Jump to content

Γεια σας και σας χαιρετώ !!!


a.xotiko
 Share

Recommended Posts

Γεια σας και καλως σας βρήκα. Βρήκα τυχαία το site (και κατ' επέκταση το forum) από μια διαδικτυακή συζήτηση αλλού,μεταξύ προσωπικών μου φίλων.

 

Καταρχην να δηλώσω τη προέλευση του nickname mou. Πριν 1-2 χρόνια είχα κάνει ενα test για το τι ήμουν σε προηγούμη ζωή , και δίνοντας πραγματικά στοιχεία (οτι αγαπάω πολυ τις γάτες,μετα γενικότερα τα ζώα και οτι μου αρέσει η φάρσα γενικώς) με έβγαλε ξωτικό!

 

Οτι εχει να κάνει με πληροφόρηση περι μεταφυσικού,εσωτερικού μας κόσμου,θρησκευτικό κτλ δύσκολα εμπιστεύομαι κάποιον γιατι ο καθένας πολλές φορές γράφει οτι να ναι.

 

Έχοντας πείρα σε μερικά πράγματα ήδη(και νιώθω πολύ τυχερός,που είχα δίπλα μου έμπειρα άτομα του στενού μου φιλικού κύκλου,που με καθοδήγησαν σωστά,γιατι αυτα τα πράγματα είναι επικίνδυνα) διάβασα πολλά άρθρα της Νεφέλη στο site, και είδα οτι συμβαδίζουν με αυτά που έμαθα και με συμπληρώνουν ακόμα περισσότερο. Διάβασα αρκετά άλλα που με γαργαλάνε απίστευτα,και θέλω να τα εξασκίσω( το τρίτο ματι πχ).

 

Περιμένω pm από τη Νεφέλη (αν δεν προλάβω να τη βρω πρώτος) για κατι συγγράματα και άρθρα αν υπάρχουν , που δεν βρήκα και θα με ενδιέφεραν.

Edited by a.xotiko
Link to comment
Share on other sites

είναι μέρες ολόκληρες που με εχει αποροφίσει το ανάγνωσμα διαφόρων στη κεντρική σελίδα :sweat:

 

Με συγχωρεις για τη καθυστερημενη απαντηση καταρχην....

Οσο για το αναγνωσμα,,σε καταλαβαινω απολυτως...εγω μερικες φορες ξεχνιεμαι,,

περναει τοσο γρηγορα η ωρα που παει πρωι...καταλαβαινεις πιστευω...ασ'τα!....

Και τα περισσοτερα παιδια το ιδιο υποθετω θα ειναι...ειδικα στην αρχη.

Link to comment
Share on other sites

welcome

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...