Jump to content

Gay


Zak
 Share

Recommended Posts

Λοιπόν, έχεις απόλυτο δίκιο (Eirianwen), ότι κανένας δεν έχει τα Α_ _ ΄_ _ _ Α να το πει, όπως και εγώ! Ναι αλήθεια είναι αυτό που λέω, αν και στα προηγούμενα άρθρα μου φαινόταν σαν να ήμουν λίγο κατά. Ε, λοιπον δεν είμαι κατά, αφού είμαι και εγώ στην ομάδα που ονομαζονται ομοφυλόφιλοι ή αλλιώς gay (για αυτό το λόγο άρχισα και το άρθρο). Απλώς πήρα αυτή την θέση στα προηγούμενα άρθρα γιατί οι περισσότεροι είναι προκατηλειμένοι (αν γράφεται έτσι), δηλαδή έχω τύχει σε αρκετές συζητήσεις που να μασ βρίζουν και έτσι έχω έρθει στο συμπέρασμα, ότι καλύτερο να κρύβεται κάποιος παρά να το λέει "φωναχτά" ( δεν το λέω για εσένα NwOeI_5a)!! :D

Link to comment
Share on other sites

agapite zak...

to gegonos oti fwnaksa kati den itan apotelesma sini8eiou!To anti8eto malista...

Den mou aresei na sikwnw parntieres(me ponaei h mesh mou meta) xwris vevaia na krinw arnitika kapoion pou to kanei...

O tonos mou kai KIRIWS ta grafomena mou itan apotelesma KA8ARA eknevrismou kai mono.To "iperaspizomoun pantote tin omofilofilia mou" den simainei "tin fwnaza" oute oti sistinomoun "Chris magistros kai pou:censored:is,pws eiste???" simainei oti den exw provlima na ipen8imisw ston ka8e ena pou 8ewrei AFTONOHTO(ti ili8iotita ali8eia!)oti goustarw ginaikes epeidi eimai str8-looking,h stin ka8e mia pou pistevei oti epeidi exei wraio Kw:censored:lo(lol) mporei na r8ei na sou kwlotrivetai enw sinodevesai(estw kai apotin kolliti sou) oti merikes fores mesa sta xronia pou exei zisei einai kairos na stam,atisei na dexetai san dedomena afta pou tou xoun fitepsei sto kefali apo otan itan paidi akoma...

Opws kai na to kanoume me kanei tourko na mou lene " ma esy oute kouniesai,oute sou fainetai!" me mia fisikotita les kai eprepe na moiazw me laterna ston katiforo kai na exw pinakides neon panw apo ti gklava mou gia na dinw stigma!

Oso gia aftous pou milane asxima gia ti sexualikotita sou zak exw na sou pw 2 pragmatakia...

a)einai kalitera na KSEREI kapoios ti eimai kai na mi mou milaei,PARA na mou milaei epidi nomizei oti eimai kati allo

b)an otan kapoios se katakrinei giriseis kai iperaspisteis ti 8esi sou,pistepse me o pragmatika mi exwn ta balls(kai sinomilitis sou) 8a valei tin oura katw apo ta skelia kai 8a swpasei giati poli apla DEN 8A EXEI EPIXEIRIMATA...8elei poli xrono gia na to analisw afto twra(isws to kanw kapoia alli stigmi|)alla im pretty sure u know what i mean...

telos pantwn...kai pali signwmi gia ton eknevrismo mou agapito forum kai iposxomai alli fora to behave myself...

:zipped:

i toulaxiston na prospa8w

:smilewink:

(kai mpadon gia ta greeklish alla viazomoun tromera kai den prolavainw na ta kanw ston converter opws pses!)

me sevasmo

Nwoei

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΧΡΗΣΙΜΟ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΩ ΤΗΝ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ, ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΑ ΟΠΩΣ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ.

ΑΥΤΟ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΝΑΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ Η ΤΙ ΘΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ....ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΠΙΚΟΔΟΜΗΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ.

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΩΣ ΑΤΟΜΑ ΠΡΟΚΑΤΕΙΛΗΜΕΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΝ ΤΑ ΑΞΙΟΠΡΕΠΗ ΑΤΟΜΑ ΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΚΕΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΚΡΑΓΜΕΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ.

ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΠΩΣ ΠΡΟΚΑΤΕΙΛΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΙΣΩΣ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΟΔΟΜΗΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΓΕΜΑΤΗ ΤΑΜΠΕΛΕΣ....ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ...ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ....ΧΑΛΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΕΝΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΝ ΘΕΛΕΙ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΩΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΖΑΚ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ......

ΟΙ ΟΡΟΙ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΦΥΛΟΥ" ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΣΚΕΣ ΟΠΟΤΕ ΡΙΧΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟ.

 

ΦΙΛΕ ΖΑΚ,ΠΡΙΝ ΤΟ ΑΠΟΔΕΧΤΩ ΗΜΟΥΝ 110 ΚΙΛΑ,ΑΣΘΜΑΤΙΚΟΣ ΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΚΡΙΣΕΙΣ.....ΓΕΜΑΤΟΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΨΥΧΙΚΗ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΧΑΛΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΟΔΕΧΤΗΚΑ ΕΧΑΣΑ ΚΙΛΑ,ΕΓΙΝΑ Ο,ΤΙ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΟΥΝ,ΓΝΩΡΙΣΑ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΟΣΜΟ (ΟΠΩΣ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ-ΑΣΤΕΡΙ) ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ.Ο ΔΡΟΜΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ ΑΛΛΑ Η ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΔΥΝΑΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ, ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΠΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ....ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ.ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ.

ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ...ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΘΑ ΦΕΡΝΕΙ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ.

ΠΡΟΣΕΧΕ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΡΚΕΤΗ ΣΑΠΙΛΑ, ΜΑΘΕ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΜΗΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΜΕΙΟΝΕΚΤΙΚΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΕΝΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΜΑΘΕΙ ΠΟΛΛΑ.

ΜΗΝ ΦΟΒΗΘΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΑΝΟΙΧΤΕΙΣ, ΕΚΕΙ ΘΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ ΑΝ ΣΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ Η ΟΧΙ...ΟΠΟΙΟΣ ΣΕ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΛΑΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕΣ Η ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ.

 

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ, ΝΑ ΦΑΝΕΡΩΝΕΙΣ ΟΣΑ ΘΕΣ ΝΑ ΦΑΝΕΡΩΣΕΙΣ,ΝΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΔΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΤΡΙΓΥΡΙΖΕΣΑΙ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΝ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΟΧΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ.

 

ΤΟ ΨΕΜΑ ΑΠΕΝΟΧΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΜΕΝΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ(ΓΟΝΕΙΣ ,ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΤΛ) ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΥΨΕΙΣ.....

 

ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΘΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΥΛΑ... :kissylove:

 

 

 

 

 

 

ΡΕ ΚΩΛΟΠΑΙΔΑΚΙ ΧΡΗΣΤΟ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ????????ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΤΟ Ε-ΜΑΙΛ ΜΟΥ??

ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΝ?

 

 

ΝΙΚΟΣ-ΓΑΒΡΙΗΛ

Link to comment
Share on other sites

... oute oti sistinomoun "Chris magistros kai pou:censored:is,pws eiste???" ...

 

 

:063laugh::063laugh::063laugh::063laugh::063laugh:

 

Ax! Bρε Χρήστο μπράβο! Με έκανες και γέλασα!

 

(Είμαι μια απλή γυναίκα πού προτιμά τους άνδρες, στο κρεββάτι της).

 

Λοιπόν παιδιά, να βάλω και εγώ το λιθαράκι μου (ως Λίθος ντε!) σε αυτήν την πολύ ενδιαφέρουσα συζήτηση! Οσοι είναι ομοφυλόφιλοι και δεν ντρέπονται για αυτό, με κάνουν πολύ περήφανη πού είναι άνθρωπος. Εχω γνωρίσει ομοφιλόφιλους άνδρες οι οποίοι είναι πανέξυπνοι, σπιρτόζοι, και έχουν πνεύμα πού ένας ετεροφιλόφιλος άνδρας δεν έχει! Ο καλύτερός μου φίλος είναι αυτό πού αποκαλείται "κουδουνίστρα" αλλά ... είναι το πιο ευαίσθητο παιδί του κόσμου! Μού έκανε πλάκα με έναν φίλο μου (γκόμενο) πριν 8-9 χρόνια : "αγάπη μου, μόλις τελειώσεις με αυτόν, θα μού τον δώσεις, για λίγο;!" :063laugh: Είναι απίστευτος!

 

Με γυναίκες ομοφιλόφιλες, είχα δυστυχώς μία πολύ άσχημη εμπειρία, όμως πιστεύω πώς έτυχε! (Ηταν στο διπλανό τραπέζι από το δικό μας, σε νυχτερινό κέντρο και ήταν πολύ ενοχλητικές-δεν ξέρω τι τις είχε πιάσει)

 

Πιστέψε με, εσείς πού λέτε πως είσθε ομοφιλόφιλοι και νιώθετε όμορφα με αυτό είστε πολύ πιο τίμιοι ΑΝΤΡΕΣ από τους ύπουλους πού κυκλοφορούν, θέλουν να το παίζουν "αρσενικά" "ο πηδών και δέρνων" ενώ είναι ομοφιλόφιλοι και κρύβονται από τις γυναίκες τους, το σόϊ τους και τον εαυτό τους.

 

:clapping::clapping::clapping: Για όλους τους τίμιους άντρες και τις τίμιες γυναίκες του forum.

Link to comment
Share on other sites

Paidia, xairomai pou epitelous se ena forum vlepo diathesi gia pragmatiki sizitisi pano se ena thema pou exei dimiourgisei kaugades se polles alles selides tou internet. Kai xairomai perissotero pou auti i diathesi yparxei se auto edo to forum. Exo kourastei na akouo na milane gia mena sto trito prosopo. Ksero oti den anaferetai kaneis prosopika se emena, alla otan oi anthropoi milane gia tis seksoualikes mou protimiseis noiotho oti kathe prosvoli kai kathe pikros logos peftei kai stous dikous mou omous. Pragmatika otan milaei o kosmos gia tous omofylofilous den skeftetai oti mporei enas na kathetai dipla tou. Den skeftetai oti milaei gia enan pragmatiko anthropo, me elatomata kai proterimata, me sinaisthimata kai anagkes. Gia kapoio logo i leksi GAY fosforizei mprosta sta matia tou kosmou kai kryvei ton anthropo piso apo tin tampela.

Ego exo mathei apotis dikes mou (arnitikes) empeiries na min krino, oso mporo fisika. An kapoios zei tin zoi tou me tropo pou na min mou aresei mporo kai na gyriso ta matia mou allou gia na min vlepo. Arkei vevaia autos o kapoios na sevetai ta dikaiomata ton allon kai mesa stous allous vazo kai ta zoa. Apo kei kai pera sevomai ki ego to dikaioma tou na diathesei ton eauto tou, kai na zisei tin zoi tou eleuthera.

Nefeli, oi apantiseis sou einai pragmatika aples kai psagmenes. Fainetai oti exeis kourasei to mualo sou prin miliseis kai giauto ypostirizeis tis apopseis sou toso omorfa kai aneta.

 

Filika

Anna

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι, όταν βλεπω στό στίβο, τούς αθλητές καί τίς αθλήτριες απαλλαγμένους από τά «ενδύματα» συμβατικότητας, νά προπονούνται καί νά ετοιμάζονται γιά θαυμάσιες προσωπικές επιδόσεις καί υπερβάσεις!

Link to comment
Share on other sites

Διαβασα ολο το τοπικ.

Θελω και γω πολυ δειλα να δηλωσω (φοβουμενος μην παρεξηγηθω) οτι ειμαι στρειτ , κανονικος (συγνωμη για το κανονικος) αντρας.

 

Μου αρεσουν παρα πολυ οι γυναικες.Δεν ξερω πως μου βγηκε αυτη η διαστροφη , αλλα ολα ξεκινησαν οταν ημουν 5 χρονω παιζοντας τον γιατρο με τη νοσοκομα με τη γειτονοπουλα μου τη Ρενα.

Της κατεβασα το βρακακι αλλα δεν εγινε τιποτα (νομιζα οτι το πουλακι μου ηταν μονο για πιπι)

Μετα ομως εμαθα και απο τοτε ασκω τη διαστροφη μου να πηγαινω με γυναικες.

 

Παραλληλα ειχα και φιλοσοφικες αναζητησεις, μια μερα ρωτησα τη μαμα μου για το πως γινονται τα παιδια και η μαμα μου ειπε οτι:

-Το πιπι του μπαμπα που μοιαζει με ροπαλο , μπαινει στο πιπι της μαμας που ειναι σαν πηγαδι και για 9 μηνες φουσκωνει η κοιλιτσα της μαμας που ειναι σαν κατσαρολα και μαγειρευται το παιδακι.

 

Εγω ημουν πονηρος ρωτησα τη μαμα μετα απο λιγο:

-Καλα μαμα και ο πωπος δεν ειναι σαν πηγαδι, γιατι δεν μαγειρευεται κι εκει το μωρο?

Η μαμα μου ειπε:

- Ο πωπος παιδακι μου ειναι για να κανει κακα, μονο βγαζει , αν του βαλεις οτιδηποτε εκτος οτι θα παει χαμενο , θα το λερωσει και θα το κανει σαν τα μουτρα του.

 

Μετα τη ρωτησα:

-Μαμα γιατι παντρευτηκες τον μπαμπα και οχι την κυρα Φροσω και ο μπαμπας εσενα και οχι τον κυρ Βαγγελη τον λιμενεργατη , για να κανετε παιδακια?

Και μου ειπε:

-Τι λες παιδακι μου ? Δεν γινεται να κανουν μωρακια αντρας με αντρα και γυναικα με γυναικα. Μη με ρωτησεις γιατι , δεν ξερω.

Παντως (μου ειπε) τοσες χιλιαδες χρονια απο τοτε που η φυση αποφασισε να διαχωρισει τα φυλα των ζωων σε αρσενικο και θυληκο κατι θα ηξερε.

Η συντομη ζωη που εχω ζησει μεχρι τωρα δεν μου εχει δωσει την πληρη γνωση ετσι ωστε να παω κοντρα στη σοφια των χιλιαδων χρονων της φυσης.

 

Εγω σωπασα σκεφτηκα οτι η μαμα ειναι αναχρονιστικη , στενομυαλη , καθολου τρεντυ και ηταν κοροιδο που θελησε να διαιωνισει το ειδος.....

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΑ!

 

ΑΤΥΧΕΣΤΑΤΟ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΞΙΟ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΥ........ΓΙΑΤΙ???????

 

ΓΙΑΤΙ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΕΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝΕ ΤΟ "ΡΟΠΑΛΑΚΙ" ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΒΡΩΜΙΚΗ ΚΑΤΑ Τ'ΑΛΛΑ ΤΡΥΠΟΥΛΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ????????

(ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ,ΑΝΥΠΑΝΤΡΕΣ,ΣΟΒΑΡΕΣ,ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΕΣ,ΣΥΝΕΣΤΑΛΜΕΝΕΣ ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΡΙΕΡΑΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ)

 

ΜΗΠΩΣ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Η ΕΝ ΛΟΓΩ ΤΡΥΠΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΗ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ?

 

....Η ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝ ΛΟΓΩ ΤΡΥΠΟΥΛΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ.....(ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ.....)

 

ΑΝΑΧΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ , ΣΤΕΝΟΜΥΑΛΟΙ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΡΕΝΤΥ ΕΙΝΑΙ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ:

 

1. ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΑΣ ΕΥΘΑΡΣΩΣ ΠΑΙΖΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΚΑΡΑΣΤΡΕΙΤ ΚΑΙ ΥΠΕΡΑΝΩ ΥΠΟΨΙΑΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΡΧΗ ΕΝΩ ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΙ ΑΣΥΣΤΟΛΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΞΙΑ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΦΥΛΟΥ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ)ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.

 

2.ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑΚΡΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΟΥΣ.....ΚΙΑ ΑΛΛΑ ΟΙ ΛΕΣΒΙΑΚΕΣ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΤΩΝ ΑΝΤΡΙΚΩΝ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΩΝ (ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΑΛΛΑ ΜΑΣ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΟΙ ΓΚΕΥ ΔΕΝ ΤΕΚΝΟΠΟΙΟΥΝ....ΣΙΓΟΥΡΑ.....ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ....ΟΙ ΛΕΣΒΙΕΣ ΟΜΩΣ ΕΧΟΥΝ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΟ ΑΝΕΜΟΓΚΑΣΤΡΙ.....ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ?)

 

2.ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΙΑΙΩΝΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ,ΤΟ ΜΙΣΟΣ ,ΤΗΝ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΗ ΚΑΙ ΣΠΕΡΝΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΧΟΝΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΝ ΚΑΤΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΥΦΟΣ ΑΚΡΩΣ ΕΙΡΩΝΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΥΠΟΒΙΒΑΖΕΙ ΣΑΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΕΣ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΝΟΗΜΟΝΑ ΚΟΣΜΟΥ.

 

3.ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΕΣ ΝΙΟΝΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΟΥΝ ΟΤΙ Η ΤΑΜΠΕΛΑ "ΤΡΕΝΤΥ" ΔΕΝ ΦΟΡΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΙΑ ΔΙΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΓΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ....ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΝΩΝΙΕΣ, ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΘΡΗΣΚΕΙΑ(Ο ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΗΤΑΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΤΡΕΝΤΥ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟΛΜΗΣΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΕ ΜΕ ΤΟΝ ΥΑΚΥΝΘΟ......),ΜΕΣΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΟΙ,ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΠΟΛΗ.......

 

......ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΟΤΕ ΗΚΜΑΣΑΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΤΕΧΝΕΣ, ΟΙ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ,ΤΟΤΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΦΩΤΕΙΝΑ...Η ΜΑΛΛΟΝ ΦΩΤΙΣΜΕΝΑ .....

*****ΓΙΑΤΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΙΟΤΑΝ ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΤΡΥΠΟΥΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ "ΡΟΠΑΛΑΚΙ" ,ΠΟΙΑ ΤΡΥΠΟΥΛΑ ΘΑ ΛΕΡΩΣΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΤΟ "ΡΟΠΑΛΑΚΙ " Η ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ "ΡΟΠΑΛΑΚΙ".....ΑΛΛΑ ΕΧΤΙΖΕ ΠΑΡΘΕΝΩΝΕΣ,ΜΟΡΦΩΝΕ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ,ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΘΕΩΡΙΕΣ,ΜΑΘΑΙΝΕ ΚΑΙ ΕΦΗΡΜΟΖΕ ΤΟ ΠΟΛΙΤΕΥΜΑ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΤΟΥ ΑΤΟΜΟΥ*******

 

4.ΟΙ ΕΙΡΩΝΕΣ....(ΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑ.......)

 

ΤΩΡΑ ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΣΚΑΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΟΥ , ΤΩΝ ΙΕΡΟΕΞΕΤΑΣΤΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΛΟΙΠΩΝ ΣΚΟΤΑΔΙΣΤΙΚΩΝ ΜΑΝΙΦΕΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΗΡΗΜΑΤΩΝ....ΑΣ ΣΩΠΑΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΞΕΥΤΕΛΙΖΕΤΑΙ......

 

ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΤΡΟΠΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΞΕΧΩΡΙΖΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥΣ Η ΣΕ ΜΗ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥΣ.....

 

ΝΤΡΟΠΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ >>ΕΙΡΩΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΑΞΙΩΤΙΚΑ<< ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΣΟΦΟΙ (ΤΡΟΜΑΡΑ ΤΟΥΣ!!!!) ΝΑ ΑΠΟΡΙΨΟΥΝ ΟΣΟΥΣ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΖΑ (ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΛΑΠΤΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑΝ) ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΑΙΣΘΑΝΟΝΤΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ....

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ Ο :evilbl: ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΔΑΡΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ Ο,ΤΙ ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ , ΤΟ ΛΟΥΖΕΣΑΙ......

Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Π.........ΝΑ

 

........ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ.-

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑ....Εγω τα ειπα με τον συμπαθεστατο Nwoei μεσω πμ και ειλικρινα εχω αλλαξει ριζικα αποψη (με την βοηθεια της Νεφελης παντα ^_^ )για τους ομοφυλοφιλους.Ισως καποιοι που δεν γραφουν την δικη τους γνωμη σε αυτο το τοπικ να εχουν την ιδια γνωμη που ειχα και εγω.Καθησα και το φιλοσοφησα(ωωω ναι!) λοιπον και αυτο που εχω να πω ειναι 'ξεχνα τι ακουσες τι σου εχουν πει και δες τα ολα με καθαρο μυαλο χωρις προκαταληψεις'.Αλλωστε οι προκαταληψεις δεν ειναι...TRENDY μ? :evilbl: Ιχ!!!!Πως ειπα αυτη την λεξη γμτ... :blink: GOTHIC 4EVER :gleam:

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα να δεις αδερφε μου εκει που κραζαμε μας κραζουν κιολας.

 

Συγνωμη ρε μαγκα που εχω την αποψη μου!!!

 

Να ξερεις μονο ενα πραγμα οσο δεν δεχεστε τις αποψεις των αλλων μην περιμενετε και οι αλλοι να δεχθουν και τις δικες σας παραφυση προτιμησεις.

Δεν μπορειτε να μιλατε για ρατσιστικη συμπεριφορα οταν εσεις οι ιδιοι φερεστε ρατσιστικα σε μια διαφορετικη αποψη.

 

Αγαπητε kirgashin ειμαι πολυ δυσκολος συνομηλιτης.

1) πατα το Caps Lock με το να φωναζεις δεν πειθεις.

2) ποτε δεν εκανα πισω σε φανφαρισμους

3) αν βρεις λογικο επιχειρημα που να στηριζει την ομοφυλοφυλια ως κατι φυσιολογικο , εγω θα το ασπαστω μεχρι τοτε εχω δικαιωμα να ριχνω και κανενα ΚΡΑ!

4) δε με νοιαζει τι εκανε ο Απολλωνας δεν τον πιστευω , αλλα αφου το λες καλος βρωμο.....ας ηταν και αυτος (κοιτα να δεις φιλε μου αν πω ελευθερα τη λεξη π....της για της οποιας την ιδιοτητα καυχονται πολλοι θα φαω μπαν αν πω τη λεξη ανδρας ειναι ολα οκ)

5) γιατι χρησιμοποιειται την ξενικη λεξη "γκει" και οχι την Ελληνικοτατη π....ης που γεμιζει το στομα?

6) (αν χρειαστει θα υπαρξει παρακατω)

 

 

Α!!! και κατι αλλο για αλλη μια φορα καταφερα να μετακινησω το σημειο συναρμοργης καποιου.....

 

Ακομα ξερω και το κλασσικο ποιημα, για να ειμαι αντιθετος στο αδερφιλικι σιγουρα ειμαι "κρυφη" πειτε οτι θελετε δε μασαω .

Αλλα προσεξτε την παγιδα λεγοντας αυτο το επιχειρημα εμμεσως αποδεχεστε οτι αν καποιος ειναι αδερφη πρεπει να ντρεπεται.

(και επειδη δεν δινω μασημενη τροφη ψαξτε λιγο αυτο που λεω...)

Link to comment
Share on other sites

> kirgashin pls μη γράφεις κεφαλαία. Και όποιοι γράφουν σε greeklish ας σκεφτούν απλώς ότι δεν μπορούν να διαβαστούν καλά αυτά που λένε.

 

> (πάλι) kirgashin διαφωνώ πλήρως περί αρχαίας "φωτισμένης" εποχής και σημερινής "καταπιεστικής" εποχής. Αλλά αυτό είναι θέμα για άλλο thread.

Συμφώνω απόλυτα όμως για τα 1. & 2. που αναφέρεις πριν. Είναι τρομερή η υποκρισία κάποιων ανθρώπων να καταδικάζουν την ομοφυλοφιλία και ή να φαντασιώνονται λεσβίες ή ακόμα χειρότερα να λένε ό,τι λένε για τα μάτια του κόσμου.

 

Ξαναλέω όμως: από πότε ρε παιδιά οι ομοφυλόφιλοι έχουν μόνο τους εκλεκτούς στις "τάξεις" τους και όλες οι πλέμπες είναι μαζεμένες μόνο στους ετεροφυλόφυλους; Για ξανασκεφτείτε γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό.

 

Δεκτά και όσα έχουν ειπωθεί για το ότι και οι ίδιοι οι ομοφυλόφυλοι απορρίπτουν τους κουνιστούς, οι οποίοι ξεφτιλίζουν τους υπόλοιπους. Γιατί όμως όσους ομοφυλόφυλους γνώρισα ήταν όλοι στο στυλ "κουνιέμαι και λυγιέμαι"; Και μην πει κάποιος ότι έχω μικρό δείγμα, γιατί απλώς δεν ξέρει.

 

Όπως παιδιά εσείς οι ομοφυλόφυλοι έχετε δικαίωμα στα πάντα, έχουμε κι εμείς να έχουμε κάποιες διαφορετικές απόψεις, ΟΚ; Το να μη δεχτώ τη θέση του Χ δεν είναι ούτε στενοκεφαλιά ούτε τίποτα. Για μένα το φυσιολογικό είναι το να είσαι ετεροφυλόφυλος. Το άλλο απλώς δεν είναι φυσιολογικό. Και το ξαναλέω γιατί ο τρόπος με τον οποίο αναπτύχθηκαν οι θέσεις των ομοφυλόφυλων σε κάποια posts πριν μου έδωσαν την εντύπωση ότι αν τολμώ να διαφωνώ μαζί τους είμαι αστοιχείωτος ή οπισθοδρομικός ή δεν ξέρω κι εγώ τι.

Οι απόψεις όλων είναι σεβαστές, αλλά όχι να νοιώθουμε κι ένοχοι που τολμήσαμε να διαφωνήσουμε σε μερικά πράγματα!

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ ΟΤΙ Η ΑΝΑΙΔΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΠΟΥ ΕΛΛΕΙΨΕΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΩΝ ΤΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΣΑΝ ΟΠΛΟ....ΑΤΥΧΕΣ ΚΑΙ ΑΞΙΟ ΠΕΡΙΦΡΟΝΗΣΗΣ.....

 

.....ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΑΖΟΝΕΙΑ....

 

....ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΚΡΑΖΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ?

 

ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΡΑΖΟΥΝ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΤΥΠΟ ΤΩΝ ΠΡΑΞΕΩΝ ΤΟΥΣ? ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΩΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΚΑΤΩΤΕΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΑΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΥΒΟΥΝ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ?

ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟ ΑΥΤΟ?

 

ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΤΑΙ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΤΗΝ ΔΙΑΤΥΠΩΝΕΙ, ΤΟ ΥΦΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΝΟΙΕΣ ΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΠΟΛΥ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ.

 

ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑΚΡΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΙΑ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ "ΚΡΑ" ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΟΥΣ...ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΝΤΥ ΣΤΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΣΕΒΟΜΕΝΟΙ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΟΥΣ.

 

ΑΣ ΜΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΟΦΙΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΥΘΟΥΣ.....

 

Η ΕΝ ΛΟΓΩ ΕΛΛΗΝΙΚΟΤΑΤΗ ΛΕΞΗ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΤΑΤΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ (ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ) ΑΛΛΑ ΤΟΥΡΚΙΚΗΣ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ....ΤΗΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΡΦΙΤΣΩΘΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΙΔΙΟΤΗΤΕΣ ΟΠΩΣ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥ, ΤΟΥ ΥΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΟΠΟΤΕ ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΤΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΘΕΩΡΩΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΕΙΤΟΝΑΣ , ΟΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ, Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΤΟΥ, Ο ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΣΩΣΕΙ ΤΗ ΖΩΗ Η Ο ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΩΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΕΙ ΑΠΑΞΙΩΤΙΚΑ.

 

ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ....ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΧΩΡΑΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΛΕΞΟΥΛΑ...ΟΛΗ ΤΟΥ Η ΖΩΗ ΚΑΙ Η ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ 2 ΣΥΛΛΑΒΕΣ.....2 ΣΥΛΛΑΒΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΣΠΙΤΙΑ, ΔΟΥΛΕΙΕΣ...ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΝΟ......

 

ΠΑΡΑΝΟΙΑ ,Ε?

 

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ ΑΝΤΟΧΕΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΙΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΟΣΕΣ ΑΛΛΕΣ ΜΙΚΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΛΕΞΟΥΛΕΣ ΝΑ ΜΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΟΥΝ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΟΜΟΙΟΙ ΜΟΥ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΤΕ ΤΗΣ ΜΙΑΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΕΙΤΕ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ.....

 

ΕΠΙΣΗΣ ΟΙ ΑΠΕΙΛΕΣ (ΠΕΡΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ )ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΕΣ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΞΙΕΣ ΑΠΟΛΥΤΗΣ ΠΕΡΙΦΡΟΝΗΣΗΣ......

 

ΤΟ ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.....:

**ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΙΣΧΥΡΑ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΘΟΥΝ ΑΦΟΒΑ ΣΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΑΝΑΛΟΓΙΑ (ΟΠΩΣ Η ΑΛΑΖΟΝΕΙΑ ΚΑΙ Η ΕΙΡΩΝΕΙΑ)*****

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, ειπα εγω οτι πρεπει να αισθανεστε τυψεις που ειστε ετεροφυλοφιλοι?

 

το ειπα καπου εγω? :blink::blink::blink::blink:

 

εχετε καθε δικαιωμα να διαφωνειτε με καποιους και οι αλλοι με εσας αλλα μαθετε πια επιτελους να διαφωνειτε χωρις να χρησιμοποιειτε λεξεις που κρυβουν προσβολες....το μη φυσιολογικο ειναι προσβολη και θιγει ολη μας την υπαρξη,ειναι σαν να μας λετε σφαλματα φυσεως.......ντροπη και αισχος......να διαφωνεις με τον αλλον , μην του υποβιβαζεις την αξιοπρεπεια! :015annoyed:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...