Jump to content

Gay


Zak
 Share

Recommended Posts

...οι προλαλήσαντες φίλοι, kirgashin καί Αλκιβιάδης μέ εκάλυψαν...

 

Αυτό πού θάθελα νά συμπληρώσω, γιά όσους διαβάζουν τίς σελίδες αυτού τού βιβλίου είναι ότι, είναι ώρα νά εγκαταλείψουμε τούς όποιας μορφής διαχωρισμούς. Είναι ώρα νά βρούμε τά σημεία επαφής καί όχι αποστασιοποίησης, από τόν κάθε συνάνθρωπο, συνταξιδιώτη. Ισως έτσι, συντροφικά, νά διαβούμε ευκολότερα τά μονοπάτια πού οδηγουν πρός τόν προσωπικό μας στόχο. Αυτόν πού θά μάς εξασφαλίσει, μέ τόν τρόπο πού εμείς τήν εννοούμε, τήν προσδοκώμενη ...ΕΥΤΥΧΙΑ!

 

ΥΓ: μέ τήν ευκαιρία, φίλε kirgashin, σέ καλωσορίζω κοντά μας, ευχομαι η παρουσία σου νά είναι καρποφόρα καί νά βρείς ότι επιθυμείς στήν μικρή μας κοινότητα.

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΦΙΛΕ ΣΕΙΡΙΕ....ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ!

 

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟΨΕΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΕΠΕΛΕΞΕ........

 

ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΥΠΕΡΟΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοώ την ακριβή σημασία της λέξης 'σοκάρουν', αλλά δεν θα ήθελα να φιλιούνται και δύο άντρες δίπλα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΕ ΧΑΛΑΝΕ ΟΤΑΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ...... :headb: ΜΑ ΚΑΛΑ ....ΤΙ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ? :headb: :headb: :headb: :headb:

 

:015annoyed: ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΚΟΙΤΑΤΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΙΝΗ ΦΥΣΗ ΜΙΑΣ ΠΡΑΞΕΩΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ!!!! :headb:

 

ΧΑΛΙΕΣΑΙ ΑΝ ΔΕΙΣ ΑΤΟΜΑ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΦΥΛΟΥ ΝΑ ΦΙΛΙΟΥΝΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ (ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΡΑΞΗ ΑΓΑΠΗΣ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΛΑΕΙ Η ΦΤΩΧΕΙΑ , Η ΜΙΖΕΡΙΑ, Η ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟ....ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΛΑΕΙ ΠΟΥ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΕΙΝΑΕΙ.....

 

ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΧΑΝΙΩΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΣΤΡΙΨΕ ΔΕΞΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΦΤΩΧΟΓΕΙΤΟΝΙΕΣ ΑΥΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΣ ΣΕ ΤΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΖΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΣΕ ΤΙ ΣΠΙΤΙΑ...ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΘΕΑΜΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ...

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΛΙΕΣΑΙ ΑΝ ΔΕΙΣ ΑΤΟΜΑ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΦΥΛΟΥ ΝΑ ΦΙΛΙΟΥΝΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ (ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΡΑΞΗ ΑΓΑΠΗΣ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΛΑΕΙ Η ΦΤΩΧΕΙΑ , Η ΜΙΖΕΡΙΑ, Η ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟ....ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΛΑΕΙ ΠΟΥ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΕΙΝΑΕΙ.....

 

εγω προσωπικα το εχω δηλωσει -_- οτι τα παραπανω με απασχολουν και οχι μονο.Προσπαθω και να κανω κατι σαν ανθρωπος οσο μπορω σχετικα με αυτο αδιαφορωντας για το ποσο νοιαζει τους αλλους.Αλλα οσο απελευθερωμενοι κι αν ειμαστε,να κραταμε και καποια ορια.Μην το ξεφτιλιζουμε τελειως το θεμα...απ το κακο στο χειροτερο παμε και μην πει κανεις 'οχι'. :nono:

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτο λεω εγω οτι δεν ειναι προιον της Φυσης...

 

Τι πάει να πει "δεν είναι της Φύσης" ? Τότε τίνος είναι?? :blink:

 

(προσοχή στην παγίδα που κρύβει η απάντηση "είναι του ανθρώπου"!)

 

Τιγράκι, η Φύση έφτοιαξε το αρσενικό και το θηλυκό για λόγους αναπαραγωγής (παρόλο που υπάρχουν είδη πλασμένα ερμαφρόδιτα). Στην διαδικασία όμως αναπαραγώγης εμφύσησε και την απόλαυση, άρρηκτα συνδεδεμένη (κι αν μου εξηγήσει κάποιος πως γίνεται ν΄ αναπαραχθούμε χωρίς απόλαυση, θα του πω μπράβο! :wacko: )

Άρα, φτάνουμε στο ότι το σεξ δεν είναι μόνο για αναπαραγωγή (το ξέρατε ότι ένας ενήλικας πίθηκος αυνανίζεται πάνω από 15 φορές την ημέρα;;; :shocked: έτσι του όρισε η Φύση και σαφώς ο αυνανισμός δεν ισούται με αναπαραγωγή!!).

Αφού λοιπόν το σεξ εξ' φυσικού ορισμού είναι και απόλαυση, αμέσως καταρρίπτεται το ότι πλαστήκαμε αρσενικό και θηλυκό μονάχα για λόγους αναπαραγωγής!

Κι έτσι καταλήγουμε στο ότι μπορούμε να κάνουμε σεξ και μόνο για απόλαυση... και μιας και δεν τίθεται απαραιτήτως θέμα αναπαραγωγής, προφανέστατα η Φύση δεν μας περιορίζει στο να κάνουμε σεξ μόνο με το αντίθετο φύλο... (αν ήταν έτσι, δεν θα υπήρχε ούτε το θέμα του αυνανισμού)

 

Τιγράκι, απορίες? :cheerful:

Link to comment
Share on other sites

Τιγράκι, απορίες?  :cheerful:

 

:lol: τωρα μαλιστα!Αυτο χρειαζομουν.Γεια σου ρε Νεφελη τσιφτισσα :lol::clapping: Guys...!!!Η Τιγρη αλλαζει αποψη για τους ομοφυλοφιλους ΤΩΡΑΑΑΑ!!(ιστορικη στιγμη....) :gleam: :004birthday:

Link to comment
Share on other sites

:headb: :headb: :headb:

 

den pistevo oti ta diavasa ola afta!!!

yparxoun akoma nea atoma pou na pisdtevoun oti einai arostia h omofilofilia!?!

kai den mporo na katalavw giati einai sixameno na filiountai 2 antres enw otan filiountai 2 gynaikes einai h megalyterh fantasiwsh twn antrwn...

 

mipws thimatai kaneis apo thn arxaiotita to desimo tou daskalou me ton mathiti?

eide kaneis ton M.Ale3andro?kai na ypatheso oti sokaristike stis erotikes skines....h sxoliase arnitika....

hellooooo?!??!

panta ypirxan gays!!!mhn to vlepete san antras me antra,gynaika me gynaika,alla san 2 an8ropoi pou exoun koina,elkyontai metaksi tous,agapoun,zoun....

opos akrivos stis "kanonikes" h na to po pio sosta "koinwnika apodektes sxeseis"

apistefto!!!!

yparxoun an8rwpoi dipla sou ,pou kanoun ta xeirotera,viazoun paidia,xtypoun an8rwpous,klevoun,skotonoun kai den tous krineis kai krineis tous gay!?!

kai sthn teliki,ti se niazei ti kanei o kathe enas sto krevati tou?!?!esy mipos eisai semnh?h kinky?

 

 

signomi gia to yfos mou kai ta greeklish alla mou anevike to aima sto kefali molis ta diavasa!!! :headb:

 

apistefto!

Link to comment
Share on other sites

:censored:

Breath in...breath out!

ok!Νομίζω πως μπήκα στο forum τι κατάλληλη στιγμή!όπως και η φίλη sdoup έτσι και γω κόντεψα να πάθω εγκεφαλικό μόλις διάβασα όλα αυτά τα μηνύματα...Και έρχομαι να ρωτήσω...

ΕΊΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΊ??

Είμαι ένας άνθρωπος που ποτε δεν έκρυψε την ομοφυλοφιλία του,τουναντίον μάλιστα

την υπερασπίστηκε σθεναρότατα σε όλο του το backround(οικογενειακό και φιλικό) και που

ποτε δεν είχε καμια απόλυτος σκασίλα αυτό να περάσει σαν κάτι το "φυσιολογικό" η σαν normal

 

Το αν η κυρα κατίνα σοκάρεται κάθε που με βλέπει να φιλάω τον γκόμενο κάτω από το σπίτι μου

είναι πρόβλημα της!Δεν χαμουρευω περισσότερο τον εκάστοτε γκόμενο μου απότι ο γείτονας την

γκόμενα του και μαλιστα μέρα μεσημέρι...Γιατί ενοχλείται τότε??

 

Γιατί δηλαδή θα πρέπει να θεωρείται δεδομένο ότι κάποιος είναι str8?γιατί πρέπει να είναι

αυτονόητο ότι γαμάω γυναίκες?γιατί πρέπει να θεωρείται αυτονόητο ότι είμαι χριστιανός?

Γιατί να με νοιάζει στο κάτω κάτω αν με βλέπεστε και σοκάρεστε?να μην σόκαρεστε!Σκέφτηκε κανεις ότι μπορεί να σοκάρει και μένα με το να φιλάει τι γκόμενα του στο δρόμο?

όπα,όπα,όπα...κάτι διάβασα για φυσιολογικό!

Ποιος από σας που κρίνετε κάτι τόσο "ανώμαλο" όπως η ομοφυλοφιλία δεν τον έχουν αποκαλέσει

"φρικιό" οι κατά καιρούς άσχετοι κοντόφθαλμοι άνθρωποι που αγνοούν την ύπαρξη του ενός

κόσμου μέσα στον άλλο???Μιλάνε άνθρωποι που γράφουνε με κεριά στην αέρα σφραγίδες?που μιλάμε στα πνεύματα?Που πιστεύουν στην μαγεία εν έτι 2005???

ρε παιδιά....τι βλακείες είναι αυτές??Got my point?

E λοιπόν δεν είμαστε ούτε ανώμαλοι ούτε φρικιά ούτε τίποτε άλλο....είμαστε τόσο διαφορετικοί

που δεν μπορούμε να μπούμε σε καλούπι ούτε να φορέσουμε ένα ταμπελάκι...(αυτό πάει τόσο στους ομοφυλόφιλους

όσο και στους ασχολούμενους με την μαγεία)

Γουστάρω να ζω σε ένα κόσμο όπου ο καθένας θα κοιτάει τι δουλειά του,κανένας δεν θα ενοχλείται με τις αποφάσεις του αλλου

(γιατί ναι υπάρχουν οι περιπτώσεις όπου η "ομοφιλιφιλια" είναι γενετική αλλα τις περισσότερες

φορες η είναι απλά αποτέλεσμα ψυχολογικών παραγόντων-όπως όλες οι σεξουαλικές συμπεριφορές)

από τι στιγμή ειδικά που οι αποφάσεις αυτές ΔΕΝ ενοχλούν ΚΑΝΈΝΑΝ!

Και όσο για το θέμα "αναπαρωγωγις" αν το πιστεύετε τόσο ακράδαντα τότε μη τυχόν και αγοράσει

κανεις από σας καπότες ξανά

η ζητήσει από την κοπέλα του παρα φύσιν sex

και ο αυνανισμός θα τιμωρείται με θάνατο...

Υπάρχουν πολλά παιδιά εκεί έξω που τυχαίνει να μην έχουν γονείς και μια foster familly αποτελούμενη

από 2 γονείς του ιδιου φίλου μπορεί να κάνει περισσότερο καλο απότι 2 ετεροφυλόφιλοι γονείς

που παρατάνε το παιδί τους στο δρόμο,διαφωνεί κανεις???

Δεν καίγομαι να σας πίσω για τα λεγόμενα μου.Απλά ξέρω ότι μετά 10 λεπτά από την ώρα που

θα δημοσιεύσω αυτό το post θα τραβάω τα μαλλιά μου που πέρασα τόση ώρα μπροστά από τον

converter για να κάνω τα greeklish μου ελληνικά...

Καλή συνεχεια και οποιος κατάλαβε κατάλαβε...

 

ps.δεν με βιάσανε όταν ήμουν μικρός

δεν με χτυπούσαν πολύ (δυστυχώς γιατί ένα χέρι ξύλο παραπάνω το χρειαζόμουν-κωλόπαιδο

και αντιδραστικό στοιχειο γαρ)

oi goneis mou den malwnane

και στο σχολειό είχα και φίλους και φίλες

Γιατρέ μου?γιατί έγινα ειμαιζωο???ΓΙΑΤΊ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ!

Αντε γεια σας,φιλια από το εξωτικό βέλγιο και τα λέμε....

Χρήστος

Link to comment
Share on other sites

:clapping::clapping::clapping::worthy::worthy::worthy::worthy:

Και για να προλαβω καποιους που μπορει να βγουν και να αρχισουν να <<κρινουν>> το Χρηστο θελω να πω οτι ειχα την τυχη (και το εννοω την τυχη) να γνωρισω αυτο το παλικαρι απο κοντα και σας διαβεβαιωνω οτι ειναι πολυ καλλιτερος απο πολλα ατομα που γνωρισα και πρωσοπικα οι σεξουλικες του προτιμισεις δε με ενοχλουν παρα το οτι διαφερουν απο τις δικες μου,

HAIL TO CHRIS

Link to comment
Share on other sites

Sdoup, Michael και κυρίως Nw0eI, μην αρπάζεστε χωρίς να υπάρχει λόγος :)

Ελπίζω να διαβάσατε ολόκληρο το παρον thread και να προσέξατε ότι κανείς -εδώ τουλάχιστον- δεν έχει πρόβλημα με τους ομοφυλόφιλους! Κάποιες ψιλο-αντιρρήσεις που είχε η tigerrr (που ήταν αποτέλεσμα λανθασμένης πληροφόρησης) λύθηκαν και έπαψαν να υφίστανται...

 

Cool down λοιπόν darlings :cheerful:

 

Όσο για τον Χρήστο (Nw0eI) κανείς δεν θα τον κρίνει εδώ χωρίς να υπάρχει λόγος (το ότι είναι gay, δεν είναι λόγος!). Συνεχίζει να είναι ένα από τα συμπαθή μέλη αυτού του forum, δεν άλλαξε κάτι! :bye:

 

Το τι κάνει ο καθείς στο κρεβάτι του, είναι δική του προσωπική υπόθεση, που δεν αφορά κανέναν!! Κι οπωσδήποτε το τι κάνει δεν είναι κριτήριο αξιολόγησης χαρακτήρα!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...