Jump to content

Χαιρεται..!


Eluthior
 Share

Recommended Posts

Καλησπερα Σε Ολα Τα Μελη Του Φορυμ!Ειμαι Νεο Μελος Αν Και Παρακολουθω Την Ιστοσελιδα Κατα Διαστηματα!

Επειδη Ακομη Δεν Γνωριζω Τους Κανονες Λειτουργιας Του Φορουμ,Αν Ο Τροπος Γραφης Μου Ενοχλει Η Δεν Επιτρεπεται Θα Τον Αλλαζα Με Μια Ενημερωση Απο Καποιον Συντονιστη.!

 

Hρθα Λοιπον Με Σκοπο Οπως Πολλοι Αλλοι Να Δωσω Και Να Παρω Πραγματα,Γνωσεις κτλ!Ειμαι Πεπεισμενος Πως Μαζι Θα Περασουμε Πολυ Ομορφα,Λοιπον Ας Αρχισει Το Ταξιδι!:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Σε Ολα Τα Μελη Του Φορυμ!Ειμαι Νεο Μελος Αν Και Παρακολουθω Την Ιστοσελιδα Κατα Διαστηματα!

Επειδη Ακομη Δεν Γνωριζω Τους Κανονες Λειτουργιας Του Φορουμ,Αν Ο Τροπος Γραφης Μου Ενοχλει Η Δεν Επιτρεπεται Θα Τον Αλλαζα Με Μια Ενημερωση Απο Καποιον Συντονιστη.!

 

Hρθα Λοιπον Με Σκοπο Οπως Πολλοι Αλλοι Να Δωσω Και Να Παρω Πραγματα,Γνωσεις κτλ!Ειμαι Πεπεισμενος Πως Μαζι Θα Περασουμε Πολυ Ομορφα,Λοιπον Ας Αρχισει Το Ταξιδι!:)

 

Καλωσόρισες Eluthior!!

Εμένα προσωπικά με ενοχλεί η εναλλαγή κεφαλαίων και πεζών, αλλά μπορεί να είναι δικός σου τρόπος έκφρασης. Αν δεν σε πειράζει, θα προτιμούσα να έγραφες με πεζά, και κεφαλαία όπου χρειάζεται.

Προσπάθησε να εκφράζεσαι ελεύθερα, χωρίς να περιορίζεις την σκέψη σου, αλλά με τρόπο κατατοπιστικό για τους άλλους :D

Σου εύχομαι καλή παραμονή και δημιουργικό ταξίδι!

 

Edit: Μήπως είσαι ξάδερφος της silverwolf; Μοιάζεται :P

Edited by Αρχάγγελος
Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες Eluthior!!

Εμένα προσωπικά με ενοχλεί η εναλλαγή κεφαλαίων και πεζών, αλλά μπορεί να είναι δικός σου τρόπος έκφρασης. Αν δεν σε πειράζει, θα προτιμούσα να έγραφες με πεζά, και κεφαλαία όπου χρειάζεται.

Προσπάθησε να εκφράζεσαι ελεύθερα, χωρίς να περιορίζεις την σκέψη σου, αλλά με τρόπο κατατοπιστικό για τους άλλους :D

Σου εύχομαι καλή παραμονή και δημιουργικό ταξίδι!

 

Edit: Μήπως είσαι ξάδερφος της silverwolf; Μοιάζεται :P

 

Kαλως σε βρισκω αρχαγγελε,δεν γνωριζω ποια ειναι η Silvewolf,αν ενοχλει ο τροπος γραφης μου θα τον αλλαξω,αν και ειμαι συνηθισμενος στην εναλλαγη αυτη χεχε!Θα προσπαθησω και θα το κανω,ευχαριστω πολυ για την ευχη,ειμαι σιγουρος οπως προανεφερα πως θα ειναι ενα ομορφο ταξιδι!:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον!

 

Όντως ο τρόπος που γράφεις είναι κουραστικός. Τους κανονισμούς του φόρουμ τους διάβασες στην σελίδα προτού κάνεις εγγραφή, αλλά υπάρχουν και κάποιοι επιπλέον εδώ κι εδώ

 

:welcomeani:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον!

 

Όντως ο τρόπος που γράφεις είναι κουραστικός. Τους κανονισμούς του φόρουμ τους διάβασες στην σελίδα προτού κάνεις εγγραφή, αλλά υπάρχουν και κάποιοι επιπλέον εδώ κι εδώ

 

:welcomeani:

 

Καλως σας βρηκα Βηλφεγωρ και Sabrina,μην ανησυχεις για τον τροπο γραφης!:)

Link to comment
Share on other sites

Καλωσορισες και καλο ταξιδι!

 

Βασικα ο τροπος που γραφεις μου θυμιζει αποδοση του τραυλισματος στον γραπτο λογο (λολ)

Link to comment
Share on other sites

Καλωσορισες και καλο ταξιδι!

 

Βασικα ο τροπος που γραφεις μου θυμιζει αποδοση του τραυλισματος στον γραπτο λογο (λολ)

 

Χμμ,ο καθενας μπορει να το δει διαφορετικα,το σιγουρο ειναι πως δεν θα γραφω ετσι μιας και δεν επιτρεπεται αλλα και κουραζει!Οποτε μην ανησυχειτε!Ευχαριστω για τις ευχες σου!

Edited by Eluthior
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Σε Ολα Τα Μελη Του Φορυμ!Ειμαι Νεο Μελος Αν Και Παρακολουθω Την Ιστοσελιδα Κατα Διαστηματα!

Επειδη Ακομη Δεν Γνωριζω Τους Κανονες Λειτουργιας Του Φορουμ,Αν Ο Τροπος Γραφης Μου Ενοχλει Η Δεν Επιτρεπεται Θα Τον Αλλαζα Με Μια Ενημερωση Απο Καποιον Συντονιστη.!

 

Hρθα Λοιπον Με Σκοπο Οπως Πολλοι Αλλοι Να Δωσω Και Να Παρω Πραγματα,Γνωσεις κτλ!Ειμαι Πεπεισμενος Πως Μαζι Θα Περασουμε Πολυ Ομορφα,Λοιπον Ας Αρχισει Το Ταξιδι!smile.gif

 

καλως ηρθες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσορισες 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...