Jump to content

Καλησπερα σας!!!!!!!


debbie
 Share

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους!

Εγινα μελος αυτου του φορουμ προσφατα μετα την παροτρυνση ενος φιλου αν και συχνα οι αναζητησεις μου στο google με οδηγουσαν στην ιστοσελιδα " Η Τεχνη των Σοφων".

Αποφασισα να ασχοληθω με την μαγεια γιατι πιστευω πως θα με βοηθησει να ολοκληρωθω σαν προσωπικοτητα και σαν ανθρωπος.(Τωρα το αν υσχυει θα δειξει !!):ermm:

Περιπου εδω και ενα μηνα-δυμηνο που εφαγα το σκαλωμα εχω διαβασει πολλα σαιτ με θεμα την μαγεια τον αποκρυφισμο εσωτερισμο και τετοια και εχω μιλησει και με καποιους ανθρωπους και κατεληξα πως θελω πολυ δουλεια πρωτα απο ολα ως ανθρωπος!

Θεωρω πως εχω πολλες αδυναμιες που πρεπει να καταριψω(βασικα ηδη εγω η ιδια εχω εντοπισει παρα πολλες, αλλα επειδη κανεις δεν μπορει να εχει πληρη αυτογνωσια σκεφτομαι και ποσες ακομα υπαρχουν που δεν μπορω να δω!!!!:confused:)

και δεν ξερω απο που να αρχισω!! Προσωπικα ευχομαι να βρισκοταν καποιος να με διδαξει live αλλα αυτο ειναι σχεδον ακατορθωτο αφου δεν μενω αθηνα!

Τεσπα....οπως λεει και ενα καλο που διαβασα...ο δασκαλος εμφαμφανιζετε οταν ο μαθητης ειναι ετοιμος να μαθει!

Παντως θελω να σας δωσω συνχαρητηρια για την ιστοσελιδα...με κατατοπισε και με βοηθησε αρκετα και πιστευω και αλλους ανθρωπους.

Βεβαια υπαρχουν πραγματα τα οποια δεν μπορω να κατανοησω ακομα ομως ευελπιστω να το καταφερω συντομα!

Αυτα..και καλως ορισα!!!:sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το πνεύμα που σου δίνει ώθηση για να προχωρήσεις...!!!

 

Καλώς μας ήρθες, λοιπόν...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...