Jump to content

Gay


Zak
 Share

Recommended Posts

κάποιες έρευνες σε κάτι ποντικάκια,έδειξαν ότι υπάρχει το γονίδιο της ομοφυλοφιλίας σε όλους αλλα σε κάποιους εκφράζεται και σε καποιους όχι.

εγω το θεωρώ ΕΝΤΕΛΩΣ αφύσικο.Δεν μπορώ να το δεχτώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Δε μπορώ να τους βλέπω να τους ακούω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Με αηδιάζουν.μακαρι να εξαφανιστούν όλοι.Οπως καταλαβατε δεν ειμαι ΚΑΘΟΛΟΥ ανοιχτομυαλη σ'αυτό το θέμα και καλά κανω.

 

ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :plzdie: :plzdie: :plzdie: :plzdie: :plzdie: :shedevil: :shedevil:

Link to comment
Share on other sites

Vagia, δε ξέρω εάν διάβασες ολόκληρο αυτό το thread.

Εάν ναι, τότε θα πρόσεξες ότι έχουμε κάποια μέλη που θα τους θίξει άμεσα αυτό σου το ποστ.

Θα σε παρακαλούσα να εκφράζεις τις απόψεις σου πιο κόσμια και με σεβασμό στα υπόλοιπα μέλη!

 

10% προειδοποίηση και να μην επαναληφθεί.

Link to comment
Share on other sites

κάποιες έρευνες σε κάτι ποντικάκια,έδειξαν ότι υπάρχει το γονίδιο της ομοφυλοφιλίας σε όλους αλλα σε κάποιους εκφράζεται και σε καποιους όχι.

εγω το θεωρώ ΕΝΤΕΛΩΣ αφύσικο.Δεν μπορώ να το δεχτώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Δε μπορώ να τους βλέπω να τους ακούω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Με αηδιάζουν.μακαρι να εξαφανιστούν όλοι.Οπως καταλαβατε δεν ειμαι ΚΑΘΟΛΟΥ ανοιχτομυαλη σ'αυτό το θέμα και καλά κανω.

 

ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :plzdie:  :plzdie:  :plzdie:  :plzdie:  :plzdie:  :shedevil:  :shedevil:

9594[/snapback]

 

Να υποθέσω δεν κάνεις τρίο, ε; :(

Link to comment
Share on other sites

Vagia, δε ξέρω εάν διάβασες ολόκληρο αυτό το thread.

Εάν ναι, τότε θα πρόσεξες ότι έχουμε κάποια μέλη που θα τους θίξει άμεσα αυτό σου το ποστ.

Θα σε παρακαλούσα να εκφράζεις τις απόψεις σου πιο κόσμια και με σεβασμό στα υπόλοιπα μέλη!

 

10% προειδοποίηση και να μην επαναληφθεί.

9601[/snapback]

 

Δε ξέρω αν το έχει προσέξει κανείς άλλος αλλα σίγουρα θα υπάρχουν πράγματα και απόψεις σε πολλα θέματα που μπορει να ενοχλήσουν κάποιους.Κι εγω μπορεί να διαφωνω αλλα δε θα απαγορέψω σε κανέναν να γράψει αυτό που πιστεύει.Ρωτήθηκε η γνώμη μου για τις αδελφες.αυτή ειναι η γνώμη μου και όσο κι αν κάποιοι διαφωνούν μ'αυτή δε μπορουν να μου απαγορέψουν να την πω. ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :headb:

Ωραια λοιπόν αφού δεν θέλετε αληθινές απόψεις,δεν εχω κανένα πρόβλημα ο καθένας είναι ελεύθερος να κάνει ότι θέλει στο κρεββάτι του τους συμπαθώ και τους εκτιμώ και θα μπορούσα να τους κάνω και παρεά.Εντάξη τώρα???????????

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπε κανείς να μην λες το τι πραγματικά συμβαίνει, αλλά απλώς να χρησιμοποιείς πιο κόσμιες εκφράσεις... :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπε κανείς να μην λες το τι πραγματικά συμβαίνει, αλλά απλώς να χρησιμοποιείς πιο κόσμιες εκφράσεις... :)

9606[/snapback]

Οχ, έκανα ένα λάθος... Το τι πραγματικά νιώθεις ήθελα να πω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα dear forum!Δεν έχω τίποτα με την ομοφυλοφιλία και οφείλω να δώσω ένα μεγάλο μπράβο σε όλους όσους το αποδέχονται μη φοβούμενοι να υπερβούν κοινωνικές προκαταλήψεις και μικροαστικά κατάλοιπα (που πρέπει όλοι μας να αποβάλλουμε-συγγνώμη, μου το έχει κολλήσει μια φίλη μου το sloggan :( ).

 

Εκεί που προσωπικά αγανακτώ ,είναι όταν οι ίδιοι οι ομοφυλόφιλοι αντιμετωπίζουν τον εαυτό τους ώς άτομα του άλλου φύλου .Εννοώ φυσικά, όλους αυτούς (κυρίως άντρες) οι οποίοι έχουν κερδίσει επάξια το προσωνύμιο "ξεφωνημένη" αρνούμενοι τον αντρισμό τους και πιστεύοντας ενδόμυχα οτι τώρα που το παραδέχτηκαν έχουν γίνει γυναίκες .Το οτι είσαι ομοφυλόφιλος, κύριε, δε σημαίνει οτι γίνεσαι γυναίκα. :015annoyed: Αντιθέτως, η ομοφυλοφιλία δεν πρέπει να ξεφτιλίζει το αντρικό φύλο αλλά να το αναδεικνύει. Πολλές φορές οι ομοφυλόφιλοι αγανακτούν όταν διάφοροι κακόβουλοι τους αποκαλούν «αδελφή» κ.λπ. αλλά πρέπει να σκεφτούν ότι αυτή η συμπεριφορά μπορεί προέρχεται πολλές φορές από τα δικαιώματα τα οποία οι ίδιοι δίνουν με την γελοία, πολλές φορές, συμπεριφορά τους που θυμίζει τηλεοπτική καρικατούρα... :blink:

 

Γι αυτό την επόμενη φορά που θα σκεφτείτε να πείτε «Wow, super τσάντα χρυσή μου, από πού την πήρες;» ,σκεφτείτε πρώτα ότι αντιπροσωπεύετε το αντρικό φύλο, και όχι το γυναικείο.

( για πολλές και καλά εμπεριστατωμένες απόψεις διαβάστε το συμπόσιο του Πλάτωνα (περί έρωτος), από τα καλύτερα γι αυτό το θέμα).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα dear forum!Δεν έχω τίποτα με την ομοφυλοφιλία και οφείλω να δώσω ένα μεγάλο μπράβο σε όλους όσους το αποδέχονται μη φοβούμενοι να υπερβούν κοινωνικές προκαταλήψεις και μικροαστικά κατάλοιπα (που πρέπει όλοι μας να αποβάλλουμε-συγγνώμη, μου το έχει κολλήσει μια φίλη μου το sloggan :(  ).

 

Εκεί που προσωπικά αγανακτώ ,είναι όταν οι ίδιοι οι ομοφυλόφιλοι αντιμετωπίζουν τον εαυτό τους ώς άτομα του άλλου φύλου .Εννοώ  φυσικά, όλους αυτούς (κυρίως άντρες) οι οποίοι έχουν κερδίσει επάξια το προσωνύμιο "ξεφωνημένη"  αρνούμενοι τον αντρισμό τους και πιστεύοντας ενδόμυχα οτι τώρα που το παραδέχτηκαν έχουν γίνει γυναίκες .Το οτι είσαι ομοφυλόφιλος, κύριε, δε σημαίνει οτι γίνεσαι γυναίκα. :015annoyed:  Αντιθέτως, η ομοφυλοφιλία δεν πρέπει να ξεφτιλίζει το αντρικό φύλο αλλά να το αναδεικνύει. Πολλές φορές οι ομοφυλόφιλοι αγανακτούν όταν διάφοροι κακόβουλοι τους αποκαλούν «αδελφή» κ.λπ. αλλά πρέπει να σκεφτούν ότι αυτή η συμπεριφορά μπορεί προέρχεται πολλές φορές από τα δικαιώματα τα οποία οι ίδιοι δίνουν με την γελοία, πολλές φορές, συμπεριφορά τους που θυμίζει τηλεοπτική καρικατούρα...  :blink:

 

Γι αυτό την επόμενη φορά που θα σκεφτείτε να πείτε «Wow, super τσάντα χρυσή μου, από πού την πήρες;» ,σκεφτείτε πρώτα ότι αντιπροσωπεύετε το αντρικό φύλο, και όχι το γυναικείο.

( για πολλές και καλά εμπεριστατωμένες απόψεις διαβάστε το συμπόσιο του Πλάτωνα (περί έρωτος), από τα καλύτερα γι αυτό το θέμα).

9614[/snapback]

 

Κοίτα, τα λές πάρα πολύ καλα, αλλά αναφέρεσαι περισσότερο σε αυτούς που, όπως λες κι εσύ, είναι "ξεφωνημένες"! Βέβαια, υπάρχουν και οι άλλοι, που δεν έχουν τίποτα το διαφορετικό από τους άλλους άντρες, μόνο την διαφορετική προτίμηση στο sex... Άρα, καλό θα ήταν, αφού μιλάς για τέτοιου είδους άτομα, να μην αναφέρεσε στους υπόλοιπους, που προσπαθούν να συμπεριφέρονται φυσιολογικά, γιατί είναι φυσιολογικοί είτε το θέλετε, είτε όχι!!!! :)

 

Επίσης, δεν δίνουν όλοι δικαιώματα, ώστε οι άλλοι να τους αποκαλούν "αδερφές", οπότε μην λες πράγματα που δεν ισχύουν για όλους, please.... :cheerful:

 

Υ.Γ. Δεν επιτήθεμαι με αυτά που γράφω....

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ρε παιδιά... Εξακολουθώ να πιστεύω πως αν ο Freddy Mercury δεν είχε αυτήν την ελαφρά θυληπρέπεια δε θα ήταν αυτός ο ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ performer που ήταν.

 

Ή ο David Bowie...

 

Και για τον Oscar Wilde ισχύουν παρόμοια...

Link to comment
Share on other sites

Ωραια λοιπόν αφού δεν θέλετε αληθινές απόψεις,δεν εχω κανένα πρόβλημα ο καθένας είναι ελεύθερος να κάνει ότι θέλει στο κρεββάτι του τους συμπαθώ και τους εκτιμώ και θα μπορούσα να τους κάνω και παρεά.Εντάξη τώρα???????????

9604[/snapback]

 

Κοριτσάκι μου, αφού δε δίνεις δεκάρα για τους ομοφυλόφιλους του φόρουμ, δε δίνω κι εγώ δεκάρα για το αν εκφράζεσαι ή όχι όπως θες.

Link to comment
Share on other sites

:002stopthewar:

Ενταξει.Σιγουρα υπηρξαν μεγαλες προσωπικοτητες που ηταν ομοφυλλοφιλοι και πολλες που ειναι και σημερα.Ολους αυτους που ανεφερες πραγματι τους θαυμαζει ο κοσμος.Εχουμε βεβαια και τους εγχωριους τυπου,Καβαφη,χατζηδακη κλπ.

Δεν με ενοχλει φυσικα το τι κανει ο καθεις στο κρεββατι του,ουτε με αφορα και ουτε θελω να μαθω ομως.

Οπως και ειναι δικαιωμα τους να κανουν ερωτα με οποιον γουσταρουν αρκει να μην παρενοχλουν καποιον ο οποιος δεν συμφωνει μ'αυτο.

Αυτο που με πειραζει πιο πολυ απο ολα ομως ειναι πως αν δεν συμφωνεις με την ιδεα των Gay και δεν θα ηθελες ο γιοκας σου να σου φερει ενα μουστακαλη στο σπιτι τοτε σου επιτιθεντε κατηγορωντας σε ως Κρυπτοομοφυλλοφιλο και πως εχεις σεξουαλικα ομοφυλλοφιλικα αποθυμενα!Οχι δα!

:insane:

Link to comment
Share on other sites

Ναι Zak ,σαφώς και κάνω διαχωρισμό μεταξύ των λεγόμενων"κραγμένων" και των υπολοίπων ομοφιλοφύλων.Απλά με το φούστα-μπλούζα έχω πρόβλημα.Ελπίζω να καταλαβαίνετε την άποψή μου η οποία δεν είναι φυσικά κατά της ομοφιλοφιλίας.Συγγνώμη αν προσέβαλα κάποιον :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που με πειραζει πιο πολυ απο ολα ομως ειναι πως αν δεν συμφωνεις με την ιδεα των Gay και δεν θα ηθελες ο γιοκας σου να σου φερει ενα μουστακαλη στο σπιτι τοτε σου επιτιθεντε κατηγορωντας σε ως Κρυπτοομοφυλλοφιλο  και  πως εχεις σεξουαλικα ομοφυλλοφιλικα αποθυμενα!Οχι δα!

:insane:

9631[/snapback]

 

Αυτό γίνεται από ορισμένους και όχι από όλους!!!

 

Και να ρωτήσω κάτι, θα προτιμούσατε ο γιος σας να είναι gay και να κάνει σχέσεις με κοπέλες; Δηλαδή θα προτιμούσατε να είναι δυστηχισμένος μόνο και μόνο για να μην πληγώσει εσάς και τους τριγύρο; Κυρίως αναφέρομαι στην vagia! Για απαντήστε μου...

Link to comment
Share on other sites

Zak, για να είμαι ειλικρινής, ούτε κι εμένα (νομίζω) θα ήταν η καλύτερή μου να έβλεπα κάποιο παιδί μου ομοφυλόφιλο. Ωστόσο, αυτό πιστεύω πως έχει να κάνει με ένστικτα (υποσυνείδητα παίρνω το μήνυμα πως το παιδί μου δεν πρόκειται να τεκνοποιήσει, οπότε δε θα διαδοθούν τα γονίδιά μου - εξελικτική ψυχολογία).

 

Και, βεβαίως, το παιδί σου παραμένει παιδί σου και θέλεις να είναι ευτυχισμένο. Οπότε... τι να έκανα;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς λέω και εγώ!!! Μπορεί να σας πειράξει και να αρχίσετε να αναρωτιέστε που φταίξατε εσεις και είναι έτσι τα παιδιά σας (παράδειγμα), αλλά το σίγουρο είναι, πως θέλετε το παιδί σας να είναι ευτυχισμένο και αν είναι με αυτόν τον τρόπο, τότε δεν μπορείται να κάνετε τίποτα!

 

Βέβαια υπάρχουν και μερικοί που πιστεύουν ότι το παιδί τους θα είναι ευτηχισμένο με τον τρόπο που θέλουν αυτοί και όχι έτσι που θέλει το ίδιο το παιδι...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...