Jump to content

Παπαδαριό


Speedy
 Share

Recommended Posts

Καμαρώστε τους ιερείς του θεού της... ειρήνης και της... αγάπης!!!

Ποολύ γέλιο μιλάμε... Ένα βίντεο σκέτο ποίημα... χαχαχααααα! λολ!

woot.giflaugh.gifteehee.giflaugh.giflaugh.gif

4_1_72[1].gif4_1_72[1].gif

 

063laugh.gif063laugh.gif063laugh.gif

haha.gifLolLolLolLol.gif

Edited by Grey
Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται ότι είναι ένα αστείο βίντεο και επιπλέον γνωρίζουμε όλοι την κατάντια της Εκκλησίας και των δήθεν 'εκπροσώπων' της,παρόλα αυτά...δε μπορώ να γελάσω βλέποντάς το... Με στεναχωρεί για κάποιο λόγο που δε μπορώ να προσδιορίσω,και απορώ γι' αυτή μου την αντίδραση,εφόσον ξέρω πολύ καλά τι συμβαίνει και πραγματικά δε με εκπλήσσει το όλο...'θέαμα'.... Αυτά... (Ένιωσα απλά την ανάγκη να μοιραστώ το συγκεκριμένο συναίσθημα,ευχαριστώ.) ermm.gif

Link to comment
Share on other sites

Τους βλέπετε πως πλακώνονται μεταξύ τους?? Φαντάζεστε αν είχαν εξουσία, τέτοιοι που είναι, πώς θα φερόντουσαν σε αλλόθρησκους και αντιφρονούντες??

Υποτίθεται ότι είναι ένα αστείο βίντεο και επιπλέον γνωρίζουμε όλοι την κατάντια της Εκκλησίας και των δήθεν 'εκπροσώπων' της,παρόλα αυτά...δε μπορώ να γελάσω βλέποντάς το... Με στεναχωρεί για κάποιο λόγο που δε μπορώ να προσδιορίσω, και απορώ γι' αυτή μου την αντίδραση, εφόσον ξέρω πολύ καλά τι συμβαίνει και πραγματικά δε με εκπλήσσει το όλο...'θέαμα'.... Αυτά... (Ένιωσα απλά την ανάγκη να μοιραστώ το συγκεκριμένο συναίσθημα, ευχαριστώ.) ermm.gif

 

(Μετά το κόμμα μη ξεχνάς το κενό... smile.gif)

 

Σε στενοχωρεί γιατί βλέπεις συνανθρώπους σου να ξεπέφτουν τόσο χαμηλά... Εγώ δεν τους λυπάμαι και το διασκεδάζω αφάνταστα...woot.gifteehee.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...