Jump to content

Καλησπερα και απο μενα


darkgr
 Share

Recommended Posts

καλησπερα ειμαι καινουρια στο φορουμ αλλα απο παλια διαβαζω τα αρθρα σας και ειλικρινα με εχουν διαφωτισει πολυ

ειδικα της Νεφελης ας με συγχωρησουν οι υπολοιποι δεν βαζω καποιους σε υποκατηγοριες αλλα νομιζω οτι ειναι απο ολους γνωστο το μεγεθος της γνωσης της!!

επισης δεν ειμαι καινουρια και στο θεμα της μαγειας αν και αρχαρια ακομα μιας και εχω αρκεστεί στην μελετη και στον διαλογισμο για την ωρα γιατι πρωτον θελω να ειμαι σιγουρη οτι κατεχω τα βασικα πριν προχωρησω πιο βαθια και δευτερον δεν εχω βρει και καποιο δασκαλο να μπορεσει να με βοηθησει σε αυτο το ταξιδι που ξεκινα για μενα!!

καταρχην ειμαι 26 ετων και θα ηθελα να διευκρινισω οτι δεν ξυπνησα μια μερα και ειπα οτι θα ασχοληθω με αυτο!! ισα ισα επειδη εχω εμπειριες απο 10 ετων το αφηνα μεχρι να μπορεσει να ενηλικιωθει και αυτο μεσα μου και να καταλαβω αν οντως ειναι αυτο που θελω να κανω γιατι ο δρομος της μαγειας δεν ειναι ευκολος.. αυτα για την ωρα ελπιζω να διδαχτω απο τους παλιοτερους και να με βοηθησετε με την γνωση σας για να βρω και εγω τον δρομο που εχω διαλεξει και να ειναι οσο δυνατον γινεται πιο ανωδυνος.

ευχαριστω εκ των προτέρων και δεχομαι μετα χαρας τα σχόλια σας :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειμαι καινουρια στο φορουμ αλλα απο παλια διαβαζω τα αρθρα σας και ειλικρινα με εχουν διαφωτισει πολυ

ειδικα της Νεφελης ας με συγχωρησουν οι υπολοιποι δεν βαζω καποιους σε υποκατηγοριες αλλα νομιζω οτι ειναι απο ολους γνωστο το μεγεθος της γνωσης της!!

επισης δεν ειμαι καινουρια και στο θεμα της μαγειας αν και αρχαρια ακομα μιας και εχω αρκεστεί στην μελετη και στον διαλογισμο για την ωρα γιατι πρωτον θελω να ειμαι σιγουρη οτι κατεχω τα βασικα πριν προχωρησω πιο βαθια και δευτερον δεν εχω βρει και καποιο δασκαλο να μπορεσει να με βοηθησει σε αυτο το ταξιδι που ξεκινα για μενα!!

καταρχην ειμαι 26 ετων και θα ηθελα να διευκρινισω οτι δεν ξυπνησα μια μερα και ειπα οτι θα ασχοληθω με αυτο!! ισα ισα επειδη εχω εμπειριες απο 10 ετων το αφηνα μεχρι να μπορεσει να ενηλικιωθει και αυτο μεσα μου και να καταλαβω αν οντως ειναι αυτο που θελω να κανω γιατι ο δρομος της μαγειας δεν ειναι ευκολος.. αυτα για την ωρα ελπιζω να διδαχτω απο τους παλιοτερους και να με βοηθησετε με την γνωση σας για να βρω και εγω τον δρομο που εχω διαλεξει και να ειναι οσο δυνατον γινεται πιο ανωδυνος.

ευχαριστω εκ των προτέρων και δεχομαι μετα χαρας τα σχόλια σας :)

Καλωσόρισες στο μεγαλύτερο ταξίδι :thumbsup:πιστεύω οτι θα τα πας πολύ καλά..

έχεις το χάρισμα της υπομονής και την αυτοσυγκράτησης μην αφήσεις όμως

τους φόβους και τις αμφιβολίες σου να σε εμποδίσουν να φτάσεις στα ομορφότερα

μέρη του κόσμου που μπήκες,ούτε όμως και να τα αγνοήσεις και να γυρέψεις τα

σκοτείνα σπήλαια και τις απαγορευμένες πόρτες :sweat:

 

Καλή τύχη στην περιπλάνηση σου!!!

Edited by Βηλφεγώρ
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ Βηλφεγωρ

και εχεις πολυ ωραιο ψευδωνυμο

 

ευχαριστώ πολύ :sweat:

όμως ξέρετε δεν είναι αυτό που φαίνεται δεσποινίς...

σας προτείνω να ψάξετε τι αντιπροσωπεύει..

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ :sweat:

όμως ξέρετε δεν είναι αυτό που φαίνεται δεσποινίς...

σας προτείνω να ψάξετε τι αντιπροσωπεύει..

 

νομιζω οτι εννοεις τον δαιμονα?? ειμαι αρκετα διαβασμενη για αυτο και στο τονισα το ψευδωνυμο^_^

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι εννοεις τον δαιμονα?? ειμαι αρκετα διαβασμενη για αυτο και στο τονισα το ψευδωνυμο^_^

 

έπεσα σε ειδήμων ^_^

θα τα πας σίγουρα καλά

(μμ...όχι..)τα έχεις πάει και

τα πηγαίνεις πολύ καλά..

Link to comment
Share on other sites

έπεσα σε ειδήμων ^_^

θα τα πας σίγουρα καλά

(μμ...όχι..)τα έχεις πάει και

τα πηγαίνεις πολύ καλά..

 

ασχολουμαι εδω και παρα πολυ καιρο και ναι ξερω αρκετα και αρκετους δαιμονες

προσφατα εχω και την εντυπωση οτι μπορει να ειχα και ψυχικη επιθεση απο εναν απο αυτους χωρις να ειμαι σιγουρη μεν γιατι ειναι ανωτερου επιπεδου και σιγα μην ηρθε ο συγκεκριμενος σε μενα:yucky:

Link to comment
Share on other sites

ασχολουμαι εδω και παρα πολυ καιρο και ναι ξερω αρκετα και αρκετους δαιμονες

προσφατα εχω και την εντυπωση οτι μπορει να ειχα και ψυχικη επιθεση απο εναν απο αυτους χωρις να ειμαι σιγουρη μεν γιατι ειναι ανωτερου επιπεδου και σιγα μην ηρθε ο συγκεκριμενος σε μενα:yucky:

 

προβλέπω οτι πολλά ενδιαφέροντα έρχονται..

τέλος πάντων υποθέτω οτι θα ακούσω πολλά

από αυτά σύντομα οπότε μιας και νομίζω οτι

έχουμε βγει λίγο off topic και σας έχω μονοπωλήσει

..αποχωρώ..

 

Καλή τύχη

Link to comment
Share on other sites

Να πώ και εγώ.... καλώς ήρθατε και οι 3 σας...

 

Ναι σωστά..δεν χαιρέτισα...τι αγένεια!

παρακαλώ συγχωρέστε μου την ανάρμοστη

συμπεριφορά και επιτρέψτε μου να σας ευχαριστήσω

από τα βάθη της ψυχής μου για το θερμό σας

καλωσόρισμα..(πολύ δραματικό δεν έγινε?)

 

Ευχαριστώ :)(καλύτερο..)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...