Jump to content

...Σίγουρα δεν είμαι ''τρελλή''...κάποιος να μου πει την γνώμη του..


Recommended Posts

Και λογική εξήγηση να δώσουμε σε κάτι δεν σημαίνει ότι είναι έτσι όπως το λέμε μπορεί όντως να έγινε κάτι παράδοξο με τα σημερινά δεδομένα αλλά απόλυτα λογικό ίσως μετά από 100 ή 200 χρόνια. Με τη "λογική" εξήγηση μπορεί απλά να κοροϊδεύουμε τους εαυτούς μας, γιαυτό please.gif να είστε ευγενικοί και να μην κοροϊδεύετε την Αλίσια... Ξέρω άτομο πολύ λογικό που είδε τον από χρόνια πεθαμένο παππού του να κάθεται στο παγκάκι της πλατείας που συνήθιζε να κάθεται όταν ζούσε.... Φάντασμα? Χρονικό παράδοξο? Το φαντάστηκε?

 

 

Λοιπόν μη τα πάρω στο κρανίο και εγώ και αρχίσω να κοροϊδεύω εγώ εσάς!!! Ε!!!! Ορίστε μας!!!

 

smile.gif

:lol: Grey να 'σαι καλα με έκανες και γέλασα. όσο για τον φίλο σου είμαι σίγουρη ότι δεν το φαντάστηκε ;););)

Link to comment
Share on other sites

:lol: Grey να 'σαι καλα με έκανες και γέλασα. όσο για τον φίλο σου είμαι σίγουρη ότι δεν το φαντάστηκε ;););)

 

Από αυτό και από άλλα περιστατικά παρόμοια, πίστεψέ με, ξέρω τι σημαίνει να έρχεται κάποιος πανικόβλητος και να λέει "πες μου ότι δεν τρελάθηκα!!!". Αν εκείνη την ώρα τον κοροϊδεύεις τον άλλον, πάει τα 'φτυσε ο άμοιρος. Για αυτό αντέδρασα έτσι κάπως υπερβολικά.....

 

Αν σε έκανα να γελάσεις, χαίρομαι γιατί αυτό ήθελα κι εγώ... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Από αυτό και από άλλα περιστατικά παρόμοια, πίστεψέ με, ξέρω τι σημαίνει να έρχεται κάποιος πανικόβλητος και να λέει "πες μου ότι δεν τρελάθηκα!!!". Αν εκείνη την ώρα τον κοροϊδεύεις τον άλλον, πάει τα 'φτυσε ο άμοιρος. Για αυτό αντέδρασα έτσι κάπως υπερβολικά.....

 

Αν σε έκανα να γελάσεις, χαίρομαι γιατί αυτό ήθελα κι εγώ... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...