Jump to content

Ολίγα Περί Εμού (Προαιρετικά) + Ένα Μεγάλο Μου Πρόβλημα!


 Share

Recommended Posts

Γενικα δεν ξερω αν το εχετε παρατηρησει pyramid και Grey αλλα στο τοπικ δε γραφω πουθενα οτι το δημιουργησα για να λυσετε τις διαφορες σας ή να αποδειξετε αν ειναι καλυτερη η σχολη του ενος ή του αλλου...Ελεος

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 37
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

CrestFallenSoul

στο τοπικ δε γραφω πουθενα οτι το δημιουργησα για να λυσετε τις διαφορες σας ή να αποδειξετε αν ειναι καλυτερη η σχολη του ενος ή του αλλου

Γιατί γράφεις κάτι άλλο και δεν το πρόσεξα?

 

Επιπλέον να σε ενημερώσω ότι οι αναφορές σε σχολές κλπ απαγορεύονται στο παρόν φορουμ οπότε θα πρέπει να μου δείξεις που ακριβώς είπα ή υπονόησα κάτι για σχολή. Άσε τον Grey, δεν υπολογίζονται οι σχολιασμοί.

Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχήν θα συμφωνήσω με την πυραμιντ στο ότι απαγορεύονται - και έτσι πρέπει - αναφορές σε σχολές - αν κι έχουν γίνει δυο τέτοιες αναφορές και κανείς δεν έχει επέμβει να σβήσει τα ποστ - για αυτό δεν αναφέρθηκα ποτέ σε σχολές και ομάδες εδώ μέσα. Με το "σχολή" που είπα στην πυραμιντ εννοούσα το συγκεκριμένο μονοθεϊσμό και την καμπάλα και την "ομάδα" των συγγραφέων που τα υποστηρίζουν αυτά.

 

Αυτο που λεει η Πυραμιντ για το βιογραφικο κλπ κλπ βασικα δε το καταλαβα... Πυραμιντ γιατι βγαζεις απολυτα συμπερασματα απο μερικα ποστ και μονο...?

 

Εγώ το κατάλαβα και συμφωνώ μαζί της. Όποιος έχει πρόβλημα, δεν περιαυτολογεί και μπαίνει κατευθείαν στο ψητό. Σε αυτό έχει δίκιο. Τώρα στο πόσο "σοβαρό" είναι το πρόβλημα είναι το πρόβλημα, έχω μια ένσταση γιατί πρόβλημα που δεν είναι ΤΩΡΑ σοβαρό μπορεί αργότερα να γίνει πολύ σοβαρό. Ή μπορεί να ισχύει και το αντίθετο. Πρόβλημα που είναι τώρα σοβαρό να γίνει πολύ λιγότερο σοβαρό αργότερα γιατί μπορεί να ισχύει ότι το σκυλί που γαυγίζει δε δαγκώνει ή μπορεί εσύ τελικά να είσαι πιο σκληρός και τρισχειρότερος απ' τους "κακούς" και να σε κάνουν και "θεό" τους :P

 

 

Εγω ξερω οτι για να καταλαβεις τι κρυβει καποιος πρεπει να τον ξερεις, ωστε να υπαρχει ενα μοτιβο συμπεριφορας και να υπαρχει και μια αποκλεινουσα ενδειξη για κατι... Φυσικα υπαρχουν και περιπτωσεις που κανουν "μπαμ" αλλα δε μπορεις να εισαι σιγουρος για τιποτα σ ενα φορουμ... αλλος μπορει να υπερβαλλει, αλλος μπορει να τα βλεπει με καποιο δικο του τροπο και αλλος μπορει να φοβαται να τα αποκαλυψει ολα...

 

Ναι, έλα όμως που δικαιώθηκε η πυραμιδούλα...

 

 

Κι εσυ Γκρευ γιατι τα παιρνεις ολα τοσο "πατριωτικα" ??? Και μονο που γινεται συζητηση για κατι το βρίσκω θετικο ...

 

ΝΑΙ ΤΑ 'ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!! Γιατί κάποιοι προσπάθησαν να με βγάλουν "γεια σου". Κάποιοι κορόιδευαν ανοιχτά και κατάμουτρα. Έγιναν όμως ρόμπα και ενώ εξέθεταν τους εαυτούς τους δεν το κατάλαβαν. Το ίδιο και ο συντονισμός που τους ανέχθηκε ενώ ταυτόχρονα απειλούσε εμένα. Και ας βγουν να πουν ότι τα παράπονα είναι λόγος διαγραφής. Από τέτοιες βλακείες βλέπεις εσύ θετικό;

 

Και πώς να μην το δω πατριωτικά όταν ακούω ελληνόπουλο να λέει εδώ μέσα: Ο Πλάτωνας έλεγε παραμύθια, φέρε μου αποδείξεις. Εκεί καταντήσαμε με τους εβραϊσμούς, τους χριστιανισμούς και τις καμπάλες... Για πες σε έναν αμερικάνο ότι ο Τζέφερσον έλεγε βλακείες...

 

Εγώ μπορώ να αποδείξω ότι η G. D. ήταν απατεώνες και ψωνάρες...

Link to comment
Share on other sites

 

ΝΑΙ ΤΑ 'ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!! Γιατί κάποιοι προσπάθησαν να με βγάλουν "γεια σου". Κάποιοι κορόιδευαν ανοιχτά και κατάμουτρα. Έγιναν όμως ρόμπα και ενώ εξέθεταν τους εαυτούς τους δεν το κατάλαβαν. Το ίδιο και ο συντονισμός που τους ανέχθηκε ενώ ταυτόχρονα απειλούσε εμένα. Και ας βγουν να πουν ότι τα παράπονα είναι λόγος διαγραφής.

 

 

Ο Grey αποκλείστηκε οριστικά από το χώρο μας! Οι "απειλές" του συντονιστικού εναντίον του, πραγματοποιήθηκαν όπως όλοι περιμένατε επιτέλους!

 

Λυπούμαστε για την αναμονή!

 

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ! :lol:

 

santorinisummer.jpg

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι που δεν ειμαι ο μονος που πιστευε πως κατι δεν παει καλα με τον τυπο κι επρεπε να αποχωρησει...Οχι οτι αυτο βεβαια θα τον εμποδισει,τη στιγμη που μπορει να μπει με καινουργιο λογαριασμο...εκτος αν ειναι τοσο προσεγμενο το φορουμ και αποκλυει IP κτλ...

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν θα’ θελα να σου πω ότι κανείς (ως τώρα) στην ιστορία του φόρουμ δεν είχε απειλήσει άλλο μέλος με χρήση μαγείας (αυτό από μονό του ειναι αρκετό για διαγραφή).

Δεν παρακολούθησα εξ'αρχης το θεμα και δε γνωριζω το λογο της παρεξηγησης, σαν παλιό μέλος όμως σου ζητώ συγγνώμη που σου δόθηκε αυτή η (λάθος) εικόνα για το artofwise. Από κει και πέρα ακόμα κι αν ξεκίνησες στραβά, υπαρχουν αρκετά αξιόλογα μέλη και πολυ ενδιαφέροντα θεματα με τα οποια θα μπορούσες να συνεχισεις.

Σε καθε περιπτωση (..κι οπως ηδη διαπιστωσες) η εμπειρια σου σ'αυτον τον χωρο μονο αδιαφορη δεν θα ειναι.

 

 

 

..

Link to comment
Share on other sites

κατι τετοια ελεγα και γω οταν τα 'χα με 2 :whistling2:

η κοπελα ειτε σε δουλευει ψιλο γαζι ειτε ειναι''γεια σου'' οποτε και στις 2 περιπτωσεις καν'την με ελαφρα πηδηματακια! :bye1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...