Από πότε; Χμμμ... Ίσως από τότε που οι φυσιολατρικές αντιλήψεις επέστρεψαν "βαρβάτες" κατά ένα μέρος στην ζωή πολλών... Απλά τίνει να υπάρχει υπερβολή σε πολλές περιπτώσεις.

 

Sorry, αλλά όσο βλέπω χαριτωμένα αγοράκια να χαριεντίζονται στην TV, στο cinema ή στο δρόμο ή τα ακούω στο ραδιόφωνο μου 'ρχεται εμετός. Όσο βλέπω άντρες να κουνιούνται και να λυγιούνται κι αυτό από κάποιους πάει να περάσει ως φυσιολογικό ή χαριτωμένο εγώ θα εξανίσταμαι και θα βρίζω.

 

Ε, εδώ και γω θα βρίσω... Και αν θες να το πιστέψεις και ένας γνωστός μου ομοφυλόφιλος θα βρίσει και χειρότερα από μένα... Είναι, όπως είπαμε, από τις πολύ "σκάρτες" περιπτώσεις...

Link to comment
Share on other sites

ΟΙ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ.....ΟΠΟΙΟΣ ΤΟΥΣ ΘΕΩΡΕΙ ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ,ΤΟΤΕ ΥΣΤΕΡΕΙ ΑΠΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ.

 

ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΜΕ ΤΙΣ ΤΡΕΛΕΣ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ,ΤΙΣ ΑΔΕΡΦΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΕΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΓΙΝΕΙ....ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΤΕΡΟΦΙΛΟΦΙΛΟΣ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ , ΟΙ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΟΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΞΑΛΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΩΘΟΥΝΤΑΙ ΛΑΘΟΣ ΠΡΟΤΥΠΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΥΠΟΨΙΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΕΙΡΜΟΥΣ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΚΡΑΓΜΕΝΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΟΒΑΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΤΣΟΥΒΑΛΙ. ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΤΑ ΧΛΩΡΑ ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΞΕΡΑ.....

 

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΛΥΣ ΑΞΙΟΠΡΕΠΗΣ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΧΤΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ....ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΜΟΝΟΜΕΝΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ...ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ.....ΚΑΙ ΥΠΕΡΑΝΩ ΚΑΘΕ ΥΠΟΨΙΑΣ.....

 

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΜΟΥΝ ΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΟΣ....ΘΑ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΟΥΣΕ ΠΟΛΥ ΟΤΙ Η ΖΩΗ ΤΟΥ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΤΡΕΙΤ.

 

ΟΣΟΙ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΦΥΛΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΤΟΥΝ ΤΗΝ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥΣ.....ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ,ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΞΙΟΣΕΒΑΣΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ....

 

ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΟΜΑΔΑ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΚΑΚΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ....ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΕ ΕΝΑ ΤΣΟΥΒΑΛΙ.

 

ΤΙΓΡΑΚΙ ΜΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΘΕΙ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΙΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ ΟΝΤΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΣ/Η ΘΕΑ ΔΕΧΤΗΚΕ ΝΑ ΚΑΤΟΙΚΗΣΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ.ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΑΠΟΔΕΧΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΘΕΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΞΕΦΡΑΖΕ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΦΗΝΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΝΤΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ????? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ......

 

ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΟΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ, ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΚΛΑΙΜΕ, ΠΟΝΑΜΕ,ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ, ΑΠΛΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΟΝΟΠΑΤΙ....ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΟΥ Η ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΓΗ.....ΑΣ ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΣ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ.................................

Link to comment
Share on other sites

Παντως εμενα παιδια δε με ενοχλουν, ισα ισα πολλα τετοια ατομα που εχω γνωρισει ειναι γαματα ατομακια και υπεροχοι στην παρεα, τωρα οσον αφορα τις γυναικες gay και το τι κανουν στο κρεβατι τους, ε, μακαρι να ειμασταν εκει (ε αγορια?) :whistling:

Link to comment
Share on other sites

ΤΙΓΡΑΚΙ ΜΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΘΕΙ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΙΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ ΟΝΤΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΣ/Η ΘΕΑ ΔΕΧΤΗΚΕ ΝΑ ΚΑΤΟΙΚΗΣΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ.ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΑΠΟΔΕΧΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΘΕΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΞΕΦΡΑΖΕ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΦΗΝΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΝΤΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ?????  ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ......

 

Μα δεν γεννηθηκε κανεις ετσι :blink: μετα επελεξε τον δρομο του.Αρα δεν ξερουμε αν οι Θεοι το αποδεχονται.Ειδατε κανεναν να γεννηθηκε με τα 2 ειδων γεννητικα οργανα :blink: ?Γι αυτο λεω εγω οτι δεν ειναι προιον της Φυσης.... και τα εχω κανει μπαχαλο στο μυαλο μου... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...