Jump to content

έλεγχος των στοιχειων


Recommended Posts

θα ηθελα τις αποψεις σας πανω στο θεμα ....

πριν μια μερα συγκέντρωσα την ενεργεια μου και καθαρισα τις σκεψεις μου και επικαλέστηκα τα τεσσερα στοιχεια ... αυτο που ηθελα ηταν να δημιουργηθεί ενας ανεμοστρόβιλος .... ααα .. να επισημανω οτι ο καιρος ηταν καλος σχετικα με ηλιο οταν ξεκινησα ... και σε 15 ώρες περιπου πραγματοποιηθηκε αυτο που επικαλεστηκα και ενας ανεμοστροβιλος δημιουργηθηκε και προκαλεσε υλικες ζημιές ... τυχαιο ή οχι?

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα τις αποψεις σας πανω στο θεμα ....

πριν μια μερα συγκέντρωσα την ενεργεια μου και καθαρισα τις σκεψεις μου και επικαλέστηκα τα τεσσερα στοιχεια ... αυτο που ηθελα ηταν να δημιουργηθεί ενας ανεμοστρόβιλος .... ααα .. να επισημανω οτι ο καιρος ηταν καλος σχετικα με ηλιο οταν ξεκινησα ... και σε 15 ώρες περιπου πραγματοποιηθηκε αυτο που επικαλεστηκα και ενας ανεμοστροβιλος δημιουργηθηκε και προκαλεσε υλικες ζημιές ... τυχαιο ή οχι?

 

 

 

Αν τα καταφέρεις και δεύτερη φορά δε θα 'ναι τυχαίο. Με μια φορά δε μπορείς να αποδείξεις τπτ... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα τις αποψεις σας πανω στο θεμα ....

πριν μια μερα συγκέντρωσα την ενεργεια μου και καθαρισα τις σκεψεις μου και επικαλέστηκα τα τεσσερα στοιχεια ... αυτο που ηθελα ηταν να δημιουργηθεί ενας ανεμοστρόβιλος .... ααα .. να επισημανω οτι ο καιρος ηταν καλος σχετικα με ηλιο οταν ξεκινησα ... και σε 15 ώρες περιπου πραγματοποιηθηκε αυτο που επικαλεστηκα και ενας ανεμοστροβιλος δημιουργηθηκε και προκαλεσε υλικες ζημιές ... τυχαιο ή οχι?

 

Εύχομαι για το καλό σου να μην το έκανες εσύ, γιατί οι ζημιές πληρώνονται.

Το ότι ο καιρός ήταν καλός και με ήλιο δεν σημαίνει κάτι, διότι ο ανεμοστρόβιλος δεν προϋποθέτει κακοκαιρία.

Πού ακριβώς δημιουργήθηκε αυτός ο ανεμοστρόβιλος; Σε ποιά περιοχή;

 

Να θυμάσαι επίσης ότι η δύναμη είναι στον έλεγχο. Αν δεν μπορείς να ελέγξεις τα αποτελέσματα της δύναμής σου, τότε είναι σαν να μην την έχεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρχαγγελος respect :yes:

 

Merlin, σε περίπτωση που δεν ήταν τυχαίο, πώς θα σου φαινόταν αν κάποιος στην γειτονιά σου εξασκούταν στις επικλήσεις πετρών με οριζόντιο προσανατολισμό;

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι για το καλό σου να μην το έκανες εσύ, γιατί οι ζημιές πληρώνονται.

Το ότι ο καιρός ήταν καλός και με ήλιο δεν σημαίνει κάτι, διότι ο ανεμοστρόβιλος δεν προϋποθέτει κακοκαιρία.

Πού ακριβώς δημιουργήθηκε αυτός ο ανεμοστρόβιλος; Σε ποιά περιοχή;

 

Να θυμάσαι επίσης ότι η δύναμη είναι στον έλεγχο. Αν δεν μπορείς να ελέγξεις τα αποτελέσματα της δύναμής σου, τότε είναι σαν να μην την έχεις.

 

ναι σιγα κατι μας ειπες τορα . biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifcool.gif

 

αχα να μπρορουσα και εγο να κανο να βρεξη φοτια καλα θα ηταν ιδικα πανο απο την βουλη τον γκρεκον και μερικον προηνμου laugh.gif /.icon_eek.gif

Link to comment
Share on other sites

ενταξει αρχαγγελε δεν ηταν τυχαιο το προσπαθησα παλι το βραδυ και ξαναχτυπησε σε άλλη περιοχη....οσον αφορα τις ζημιες δν ξερω τπτ....χαχαχαχα!!! σιγουρα η δυναμη ειναι στον έλεγχο αλλα σκοπος μου δεν ηταν να το ελεγξω( δν ειναι και τοσο απλο αλλωστε) αλλα να το δημιουργησω με την θεληση μου...την επομενη φορα καλυτερα ελπιζω..!!! παντως ειναι απιστευτο και δυσκολευτικα να το πιστεψω μολις εγινε για δευτερη φορα..ειλικρινα ομως κουραστηκα αρκετα...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Devaraja τα στοιχεια δν τα επικαλεισαι με καποιο spell, μακαρι να ταν κατι απλο...με τον δικο σου τροπο οπως νιωθεις εσυ ποιο ανετα...το σημαντικο ειναι να καθαρισεις πραγματικα τις σκεψεις σου και να κατευθυνεις την ενεργεια σου...οταν καταφερεις να "καθαρισεις" το μυαλο σου πραγματικα θα το νιωσεις...
Link to comment
Share on other sites

ναι σιγα κατι μας ειπες τορα . biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifcool.gif

 

αχα να μπρορουσα και εγο να κανο να βρεξη φοτια καλα θα ηταν ιδικα πανο απο την βουλη τον γκρεκον και μερικον προηνμου laugh.gif /.icon_eek.gif

 

Κι αν δεν έπεφτε πάνω στη βουλή και στους πρώην σου, αλλά σε κάποιο νοσοκομείο;:whistling::unsure:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να επικαλεστεί κανείς τα στοιχεία...

υλικά?

Εγώ σας προτείνω να επικαλεστείτε κανά

σατανά..κανά μικυμάο..κανά Άη Βασίλη..

και ποιός ξέρει..μπορεί να φέρει και κανα

δωράκιιιι 7_1_102v[1].gif

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι για το καλό σου να μην το έκανες εσύ, γιατί οι ζημιές πληρώνονται.

 

 

Κανείς δεν μπορεί να αποδείξει σε δικαστήριο ότι το έκανε αυτός.... Οι μάγοι είναι υπεράνω του νόμου, Χα χα χα χι χι χι χο χο χο! woot.gifteehee.giflaugh.gif

 

Πέρα από την πλάκα, τίθεται σοβαρό φιλοσοφικό και ηθικό δίλημμα. Η δύναμη συνεπάγεται και ευθύνη. Αν μπορώ να σκοτώσω κάποιον με σπελ, επιδεικτικά, μέρα μεσημέρι, μπροστά σε μάρτυρες και να μη μπορεί ούτε να με κατηγορήσει κάποιος για φόνο τότε αποκτώ εξουσία ζωής και θανάτου στους γύρω μου. Είναι καλό θέμα για συζήτηση νομίζω....

 

Να θυμάσαι επίσης ότι η δύναμη είναι στον έλεγχο. Αν δεν μπορείς να ελέγξεις τα αποτελέσματα της δύναμής σου, τότε είναι σαν να μην την έχεις.

 

 

 

Εδώ προκύπτουν δυο θέματα. Κατά πρώτον πρέπει να εξασκηθεί για να ελέγξει την δύναμή του, άρα οι ζημιές θα γίνουν μέχρι να την ελέγξει, αξίζει τον κόπο και τις ζημιές; και κατά δεύτερον εφόσον την ελέγξει, τι θα την κάνει;

 

Τελικά οι μάγοι έχουν άλλη "ηθική" από τους άλλους ανθρώπους;

 

ναι σιγα κατι μας ειπες τορα . biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifcool.gif

 

αχα να μπρορουσα και εγο να κανο να βρεξη φοτια καλα θα ηταν ιδικα πανο απο την βουλη τον γκρεκον και μερικον προηνμου laugh.gif /.icon_eek.gif

 

Μελισσούλα μου είναι ΜΕΓΑΛΟΣ ο πειρασμός να συμφωνήσω μαζί σου.... yes.gif Ως μάγισσα ξέρεις ποοολύ καλά ότι δε χρειάζεται να βρέξει φωτιά, αρκεί μια φωτό και ίσως (για τους πρώην) αν έχεις και κάποια μαλλιά και voila! το σπελάκι... και ο άλλος πεθαίνει αργά και βασανιατικά. Το ερώτημα που προκύπτει για σένα είναι αν είσαι στ' αλήθεια τόσο κακό άτομο.....

 

smile.gif

Edited by Sabrina
Link to comment
Share on other sites

ενταξει αρχαγγελε δεν ηταν τυχαιο το προσπαθησα παλι το βραδυ και ξαναχτυπησε σε άλλη περιοχη....οσον αφορα τις ζημιες δν ξερω τπτ....χαχαχαχα!!!

 

Εσύ τους προκάλεσες στην Κύθνο και την Καλαμάτα...;

 

http://news.in.gr/greece/article/?aid=1231063415

 

http://www.inews.gr/96/anemostrovilos-stin-kalamata.htm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...